Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri

Selena Oyuncularının Şimdiki Halleri

Selena Oyuncuları Şimdi Nasıl Görünüyor?

2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?

Selena adlı iyilik perisinin anne ve babalarını kaybeden 3 kız kardeşin yardımıyla hapsolduğu yerden kurtulmasıyla başlayan dizide Selena kızların bu iyiliği karşısında onların her zaman koruyucusuydu.

Rakibi Hades’in yaptığı kötülükleri iyiye çevirmek için sürekli mücadele halinde olan Selena o kadar popüler bir dizi olmuştu ki günümüzde hala izlenmeye devam ediyor. Durum böyle olunca da Selena hakkındaki farklı düşünceler ortaya atışmaya başlanıyor. Çocukken diziyi izleyenler büyüyünce farklı bir gözle bakar oldu.

Bu tartışmaların en bilinenlerinden biri de Selena’nın aslında kötü bir karakter olup, kızları kayırmasıydı. Öyle ki dizideki bir sahnede Selena’nın kızlar için Kıvılcım’a sihir yapması ve onu rezil etmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırarak yorum yağmuruna tutuluyor.

Selena Oyuncularının Şimdiki Halleri

Peki siz bu değişimi nasıl buldunuz? Oyuncular 18 yıl sonra nasıl görünüyor?

Bir yanıt yazın

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın