Kopuk Dizisi Konusu Ne?

Kopuk Dizisi

Kopuk Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kopuk dizisi
Kopuk dizisi

FOX TV’de Yepyeni Bir Dizi: “Kopuk”

FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan yeni dizi “Kopuk” heyecan dolu sahneleri ve büyüleyici hikayesi ile dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda usta isim Koray Kerimoğlu’nun oturduğu dizinin başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor.

Dizi Tarlabaşı’nda Çekiliyor

Kopuk dizisi, renkli ve tarihi atmosferiyle ünlü Tarlabaşı semtinde çekiliyor. Bu, dizinin izleyicilere farklı bir görsel deneyim sunmasını sağlıyor.

Başrolde Kaan Yıldırım ve Seray Kaya

Dizinin başrolünde genç ve başarılı oyuncular Kaan Yıldırım ile Seray Kaya bulunuyor. Kaan Yıldırım, Ferhan karakterine hayat verirken, Seray Kaya ise Müjde karakteriyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Kopuk Dizisi Konusu

Dizinin konusu, merak uyandıran ve izleyicileri içine çeken bir hikayeyi ele alıyor. Detayları henüz tam olarak açıklanmasa da, aşk, heyecan, ve gizem dolu bir senaryo bekleyebiliriz.

Kopuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizide Kaan Yıldırım -Ferhan-

 Biran Damla Yılmaz -Sera-

 Seray Kaya -Müjde-

Mustafa Açılan -Tan-

 Sarp Akkaya -Faruk-

Engin Alkan -Bumin-

 Kadir Çermik -Ziya-

 Melisa Doğu -Perihan-

Evliya Alkan -Damat Erdem-

Sahra Şaş -Nihal-

 Merve Çağıran -Gonca-

Edip Tepeli -Bili-

 Cem Söküt -Cüneyt-

 Umut Kaya -Erdal-

Hakan Çelebi -Nazif-

 Hakan Yufkacıgil -Lastik Muarrem-

Güneş Hayat Naciye-

 Cansu Tuman -Yasemin- rol alıyor.

Yakında FOX TV’de!

Kopuk dizisi, FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Heyecan verici sahneler, sürükleyici hikaye ve başarılı oyuncu kadrosuyla dizi, yakında seyircisiyle buluşacak.

Takipte Kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir