Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma

düşman-başına-254

Shivam Tutuklandı! Aarti Peşinden Gitti!

Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 254.bölümde neler olacak? Düşman Başına 254. bölüm özetinde Golu bir türlü Nimmi’ye aşkını ilan edemez. Preeti’nin oyunları ortalığın karışmasına sebep olur. Düşman Başına 254. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 254
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Preeti, bir adamdan Nimmi için evlilik ilanı vermesini ister ve ona bir ders vermeyi düşünür. Nandu bazı hayranlarla konuşuyordur. Preeti onu kızlarla görür ve sinirlenir. Nandu, Preeti’nin saklandığını ve onu izlediğini görür. Preeti’yi yola getirmek için doğru şansın bu olduğunu düşünür. 

Preeti, bunun Aarti yüzünden olduğunu söyleyip durur.  Preeti öfkeyle eve gelip ve bir şeyler kırar. 

Aarti, Shivam’dan bir kez daha bu oyunu sonlandırmasını ister. Shivam bebekle birlikte yatakta yatmasını kendisinin yerde yatacağını söyler. Chandra Aarti’nin huzursuzluğunu hisseder. Aarti ağlayarak oturur. Chandra gelir ve onu tutar. Onu görünce şok olur. Chandra Aarti’nin elini tutup tüm sorunlara son vereceğim der. Aarti koşar ve Shivam’ın üzerine düşer. Shivam kör müsün, neden kaçıyorsun diye sorar.

Kuşya, Shanti’nin yanına gider ve o kadar çok olay olmuştur ki Nimmi’nin odasının etrafında bulduğu çiçekleri anlatır.

Amit battaniyenin altına girer ve Rani’ye bir aşk mektubu yazar. Amit, Golu’nun mektubu kime yazdığını öğrenmek ister. Golu, hediyeyi Nimmi’nin odasının dışında tutar ve geri döner. Amit onu görür ve onu azarlar. Amit neden hırsız gibi davrandığını sorar. Golu ne yapayım diyor bana tokat attı öfkesi de hoşuma gitti der. Amit Golu’nun iyi bir adam olduğunu Nimmi’nin evlenip boşanmış olduğunu saklamayı düşünür.

Chandra, Aarti’nin Shanti’ye ondan bahsedebileceğini düşünüyor. Chandra Shanti’ye gidip kötü bir rüya gördüğünü bir gelinin gölgesini gördüğünü bir şeyler yapmasını ister. Chandra gülümser ve Aarti ile ilk kez konuşmayı düşünür.

Golu da Amit’e Shanti’ye açıklayacağını söyler. Amit, Nimmi kabul ederse bir an önce evlenmesini ister. Reddederse bu meseleyi uzatmamasını ister. Golu Nimmi’nin kabul etmesi halinde kırmızı bir şal bağlamasını ister.

Sabah, Nimmi hediyeyi ve mektubu alır. Shanti yukarı gelir ve onu görür. Mektupta ne yazdığını sorar. Nimmi ona her şeyi anlatır. Shanti ona kapıya bez bağlamasını ister. O zaman cevap vermeye hazır olacağını söyler. Nimmi kendisiyle kimin dalga geçtiğini düşünür.

Amit uykusunda Rani ile konuşur. Uyanır ve Golu’nun uykusunda Nimmi ile konuştuğunu duyar. Shanti önce o adamı bulacağını sonra polise vereceğini, gidip sopasını bulur. Shanti, Amit’i arar.

Düşman Başına 254. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 31 Mart Cuma

Preeti’nin gazeteye ilan vermesiyle damat adayları dökülür. Yaşlı bir adam damat benim diyerek eve gelir. Preeti bunun eğlenceli olacağını düşünür. Yaşlı adam kendisinden başka birini bulamayacaklarını söyler. Adam onlara daha çok hakaret ediyor. Shivam gelir ve adama tokat atar. 

Bir adam Golu’yu arar ve Şivam’ın yaşlı adamı dövdüğünü haber verir. Shanti, Shivam’ı durdurur ve bu yaşlı adam ölürse hapse gireceğini söyler. Shivam ondan araya girmemesini ister. Golu, polisten Shivam’ı tutuklamasını ister. Shanti, bunun Shivam’ın hatası olmadığını söylüyor. Nimmi, Golu’nun ailesinden uzak durmasını ister. Preeti ise neden okların Aarti’ye yönelmediğini düşünür. Sonunda Kuşya Aarti’yi azarlar.

Shivam tutuklanır. Chandra gelir ve Golu’ya bakanı aradığını Shivam’ı hemen bırakmasını ister. Golu kimseden emir almadığını söyler. Ardından Aarti gelir. Chandra Aarti’nin neden geldiğini anlayamaz. Aarti her şeyin suçlusunun kendisi olduğunu Golu’dan kendisini tutuklamasını ister. Evdeki kızlara kendisi yüzünden alay konusu olmuştur. Aarti Golu ve Amit’e Nimmi için gelen yaşlı adamı anlatır. Golu sinirlenir ve Shivam’ı serbest bırakır. Amit ve Shivam şoke olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir