Kurtlar Vadisi Oyuncularının İlk Bölümden Bugüne Değişimi: Şaşıracağınız Detaylar!

Kurtlar vadisi oyuncularının şaşırtan değişimi

Kurtlar Vadisi, Türk televizyon tarihinde unutulmaz bir iz bırakan efsanevi bir diziydi. Ancak, oyuncularının ilk bölümden bugüne geçirdiği değişimi görünce, tanımanızın imkanı yok! İşte, o efsane diziye damga vuran oyuncuların şaşırtıcı değişimi.

Türk televizyon tarihinde döneminin en sevilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 tarihinde “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla ekranlara gelmiş ve izleyicileri büyülemiştir. Polat Alemdar’ın kahramanlıkları, Memati’nin karizması ve dizinin diğer unutulmaz karakterleriyle, mafya dünyasına dair çarpıcı bir hikaye anlatılmıştı.

Dizi, 4 sezon olup toplam 97 bölümden oluşmaktadır. 1. sezonunda ilk 20 bölüm çarşamba günleri sonrasındaysa perşembe günleri yayımlanmıştır. Dizi, ilk üç sezon Show TV’de yayımlanmıştır. Son sezonundaysa 4 milyon dolar karşılığında Kanal D’ye transfer olmuştur. Bu yönüyle Türk televizyonunda bir ilktir. Dizi, 29 Aralık 2005 tarihinde yayımlanan 97. bölümüyle final yaparak sona ermiştir. İlk sezonlar Beykoz’un Kanlıca semtinde, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde çekildi.

Konsey sahnelerinin çekiminde Üsküdar’daki Sözbir Royal Residence Hotel kullanıldı. Duran Emmi’nin kahvesindeki sahneler de aynı ilçedeki Korcan Aile Çay Bahçesi’nde çekildi.

Osman Sınav’ın yeni bir projesi duyulduğunda pek çok kişi, başrolünün Kenan İmirzalıoğlu olacağını düşünmüştü ama Sınav, rol için Cenk Torun’a teklif götürdü ama Cenk Torun, rolü sormadan teklifi geri çevirdi. Nihayetinde Osman Sınav, oyunculuk deneyimi dahi bulunmayan Necati Şaşmaz’da karar kıldı. Başrollerden Elif rolü için Oylum Talu’ya teklif götürülse de oyuncu rolü kabul etmedi. Daha sonra rol için Özgü Namal, düşünülmeye başlandı. Özgü Namal, o zamanlar Oktay Kaynarca ile sevgiliydi. Daha sonra tarafların onayıyla oyuncu role seçildi.

Peki siz Kurtlar Vadisi oyuncularının bu değişimini nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir