Bahar Yeli Oyuncuları Kim?

Bahar Yeli Oyuncuları

Bahar Yeli Başrol Oyuncuları

Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?

Bahar Yeli Yaş ve Arti
Bahar Yeli Yaş ve Arti

Bahar Yeli Başrol Oyuncuları Kim?

Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren 15.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Bahar Yeli dizisi Zee Tv’de   20 Şubat 2012’den 17 Mayıs 2013’e kadar yayınlanmıştır. Başrollerini Gurmeet Choudhary ve Kratika Sengar paylaşıyor.

Bahar Yeli Hint dizisi orijinal bölümü 325’dir. Bizde bu durum değişiyor. Çünkü Hindistan’da dizilerin bir bölümü 20 dakika civarında yayınlanıyor. Bizde ise 1 saat 20 dakika kadar sürüyor. Beş bölüm birleştirilip yayınlandığı da oluyor. Bu yüzden bizde orijinal bölümler birleştirilerek yayınlandığında 65-85 bölüme tekabül edebilir. Dizi yayından kalkmaz ve yayın saati değişmez ise normal şartlarda şubat mart ayına kadar sürecek gibi görünüyor.

Bahar Yeli Arti – Kratika Sengar

Kadın başrol oyuncusu. Boşanmış ve bir oğlu vardır. Kayınvalidesi Shobha ve kayınpederi Satyendra’dan başka akrabası olmayan bir yetimdir. Onun annesi ve babası gibi davranıp yeniden evlenmesini isterler. Kocası Prashant’ın dört yıl önce ona ihanet etmesinden sonra Yaş ile evlenir. Eski bir uygulama olduğu için Yaş’ın aile üyeleri tarafından Arpita olarak yeniden adlandırıldı, ancak daha sonra Yaş, Arpita’ya olan sahiplenme duygusu nedeniyle herkesin ona Arti demesini sağladı. Oğlu Ansh’a karşı çok sahiplenicidir. Başlangıçta Yaş’ın evlenme niyetinden şüphelenir, ancak daha sonra bunu yaptığına pişman olur. Yaş’ın kızlarını etkilemek için elinden geleni yapar ve sonunda başarıya ulaşır. Sırf oğlu Anş yüzünden yeniden evlenmeyi kabul etmiştir. Samimi, sade bir gelin ve ev hanımı. Aynı zamanda çok güçlü ve cesurdur.

Bahar Yeli Yaş – Gurmeet Choudhary

Erkek başrol oyuncusu. İki kızı olan dul bir adam. Kendisi bir düğün tasarımcısıdır. Kızını çok seven bekar bir baba. Ansh tarafından da seviliyor. Üç çocuğa da anında ve eşit sevgilerini veriyor. Başlangıçtaki alışkanlıkları, kendisi ile Arti arasında bir yanlış anlama yaratır ve bunu daha sonra evlendikten sonra ortadan kaldırır. Eski karısı Arpita’yı hâlâ çok seven istikrarlı bir beyefendi. Sadece kızları için yeniden evlenmeyi kabul etti.

Bahar Yeli Maya Pallavi Rao / Ananya Khare

Karakteri önce Pallavi Rao, daha sonra Ananya Khare canlandırmıştır. Onu Düşman Başına dizisinde Sarla olarak iyi tanıdık. Ana düşman karakter . Suraj Pratap Sindhia’nın dul olan küçük kız kardeşi ve erkek kardeşi Suraj Pratap Sindhia tarafından yeniden evlenmesine izin verilmedi. Aynı küçümsemeyi taşıyor ve bu nedenle yeniden evlendiğinde Arti’den nefret ediyor, sürekli olarak başkalarının zihninde Arti için nefret yaratmaya çalışıyor.

Bahar Yeli Gayatri Zahida Parveen

Yaş’ın annesidir. Arti, Vidhi ve Paridhi’nin kayınvalidesidir. Arti hakkında istikrarsız bir fikri var. İlk günlerde Ansh’tan nefret ediyordu ve onu cezalandırıyordu ama şimdi Arti ve Ansh’ı tüm kalbiyle kabul etti. Kocası Suraj Pratap’tan korkuyor. O yine bir düşman.

Bahar Yeli Suraj Pratap Chetan Pandit

Yaşın babası, her zaman karısını onun yerine koyar ve ailenin tüm önemli kararlarını alır. Arti, Vidhi ve Paridhi’nin kayınpederidir.

Bahar Yeli Prashant Vineet Raina / Sarwar Ahuja

Arti’nin ilk Kocası, üç yıl önce hamileyken Arti’ye ihanet etti. Başka bir kadınla ilişkisi vardı ve Arti ile kendisi arasında aşk evliliği olmasına rağmen onunla evlenmek istiyordu.

Bahar Yeli Shobha Geeta Tyagi

Arti’nin eski Kayınvalidesi, Şefkatli bir insan. Arti’yi yeniden evlendirmeye yemin etti ve bunu başardı. O ve kocası, Arti’nin kayınpederine onun dul olduğuna dair yalan söylediler.

Bahar Yeli Satyendra Amit Singh Thakur

Arti’nin eski kayınpederi, şefkatli bir insan. Arthi’ye ihanet etmesine rağmen oğlunu hala seviyor. Ama sonradan gerçek rengini anladı. Gayathri’ye Arthi’nin dul olduğu konusunda yalan söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir