Seninle Yeniden 31 Bölüm Özeti – 26 Ekim Çarşamba Mandar Ortaya Çıktı! Raghav Kıskanıyor…

Seninle Yeniden 31

Raghav’dan Aşk İtirafı!

Seninle Yeniden 31. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 31. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 31. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 31. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 31.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 31.bölümde Mandar ortaya çıkıyor. Mandar çiftin arasına mı girecek? Raghav kıskanmaya başlayacak! Seninle Yeniden 31.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 31.bölümde, Raghav kan bankasına gider. Pallavi ve Krishna’da Mandar’ı beklemeye koyulur. Raghav ambulansın yanına koşar. Mandar ise arabaya atlayıp gider. Raghav, yanlış adamı dövmeye başlar. Takip ettiği ambulansın hareket ettiğini görür.

Pallavi ve Krishna doktoru bekler. Dr.Ramya Pallavi’ye yürür ve neden Raja ile konuşmak istediğini sorar. Pallavi kendini tanıtır ve birkaç sorusu olduğunu belirtir. Ramya, Pallavi adını duyunca irkilir.

Mandar Ortaya Çıktı! Raghav Ambulansa yaklaşır ve arabayı durdurur. Silahıyla yaklaşır ama şoförü göremez. Mandar, Raghav’ın kafasına sopayla vurur. Raghav yerde yatar. Mandar telefonun çekmediğini fark eder. O sırada Raghav ayağa kalkar ve Mandar’ı arkadan yakalar. İkili kavgaya tutuşur. Raghav’ın gözleri çamura bulanır ve kiminle kavga ettiğini anlamaz.

Pallavi Mandar’ı Gördü! Pallavi ikiliyi kavga ederken görür ve arabayı durdurur. Raghav’ın yanına koşar. Raghav, Pallavi’ye adıyla seslenince Mandar ile birbirlerini görürler. Raghav, Pallavi’nin Mandar’ın adını söyleyince Raghav şaşkınlık içinde kalır. Doktor herkesi toplayarak kliniğine götürür.

Jaya, Kirti’ye Mandar’ın hayatta olduğunu söyler. Kirti durumu hemen Sunny’e çeker. Jaya biraz da Pallavi ve Raghav’ı düşünmesini ister. Kirti onların umurunda olmadığını söyler. Jaya onu nankörlükle suçlar. Kirti şimdi iki tane kocası olduğunu söyleyince Jaya onu tokatlar.

Doktor, Raja’nın ormanda bulunduğunu ve hafıza kaybı yaşadığını belirtir. Gidecek bir yeri olmadığı için yanında iş aldığını söyler. Raja’nın sadece Pallavi’yi hatırladığını söyler. Doktor Raja’ya Pallavi’nin yanında olacağını ve ailesine götüreceğini söyler. Raghav kızgın bakış atar.

Raghav Karısını Kıskandı! Mandar, Deskmukh evine doğru yola çıkacaktır. Mandar’ın hassas olduğu için Pallavi’nin yanına oturmasını isterler. Raghav burnundan solar. Arabanın aynalarından ikiliye bakar. Mandar ise Pallavi’ye yakın olmaya çalışır.

Pallavi İki Erkeğin Arasında Kaldı! Deskmuklar’ın kapısı çalar. Amrita kapıya yönelir. Amrita Raghav ve ve Pallavi’yi görünce sevinir. Diğerleri onları görünce suratı düşer. Arkadan Mandar sahneye giriş yapar. Amrita Mandar abi diye seslenir. Vijay ve diğerleri koşarak kapıya yönelir. Vijay oğlunu görünce afallar. Mandar’ım oğlum diye seslenir. Pallavi Mandar’ın eve girmesini ister. Mandar evi inceler. Pallavi herkesi ona tanıtır. Vijay neden tanıştırdığını anlamaz. Pallavi Mandar’ın hafıza kaybı yaşadığını söyler. Mandar sadece Pallavi ismini hatırladığını söyler. Benim için sen kimsin diye sorar. Kendi ismimi hatırlamıyorken neden senin ismin diye vurgular. Pallavi ailesinin yanında güvende olduğunu onu sık sık ziyaret edeceğini söyler. Soluchana ilk kocasını neden bırakıp gittiğini sorar. Mandar Pallavi’nin kocası olduğunu öğrenir. Onu bırakmaz. Raghav araya girer ve Pallavi’yle evli olduğun onun eski olduğunu vurgular. Raghav geç kaldıklarını söyleyerek Pallavi’nin elinden tutup çıkmak ister. Öte yandan da Mandar Pallavi’nin elini tutup bırakmaz.

Seninle Yeniden 31 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav odasına sinirle girer. Pallavi de gergindir. Dolabında bir şeyler arıyordur. Raghav ne aradığını sorar. Pallavi Raghav’ın çerçevelettiği düğün fotoğrafını arar ve asmak istediğini söyler. Yeniden düğün yapıp herkese duyurmak ister. Jaya odaya girer ve ikiliden sakin olmasını ister. Bunun kolay bir durum olmadığını ilişkilerin bazen böyle test edildiğini söyler.

Aşk İtirafları! Pallavi, Raghav’ın elini tutar ve korktuğunu söyler. Raghav ” Pallavi bana aşkı öğrettin ve ben sensiz dağınık ve cansızdım, sen bana bir hayat yaşamayı öğrettin, seni seviyorum”. Pallavi de Raghav’ı sevdiğini söyler. İkili birbirine sıkı sıkı sarılır.

Raghav evde kutlama yapmak istediğini söyleyip geleneksel kıyafetlerden giyer. Ev süslenmiştir. Raghav bir türlü eteğini bağlayamaz. Pallavi gelip ona yardımcı olur. Raghav durmadan Pallavi’yi sevdiğini söylüyordur.

Mandar arkadaşıyla konuşur. Mandar huzursuzdur ve sadece Pallavi’yi düşünüyordur. Arkadaşı ailesine odaklanmasını ister. Mandar Dna raporları açıklanana kadar bekleyeceğini daha sonra Pallavi’yi alacağını söyler. Konuşmaları duyan Mansi olayın ilginçleşeceğini hemen annesine anlatması gerektiğini söyler.

Raghav ve Pallavi’nin kutlama yemeğine Sunny giriş yapıp huzur kaçırır. Kirti de Sunny’nin bencil ve sinir bozucu tavrını görmez onu destekler. Pallavi sakin olmalarını ister. Herkes yemek masasına geçince Raghav Pallavi için bir sürprizi olduğunu söyleyerek odasına gider. Pallavi’ye de Vijay’dan telefon gelir. Pallavi hemen gider. Raghav döndüğünde Pallavi’yi göremez. Sunny ilk kocasının yanına gittiğini haber verir. Raghav’ın hediye paketi elinden düşer.

Mandar, Pallavi’yi İstiyor! Pallavi, Deskmukh evine gidince Mandar’ın kendisini odaya kapattığını öğrenir. Ramya Deshmukh evine gelir. Pallavi’ye Mandar’ı bu evde yalnız bıraktığını Mandar’ın üzgün olduğunu ifade eder. Pallavi’siz bu eve uyum sağlayamamış. Mandar küçük bebek oldu başımıza yıllardır sanki Pallavi vardı yanında! Mandar kapıyı açar ve Ramya’yı içeri çağırır. Ramya, Mandar’a Pallavi’nin onunla kalacağını söyler. Mandar bu evde kalmak istemediğini söyleyince Vijay onu kaybetmeye bir kez daha dayanamayacağını söyler. Bütün ev halkı Mandar’ın başında toplanmış yemek yemesini ister. Mandar yemek istemediğini söyler. Ramya Pallavi’yi Mandar’ın yanına oturtur. Soluchana da işleri kolaylaştıracağını söyleyip tepsiyi Pallavi’nin önüne koyar. Pallavi elleriyle Mandar’ı besleyecektir. Yemek yemeyen Mandar birden ağzını açıverir. Raghav içeri girer ve Pallavi’ye bağırır. Pallavi korkusundan tabağı düşürür.

Vijay sürekli Raghav’ın gelmesinden rahatsız olduğunu belirtir. Raghav da karısı için geldiğini kimseyle kavga edecek havası olmadığını söyler. Küçük enişte Mandar birden sinirlenir ve babasıyla düzgün konuşmasını ister. Raghav ve Mandar restleşir. Ramya, Mandar’ın DNA’sını alıyor. Vijay buna gerek olmadığını söyler. Mandar birilerinin kanıt istediğini ve bu kanıtla Pallavi’yi geri alacağını söyler. Raporun açıklanması için 3 gün vardır. Mandar gözünü takvime diker. Raghav’ın ağzını sonsuza kadar kapatacağını söyler. Pallavi’nin duyguları yokmuşçasına ortalıkta bir malmış gibi erkeklerin kavgası arasında gidip gelir. Pallavi bu düşüncesizlere haddini bildirmeli!

Pallavi, Amrita’dan Dna testinin yapıldığını öğrenir. Bunu Raghav’la paylaşır. Raghav Mandar’ın Pallavi’yi götürme sözünü düşünür. Pallavi dükkanda durumu düşünürken elini sıkar, Raghav iş yerinde rahatsız olup toplantıyı terk eder. Mandar gün saymaya başlar. Pallavi rahatsız olur mutfakta elini yakar. Raghav hemen yardımına koşar. Jaya bir ses duyar, Mandar zorla içeri girer ve Raghav’dan aşağı inmesini ister. Jaya neden Raghav’ı istediğini sorar. Pallavi, Raghav ile Mandar’a yürür. Mandar Dna raporunu göstererek karısını almaya geldiğini söyler. Mandar Pallavi’nin kendisinden boşanmadığını ikinci evliliğin geçersiz olduğunu söyler. Raghav hafıza kaybı geçiren biri için fazla zekice bulur. Mandar’ın ölüm belgesinin hazırlanmış olduğunu hatırlatır ve ilk kocası dönse bile ikinci evlilik geçerliliğin geçerli olduğunu vurgular.

Mandar, Pallavi’ye ne düşündüğünü sorar. Pallavi düğün gecesi kaybolduğunu ve ölüsünü bulduklarını söyler. 2 yıl sonra Raghav ile evlenmesi gerektiğini ve Raghav’la kalmak istediğini söyler.

Soluchana ise Pallavi’yi evden atmaya uğraşırken şimdi onu Raghav’ın yanından çekip eve getirmek için uğraşıyor. Pooja için duygu sömürüsü yaparak Pallavi’yi çağırır. Raghav ise Pallavi’yi alıp Deskmukh evine gider. Soluchana Raghav’ın da gelmesine bozulur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın