Kurtlar Vadisi Oyuncularının İlk Bölümden Bugüne Değişimi: Şaşıracağınız Detaylar!

Kurtlar vadisi oyuncularının şaşırtan değişimi

Kurtlar Vadisi, Türk televizyon tarihinde unutulmaz bir iz bırakan efsanevi bir diziydi. Ancak, oyuncularının ilk bölümden bugüne geçirdiği değişimi görünce, tanımanızın imkanı yok! İşte, o efsane diziye damga vuran oyuncuların şaşırtıcı değişimi.

Türk televizyon tarihinde döneminin en sevilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 tarihinde “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla ekranlara gelmiş ve izleyicileri büyülemiştir. Polat Alemdar’ın kahramanlıkları, Memati’nin karizması ve dizinin diğer unutulmaz karakterleriyle, mafya dünyasına dair çarpıcı bir hikaye anlatılmıştı.

Dizi, 4 sezon olup toplam 97 bölümden oluşmaktadır. 1. sezonunda ilk 20 bölüm çarşamba günleri sonrasındaysa perşembe günleri yayımlanmıştır. Dizi, ilk üç sezon Show TV’de yayımlanmıştır. Son sezonundaysa 4 milyon dolar karşılığında Kanal D’ye transfer olmuştur. Bu yönüyle Türk televizyonunda bir ilktir. Dizi, 29 Aralık 2005 tarihinde yayımlanan 97. bölümüyle final yaparak sona ermiştir. İlk sezonlar Beykoz’un Kanlıca semtinde, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde çekildi.

Konsey sahnelerinin çekiminde Üsküdar’daki Sözbir Royal Residence Hotel kullanıldı. Duran Emmi’nin kahvesindeki sahneler de aynı ilçedeki Korcan Aile Çay Bahçesi’nde çekildi.

Osman Sınav’ın yeni bir projesi duyulduğunda pek çok kişi, başrolünün Kenan İmirzalıoğlu olacağını düşünmüştü ama Sınav, rol için Cenk Torun’a teklif götürdü ama Cenk Torun, rolü sormadan teklifi geri çevirdi. Nihayetinde Osman Sınav, oyunculuk deneyimi dahi bulunmayan Necati Şaşmaz’da karar kıldı. Başrollerden Elif rolü için Oylum Talu’ya teklif götürülse de oyuncu rolü kabul etmedi. Daha sonra rol için Özgü Namal, düşünülmeye başlandı. Özgü Namal, o zamanlar Oktay Kaynarca ile sevgiliydi. Daha sonra tarafların onayıyla oyuncu role seçildi.

Peki siz Kurtlar Vadisi oyuncularının bu değişimini nasıl buldunuz?

Bir yanıt yazın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın