Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma

düşman-başına-254

Shivam Tutuklandı! Aarti Peşinden Gitti!

Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 254.bölümde neler olacak? Düşman Başına 254. bölüm özetinde Golu bir türlü Nimmi’ye aşkını ilan edemez. Preeti’nin oyunları ortalığın karışmasına sebep olur. Düşman Başına 254. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 254
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Preeti, bir adamdan Nimmi için evlilik ilanı vermesini ister ve ona bir ders vermeyi düşünür. Nandu bazı hayranlarla konuşuyordur. Preeti onu kızlarla görür ve sinirlenir. Nandu, Preeti’nin saklandığını ve onu izlediğini görür. Preeti’yi yola getirmek için doğru şansın bu olduğunu düşünür. 

Preeti, bunun Aarti yüzünden olduğunu söyleyip durur.  Preeti öfkeyle eve gelip ve bir şeyler kırar. 

Aarti, Shivam’dan bir kez daha bu oyunu sonlandırmasını ister. Shivam bebekle birlikte yatakta yatmasını kendisinin yerde yatacağını söyler. Chandra Aarti’nin huzursuzluğunu hisseder. Aarti ağlayarak oturur. Chandra gelir ve onu tutar. Onu görünce şok olur. Chandra Aarti’nin elini tutup tüm sorunlara son vereceğim der. Aarti koşar ve Shivam’ın üzerine düşer. Shivam kör müsün, neden kaçıyorsun diye sorar.

Kuşya, Shanti’nin yanına gider ve o kadar çok olay olmuştur ki Nimmi’nin odasının etrafında bulduğu çiçekleri anlatır.

Amit battaniyenin altına girer ve Rani’ye bir aşk mektubu yazar. Amit, Golu’nun mektubu kime yazdığını öğrenmek ister. Golu, hediyeyi Nimmi’nin odasının dışında tutar ve geri döner. Amit onu görür ve onu azarlar. Amit neden hırsız gibi davrandığını sorar. Golu ne yapayım diyor bana tokat attı öfkesi de hoşuma gitti der. Amit Golu’nun iyi bir adam olduğunu Nimmi’nin evlenip boşanmış olduğunu saklamayı düşünür.

Chandra, Aarti’nin Shanti’ye ondan bahsedebileceğini düşünüyor. Chandra Shanti’ye gidip kötü bir rüya gördüğünü bir gelinin gölgesini gördüğünü bir şeyler yapmasını ister. Chandra gülümser ve Aarti ile ilk kez konuşmayı düşünür.

Golu da Amit’e Shanti’ye açıklayacağını söyler. Amit, Nimmi kabul ederse bir an önce evlenmesini ister. Reddederse bu meseleyi uzatmamasını ister. Golu Nimmi’nin kabul etmesi halinde kırmızı bir şal bağlamasını ister.

Sabah, Nimmi hediyeyi ve mektubu alır. Shanti yukarı gelir ve onu görür. Mektupta ne yazdığını sorar. Nimmi ona her şeyi anlatır. Shanti ona kapıya bez bağlamasını ister. O zaman cevap vermeye hazır olacağını söyler. Nimmi kendisiyle kimin dalga geçtiğini düşünür.

Amit uykusunda Rani ile konuşur. Uyanır ve Golu’nun uykusunda Nimmi ile konuştuğunu duyar. Shanti önce o adamı bulacağını sonra polise vereceğini, gidip sopasını bulur. Shanti, Amit’i arar.

Düşman Başına 254. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 31 Mart Cuma

Preeti’nin gazeteye ilan vermesiyle damat adayları dökülür. Yaşlı bir adam damat benim diyerek eve gelir. Preeti bunun eğlenceli olacağını düşünür. Yaşlı adam kendisinden başka birini bulamayacaklarını söyler. Adam onlara daha çok hakaret ediyor. Shivam gelir ve adama tokat atar. 

Bir adam Golu’yu arar ve Şivam’ın yaşlı adamı dövdüğünü haber verir. Shanti, Shivam’ı durdurur ve bu yaşlı adam ölürse hapse gireceğini söyler. Shivam ondan araya girmemesini ister. Golu, polisten Shivam’ı tutuklamasını ister. Shanti, bunun Shivam’ın hatası olmadığını söylüyor. Nimmi, Golu’nun ailesinden uzak durmasını ister. Preeti ise neden okların Aarti’ye yönelmediğini düşünür. Sonunda Kuşya Aarti’yi azarlar.

Shivam tutuklanır. Chandra gelir ve Golu’ya bakanı aradığını Shivam’ı hemen bırakmasını ister. Golu kimseden emir almadığını söyler. Ardından Aarti gelir. Chandra Aarti’nin neden geldiğini anlayamaz. Aarti her şeyin suçlusunun kendisi olduğunu Golu’dan kendisini tutuklamasını ister. Evdeki kızlara kendisi yüzünden alay konusu olmuştur. Aarti Golu ve Amit’e Nimmi için gelen yaşlı adamı anlatır. Golu sinirlenir ve Shivam’ı serbest bırakır. Amit ve Shivam şoke olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın