Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıların Burçları Ne?

Kısmetse Olur

Kısmetse Olur Yarışmacılarının Burçları

Kısmetse Olur yarışmacılarının burçları ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Youtube platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur yarışmacılarının yaşları ve burçları merak ediliyor. Kısmetse Olur Buse Ünlü burcu ne? Kısmetse Olur Batuhan Berke Elma burcu, Kısmetse Olur Rümeyse Öztürk, Kısmetse Olur Aynur burcu, Kısmetse Olur Oğuz burcu, Kısmetse Olur Batuhan burcu, Kısmetse Olur Leyla burcu, Kısmetse Olur Dilara burcu, Kısmetse Olur Batt burcu, Kısmetse Olur Görkem burcu

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları
Kısmetse olur buse batuhan berke

Kısmetse Olur 2.Sezon Yarışmacılarının Burçları

Kısmetse Olur Aynur Gemici 24 yaşında fizyoterapist . Aynı zamanda modellik yapıyor.

Kısmetse Olur Batuhan Berke Elma 26 yaşında ve Lojistik işi yapıyor aynı zamanda futbolcu. Dış güzelliğe çok önem veriyor ama bir kadın zekasıyla da onu etkileyebilir. Kova burcu

Kısmetse Olur Buse Ünlü 29 yaşında ve işletme sahibi. Kriteri yok ve aşık olduğunda kriter falan gözüz görmez! 29 yıldır yaşayamadığı aşkı yaşamak istiyor ve aşk orucunu bozmaya geliyor.

Kısmetse Olur Oğuz Tekin 25 yaşında gümrükçü ve ticaretle de ilgileniyor. İlişkide saygı ve sadakat olmazsa olmazı. Bu ikisi yoksa o ilişkide olmayacağını söylüyor. En uzun ilişkisi 4,5 yıl sürmüş. Ailesiyle yaşıyor. Yay burcu.

Kısmetse Olur Hasret Şahin 31 yaşında Almanya doğumlu Estetisyen. Biraz inatçı ve asi haliyle umudun bittiği yerde inadı başlarmış. İstanbul’da yaşıyor. Türkiye’ye 24 yaşında gelmiş ve Alman vatandaşı.

Kısmetse Olur

Batuhan Taşarası kısacası Batt diyebilirmişiz. 30 yaşında rapçi. En kötü günlerinde sevecek birini arıyor. Hayvansever. İkizler burcu yükseleni akrep.

Kısmetse Olur Beyzanur Ateş 21 yaşında Sivaslı. Sağlık bakım teknisyeni. “Bence aşk denkliktir. Benim kadar heyecanlı eğlenceli ve bir o kadar da yakışıklı dengimi bulmaya geldim” diyor.

Kısmetse Olur Mert Kılıç 26 yaşında modellik yapıyor. İstanbul’da yaşıyor. Kısıtlanmaktan hoşlanmıyor. 1,90 boyunda. İkizler burcu yükseleni aslan.

Kısmetse Olur Rümeysa Öztürk 24 yaşında öğretmen aynı zamanda modellik yapıyor. Bir erkekte aradığı saygı, dürüst ve zeki olması.

Kısmetse Olur Oğuzhan Çengel 24 yaşında fitness eğitmeni. Bir kadında aradığı özellik dürüstlük ve saygı. Başak burcu.

Kısmetse Olur Dilara Pusa 23 yaşında sinema televizyon mezunu. İstanbul’da tek yaşıyor. Balık burcu asla duygusal değil çünkü yükseleni aslan. Bir erkekte aradığı en önemli özellik mizah anlayışı iyi olacak, boya çok önem veriyor.

Kısmetse Olur Ozan Doğukan Nemsiz 29 yaşında İstanbul’da yaşıyor. Fitnes eğitmeni. 1,98 boyunda ve karşısındaki kadının nasıl göründüğü onun için önemli. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Yeliz Sarıgül Kılıç 22 yaşında ve işletmeci. İstanbul’da yaşıyor. Maddiyata önem vermiyor ama zekaya önem veriyor.

Kısmetse Olur Murat Karabacak 27 yaşında fitnes eğitmeni ve İstanbul’da yaşıyor. Kişisel bakımına önem veren bir kadınla birlikte olmak istiyor. Mantığıyla hareket eder ama aşk her zaman öne geçer. Boğa burcu.

Leyla Kasapoğlu 28 yaşında aslen Azerbaycanlı. E ticaret yapıyor ve sosyal medyayla da ilgileniyor. Dengesiz bir insan olduğunu söylerken onu dengede tutaca birini arıyor. İlk etapta gözüne hitap etmesi gerekiyor.

Kısmetse Olur Onur Ateş 26 yaşında barmen. Güzellik değil zeka önemli diyor. Tekirdağ’da yaşıyor. Genelde uzun ilişki tercih ediyor. Başak burcu.

Kısmetse Olur Tatiana Polo 25 yaşında Rusya’dan geldi. Aşk ve sevgi aynı şey değil ben sevgi bulmaya geldim diyor. İki senedir Türkiye’de yaşıyor.

Kısmetse Olur Görkem Işık 22 yaşında Fitnes antrenörü. İstanbul’da yaşıyor. Aslen Erzurumlu. Düzensiz hayatına düzenli bir ilişki arıyor. Herkes gibi olmayan kendi gibi olan güzel olduğu kadar akıllı olan birini arıyor. Balık burcu yükseleni ikizler.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kim?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Kadın Adayların İsimleri Aynur Gemici, Buse Ünlü,Hasret Şahin, Beyzanur Ateş, Rümeysa Öztürk, Dilara Pusa, Yeliz Sarıgül Kılıç, Leyla Kasapoğlu, Tatiana Polo.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıları Erkek Adayların İsimleri Batuhan Berke Elma, Oğuz Tekin, Batuhan Taşarası, Mert Kılıç, Oğuzhan Çengel, Ozan Doğukan Nemsiz, Murat Karabacak, Onur Ateş, Görkem Işık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kısmetse Olur Lina Kimdir?

Kısmetse Olur Rotinda Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir