Kızıl Goncalar Konusu Ne?

kızıl goncalar konusu

Kızıl Goncalar Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…

Kızıl Goncalar’da Özgü Namal ve Özcan Deniz Başrolde

Kızıl Goncalar dizisi, Özgü Namal ve Özcan Deniz’in bir araya geldiği heyecan verici bir yapım olarak dikkat çekiyor. Bu dizi, idealist doktor Levent ve muhafazakar bir ailede büyüyen Meryem’in sıra dışı hikayesini ekranlara taşıyacak.

Kızıl Goncalar Konusu Ne?

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Necati Şahin’in kaleminden çıkan senaryo, farklı dünyalardan gelen Levent ve Meryem’in etkileyici buluşmasını anlatıyor. Doktor Levent ile temizlikçi Meryem’in hayatları, izleyicilere duygusal ve heyecanlı anlar yaşatacak.

Özgü Namal Kızıl Goncalar Dizisiyle Geri Dönüyor!

Dizi, usta oyuncu Özgü Namal’ı yıllar sonra setlere geri döndürüyor. Namal, Meryem karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Kızıl Goncalar Oyuncu Kadrosu

Özgü Namal ve Özcan Deniz’in yanı sıra Mert Yazıcıoğlu, Sitare Akbaş, Hazal Türesan, Şerif Erol gibi usta isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Bir yanıt yazın

“Kızıl Goncalar Dizi Haberleri: Oyuncular, Konu ve Fragman! Özgü Namal ve Özcan Deniz Başrolde”

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan. Aile draması izliyor olacağız.

Bir yanıt yazın