Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar Oyuncu Kadrosu

Aşk Yakar Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Kanal 7 yeni Hint dizilerini yayına sokmaya hazırlanıyor. Bu yaza iki yeni Hint dizisiyle giriyoruz. Yeni dizi Zindagi Ki Mehek, (Aşk Yakar) ne anlatıyor? Zindagi Ki Mehek (Aşk Yakar ) dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yeni Dizi Zindagi Ki Mehek ne zaman başlıyor? Tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Samiksha Jaiswal, Mehek Sharma olarak; Mehek Sharma rolünü Samiksha Jaiswal oynuyor. Karakteri şef olmayı arzulayan ama istediğini başarmakta zorlanan genç bir kız. Oyuncu, sevimli gülüşü ve performansıyla seyirciler arasında büyük bir beğeni topladı. 1.sezondaki adı Mehek Shaurya Khanna. 2.sezondaki adı ise Mehek Singh Maan’dır.

Karan Vohra, Shaurya Khanna olarak; Karan Vohra, dizide zengin bir iş adamı olan Shaurya Khanna’nın rolünü oynuyor. İlk sezon Shaurya Harish Khanna (Ölü) rolünde oynar. 2.sezonda ise Shaurya Singh Ahlawat karakterini canlandırır. Başlarda kaba olsa da Mehek Sharma’ya aşık olur ve onun kalbini kazanmaya çalışır.

Mihir Mishra, Harish Khanna olarak; Harish Khanna Shaurya’nın babasıdır. Daha sonra oyuncu değişikliği oluyor ve Sunil Bedi geliyor. İkinci sezonda ise Shaurya Khanna yeniden dünyaya geldiği için kendisi değişmese de babası değişiyor. Sahil Singh Sethi yeni babamız oluyor.

Nehal Sharma/Shiny Dixit; Mehek’in kuzeni

Svetlana/Radha Bhatt Shaurya’nın üvey dayısının eşi.

 Mansi Sharma/Vijay Meenu Mehek’in amcasının eşi.

Ravi Sharma/Babla Kockar Mehek’in amcası.

Mohit Sharma Mehek’in kuzeni.

Kanta Sharma Mehek’in büyük amcasının eşi.

Jeevaan Sharma/Hareesh Chawla Mehek’in büyük amcası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir