Bizim Evin Halleri Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Bizim Evin Halleri Oyuncularının Şimdiki Halleri

Türk televizyon tarihinde unutulmaz bir iz bırakan Bizim Evin Halleri dizisinin oyuncuları, yıllar sonra nerede ve nasıl görünüyorlar? Geçmişten günümüze değişen yaşamları ve dizi sonrası kariyerleriyle dikkat çeken oyuncular, hayranlarını şaşırtıyor.

2000-2008 yılları arasında TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşan Bizim Evin Halleri dizisinin oyuncuları, yıllar sonra farklı yaşamların içinde. Dizide unutulmaz karakterlere hayat veren oyuncuların, şimdiki halleri merak konusu.

Nemide karakterini canlandıran oyuncu, dizinin ardından farklı projelerde boy gösterdi ve kariyerine devam etti. Kısmet, İsmet, Fincan, Sayhan, Sally, Şadan, Neva, Rüya gibi karakterlerin oyuncuları da benzer şekilde farklı yapımlarda yer aldılar.

Peki, yıllar sonra bu oyuncular nerede ve nasıl görünüyorlar? Oyuncuların dizi sonrası yaşamları, kariyerleri ve fiziksel görünümleri, izleyicilerin merak ettiği konular arasında.

Bizim Evin Halleri dizisinin unutulmaz karakterlerinin, geçmişten günümüze değişen yaşamlarını ve şimdiki hallerini merak edenler için bir derleme yapalım.

Peki siz bu değişimi nasıl buldunuz? Oyuncular 25 yıl sonra nasıl görünüyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir