Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!

Bahar Yeli konusu

Bahar Yeli Hint Dizisinin Konusu Ne? Bahar Yeli Dizisi Neyi Anlatıyor?

Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bahar Yeli
Bahar Yeli

Hint dizi seveler rahat bir nefes alabilir. Sırada yeni başlayacak Bahar Yeli umarız ki sevilir. Başrol oyuncusu Gurmeet Choudhary’i Yaralı Kalbim dizisinden iyi tanıyoruz. Yaralı Kalbim dizisinde Maan karakteri sevilmişti.

Şuan da ekranda Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisi ve Bahar Yeli Hint dizisi yer alıyor. Bahar Yeli öğlen kuşağında 15.00’de ekrana gelecek.

Bahar Yeli Konusu Ne?

Bahar Yeli dizisinde Yaş ve Arti’nin hikayesini izliyor olacağız. Dizi Phopal şehrinde geçiyor. Arti kendisini aldatan kocasından ayrılmış oğlu Anş ile yaşarken; Yaş’ta eşini kazada kaybetmiş ve kendisini kızlarına adamıştır. Yaş’ın babası ikiliyi bir araya getirerek evlenmelerini ister. Burada Yaş eski karısını özlüyor ve yeniden evlenmeyi istemiyordur. İkili çocukları için evlenmeye karar verir.

Arti, Yaş’a aşık olurken Yaş ise bu durumu reddeder. Üstelik Arti aşkını itiraf etmişken hamiledir. Oğlunu da alarak evden ayrılır. Arti gittikten sonra evdekiler tarafından hamile olduğu anlaşılır. Yolda kaza geçiren Arti ve oğlunu eski kocası Prashant bulup hastaneye yetiştirir. Bir şekilde Arti ikna edilir ve tekrar ailenin yanına geri döner.

Daha sonra Prashant kanser olduğunu öğrenir ve oğlunun kemik iliğine ihtiyacı vardır. Arti bu durumu evdekilerden saklayarak Prashant’a yardım eder. Yaş ise Arti’ye aşık olur ama onun ilk aşkı Prashant’a dönmek isteyeceği düşüncesine kapılır.

Prashant, Yash ve Aarti’yi ayırmak için onlara komplo kurmaya karar verir. Yaş ve Arti evden ayrılmak zorunda kalır. Eve yeni birileri gelir ve çekişmeler başlar. Yash’ın gerçek oğulları Aaksh ve Yaş’ın yer değiştirildiği öğrenilir. Gayatri Yaş’tan nefret etmeye başlar. Akash ve Ishita ise bu ailenin servetine göz koyar. Suraj Pratap ise tek varisin Yaş olduğunu söyler. Yaş ve Akaş kavgaya tutuşurken Gayatri yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Akash’ın kollarında ölürken hatasını anlayıp ondan özür diler.

Akash ve Ishita Gayatri öldükten sonra annelerini getiri babasıyla evlendirmeye çalışır. Akaş bir gün zor durumdayken Arti tarafından kurtarıldığında fikirleri değişmeye başlar.

Arti ve Yaş’ın oğlu doğduktan sonra yeni sorunlar baş gösterilir. Çocuk kaçırılır ve bunu yapanın Ishita olduğunu öğrenilir.

Aayu, Prateek ve Paridhi tarafından evlat edinilen bir yetim olarak aileye geri döner. Aarti bebekle tuhaf bir bağ hisseder ve onda rahatlık bulur. Arti çok geçmeden Ishita hakkındaki gerçeği keşfeder ve Yaş ile birlikte Aayu’yu geri alır; ancak Paridhi’nin üzgün yüzünü gören Arti ve Yaş, Aayu’yu Prateek ve Paridhi’ye vermeye karar verir. Ishita geri döner ve Aayu’yu tekrar kaçırır. Ancak gösteri sona erdiğinde Yaş, Aayu’yu kurtarır ve Ishita’yı tutuklatır. Scindia ailesi 2. Sezon için yeni karakterleri tanıtıyor.

Bahar Yeli Dizisi Oyuncuları Kim?

Bahar Yeli başrol oyuncuları Kratika Sengar ve Gurmeet Choudhary.

Bahar Yeli Yaş ve Arti
Bahar Yeli Yaş ve Arti

Kratika Sengar : Aarti Scindia rolünde- Prashant’ın eski karısı; Yaş’ın karısı; Anş, Aayu, Palak ve Payal’ın annesi.

Gurmeet Choudhary: Yaş Scindia rolünde – Suraj Pratap ve Radha’nın oğlu; Pankaj, Akash ve Prateek’in üvey kardeşi; Arti’nin kocası; Payal, Palak, Aayu ve Ansh’ın babası.

Vineet Raina / Sarwar Ahuja, Prashant Dubey rolünde – Shobha ve Satyendra’nın oğlu; Aarti’nin eski kocası; Ansh’ın babası 

Chetan Pandit, Suraj Pratap Scindia rolünde – Radha ve Gayatri’nin kocası; Yaş, Pankaj, Akash ve Prateek’in babası

Zahida Parveen Gayatri Scindia rolünde – Suraj Pratap’ın ilk eşi; Pankaj, Akash ve Prateek’in annesi.

Akshay Dogra Akash Scindia rolünde  – Suraj Pratap ve Gayatri’nin ikinci oğlu; Radha’nın üvey oğlu; Pankaj ve Prateek’in erkek kardeşi; Yash’ın üvey kardeşi; Ishita’nın kocası 

Heena Parmar, Ishita Scindia rolünde – Akash’ın karısı

Geeta Tyagi Shobha Dubey rolünde – Prashant’ın annesi

Amit Singh Thakur Satyendra Dubey rolünde – Prashant’ın babası

Dolly Minhas , Radha Scindia rolünde – Suraj Pratap’ın ikinci eşi, Yash’ın annesi; Akash’ın üvey annesi 

Pallavi Rao / Ananya Khare, Maaya rolünde – Suraj Pratap’ın kız kardeşi.

Ana düşman. Suraj Pratap Sindhia’nın dul olan küçük kız kardeşi ve erkek kardeşi Suraj Pratap Sindhia tarafından yeniden evlenmesine izin verilmedi. Aynı küçümsemeyi taşıyor ve bu nedenle yeniden evlendiğinde Arti’den nefret ediyor, sürekli olarak başkalarının zihninde Arti için nefret yaratmaya çalışıyor.

Dishank Arora, Prateek Scindia rolünde – Suraj Pratap ve Gayatri’nin en küçük oğlu

Leena Jumani Paridhi Scindia rolünde – Prateek’in karısı

Divyam Dama, Ansh Scindia rolünde – Arti ve Prashant’ın oğlu; Yaş’ın üvey oğlu; Aayu’nun üvey kardeşi 

Palak Dey Palak Scindia rolünde- Yaş ve Arpita’nın kızı; Arti’nin üvey kızı; Aayu’nun üvey kız kardeşi

Dhriti Mehta, Payal Scindia rolünde – Yaş ve Arpita’nın kızı; Arti’nin üvey kızı; Aayu’nun üvey kız kardeşi

Amita Udgata Tai rolünde – Prashant’ın teyzesi

Asha Negi Purvi Deshmukh Kirloskar rolünde

Ahmad Harhash Yuvraj Scindia rolünde – Prashant’ın kardeşi

Bahar Yeli Kaç Bölüm Sürecek?

Bahar Yeli Hint dizisi orijinal bölümü 325’dir. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hindistan’da dizilerin bir bölümü 20 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Beş bölüm birleştirilip yayınlandığı da oluyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 65-85 bölüme tekabül edebilir. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda şubat, mart ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

,

Bir yanıt yazın