Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri

Kavak Yelleri Oyuncularının Şimdiki Halleri

Kavak Yelleri Oyuncuları Şimdi Nasıl Görünüyor?

31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan efsane dizi. Kavak Yelleri şu ana kadar Türkiye’deki en uzun soluklu yaz dizisi oldu. En son kimler kimlerleydi hatırlayan var mı? Bir zamanlar ayıla bayıla seyredip meraktan öldüğümüz, ergenlerin hayatını anlatan bir dizi vardı. Seviyorduk, çünkü çoğumuz en az onlar kadar ergendik. Sene 2007. Mine’nin Deniz’e mesaj attığı telefonla yılan oynuyorduk, düşünün. Koskoca bir 17 yıl geçmiş üstünden… Çok uzun zaman geçti evet ama bu diziyi hala daha unutmadık. O dönem yeni yeni parlayan oyuncular, şu an dizilerin en çok aranan isimleri.

Aslı, ailesiyle ilgili çok derdo bir kızdı. Başta ablası olmak üzere binlerce sorunla uğraştı. Annesi de çilekeş bir kadındı. Deniz’le dünyaya örnek olacak kadar saf ve düz bir ilişki yaşıyorlardı ama sonra ortalığı çok karıştırdılar.

Ayaküstünde kırk tane oyun oynamasıyla meşhur, zengin kız Mine. Zengin dediysek dev zengin değil tabii de diğerlerine göre standartları daha bir yüksekti. İşi gücü Deniz’i ayartmak ve Aslı’ya türlü kazıklar atmak olan Mine, güzelliğine yakışmayacak kadar sinsiydi. Hee tabii noldu? İlerde istediği oldu ama çok da beddua aldı.

Annelerin “Çok efendi çocuk” dediği tiplerden olan, kızlarınsa “Benim olacak fıstık!” hırsıyla baktığı Deniz, Aslı’nın biricik sevgilisi tabii. Ancak Mine’nin radarından hiçbir zaman çıkmadı.

Ortamların eğlence kaynağı, ailesinin baş belası, platonik aşık ve zombi Efe Yerinde duramayan zıpır bir karakterdi Efe. Kafalı bir çocuktu ama derslerine çok çalışmıyordu. Bütün ömrü okeye dördüncü olarak ve espri yaparak geçti. Platonik aşkı Aslı’yı yıllarca uzaktan sevdi ama sonunda da muradına erdi. Dizinin sonuna doğru ölüp tekrar dirilmesiyse onun ne kadar zombi bir insan olduğunu bizlere gösterdi.

Özge Pirinççi’nin bu dizide Ada karakterine hayat verdiğini kimler hatırlıyor?

Kavak Yelleri Oyuncularının Şimdiki Halleri

Peki siz bu değişimi nasıl buldunuz? Oyuncular 17 yıl sonra nasıl görünüyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir