Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Bahar Yeli Kaç Bölüm

Bahar Yeli Kaç Bölüm Sürecek?

Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bahar Yeli Yaş ve Arti
Bahar Yeli Yaş ve Arti

Yeni Hint dizisinin duyurulması heyecanı arttırdı. Uzun zamandır Hint dizilerine ara verilmişti. Şu an ekranda ne Tayland ne de Pakistan dizisi kaldı. Gözler şimdi yeni başlayacak Hint dizisi Bahar Yeli’ne çevrildi. Yaş ve Arti’nin aşk hikayesinin beğenileceğini düşünüyoruz.

Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren 15.00’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Bahar Yeli dizisi i Zee Tv’de  20 Şubat 2012’den 17 Mayıs 2013’e kadar yayınlanmıştır. Başrollerini Gurmeet Choudhary ve Kratika Sengar paylaşıyor.

Bahar Yeli Hint dizisi orijinal bölümü 325’dir. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hindistan’da dizilerin bir bölümü 20 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Beş bölüm birleştirilip yayınlandığı da oluyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 65-85 bölüme tekabül edebilir. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda şubat mart ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Bahar Yeli Dizisinin Konusu Ne?

Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir. İkilinin başından bir dizi olay geçer.

Bahar Yeli Dizisi Oyuncuları Kim?

Bahar Yeli başrol oyuncuları Kratika Sengar ve Gurmeet Choudhary.

Kratika Sengar : Aarti Scindia rolünde- Prashant’ın eski karısı; Yaş’ın karısı; Anş, Aayu, Palak ve Payal’ın annesi.

Gurmeet Choudhary: Yaş Scindia rolünde – Suraj Pratap ve Radha’nın oğlu; Pankaj, Akash ve Prateek’in üvey kardeşi; Arti’nin kocası; Payal, Palak, Aayu ve Ansh’ın babası.

Vineet Raina / Sarwar Ahuja, Prashant Dubey rolünde – Shobha ve Satyendra’nın oğlu; Aarti’nin eski kocası; Ansh’ın babası 

Chetan Pandit, Suraj Pratap Scindia rolünde – Radha ve Gayatri’nin kocası; Yaş, Pankaj, Akash ve Prateek’in babası

Zahida Parveen Gayatri Scindia rolünde – Suraj Pratap’ın ilk eşi; Pankaj, Akash ve Prateek’in annesi.

Akshay Dogra Akash Scindia rolünde  – Suraj Pratap ve Gayatri’nin ikinci oğlu; Radha’nın üvey oğlu; Pankaj ve Prateek’in erkek kardeşi; Yash’ın üvey kardeşi; Ishita’nın kocası 

Heena Parmar, Ishita Scindia rolünde – Akash’ın karısı

Geeta Tyagi Shobha Dubey rolünde – Prashant’ın annesi

Amit Singh Thakur Satyendra Dubey rolünde – Prashant’ın babası

Dolly Minhas , Radha Scindia rolünde – Suraj Pratap’ın ikinci eşi, Yash’ın annesi; Akash’ın üvey annesi 

Pallavi Rao / Ananya Khare, Maaya rolünde – Suraj Pratap’ın kız kardeşi.

Ana düşman. Suraj Pratap Sindhia’nın dul olan küçük kız kardeşi ve erkek kardeşi Suraj Pratap Sindhia tarafından yeniden evlenmesine izin verilmedi. Aynı küçümsemeyi taşıyor ve bu nedenle yeniden evlendiğinde Arti’den nefret ediyor, sürekli olarak başkalarının zihninde Arti için nefret yaratmaya çalışıyor.

Dishank Arora, Prateek Scindia rolünde – Suraj Pratap ve Gayatri’nin en küçük oğlu

Leena Jumani Paridhi Scindia rolünde – Prateek’in karısı

Divyam Dama, Ansh Scindia rolünde – Arti ve Prashant’ın oğlu; Yaş’ın üvey oğlu; Aayu’nun üvey kardeşi 

Palak Dey Palak Scindia rolünde- Yaş ve Arpita’nın kızı; Arti’nin üvey kızı; Aayu’nun üvey kız kardeşi

Dhriti Mehta, Payal Scindia rolünde – Yaş ve Arpita’nın kızı; Arti’nin üvey kızı; Aayu’nun üvey kız kardeşi

Amita Udgata Tai rolünde – Prashant’ın teyzesi

Asha Negi Purvi Deshmukh Kirloskar rolünde

Ahmad Harhash Yuvraj Scindia rolünde – Prashant’ın kardeşi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir