Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi

düşman başına 257 final

Tüm Sorunlar Bitti!

Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına final 257.bölümde neler olacak? Düşman Başına final 257. bölüm özetinde Amit ve Rani evleniyor. Preeti ve Nandu da barışıyor. Chandra’nın gerçek yüzü ortaya çıkarken Aarti affedilir. Golu ve Nimmi aşkını izleyemesek de evlilik için ilk adım atılır. Düşman Başına final 257. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına final 257
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına final bölümü geldi çattı. Düşman başına son bölümde Preeti ve Nandu’nun arası kötüydü. Nandu Preeti’nin avukatla görüşüp neler istediğini öğrenince şaşkına düşmüştür. Preeti’yi hala sevdiğini ama ne kendisine ne de ailesine saygı duymadığını söylemiştir. Shanti tüm konularda haklı olduğunu ama bir problemi olduğunda evde çözmesini ister.

Amit’te Rani’ye aşkından içmeye devam eder. Golu’ya yaşadıklarını anlatır. Tüm bunların aslında Ashok yüzünden olduğunu anlatmaya başlar. Amit geçmişe gider. Burada yine Sarla’yı göreceğiz.

Preeti ve Nandu Barıştı! Preeti Mohit’le yaşadığı onca şeyden sonra Nandu’ya kör olduğunu ve gerçek aşkı göremediğini söyler. Nandu’ya olan aşkının farkına varmıştır. Shanti sonunda eski Preeti’nin geldiğini görünce sevinmiştir. Nandu’nun annesi de sonunda oğlunu istediği gibi seven bir geline kavuştuğunu söyler. Bu yüzden gönül rahatlığıyla köyüne geri dönecektir. Herkes çıktıktan sonra Nandu ve Preeti gözyaşlarıyla birbirine sarılır.

Shanti eve gelir. Kuşya’ya müjdeli haberi verir. Şimdi sırada Rani meselesi vardır. Chandra yaptığı pojaların sayesinde yüzlerin güldüğünü söyler.

Golu, Nimmi’yi görür ve ona sevdiğini söylemek ister. Nimmi de kızlarla konuşma adabı olmadığı için onu azarlar. Golu, Nimmi’nin çok öfkeli olduğunu aşkı yaşamanın hiç şansı olmadığını düşünür.

Amit ve Rani Evlendi! Golu, Amit ve Rani’ye görüntülü konuşma ayarlar. Golu Amit’e zehir verir. Amit yere düşer. Rani koşarak Amit’in yanına gelir. Nimmi ve Pari’de onu takip eder. Amit ve Rani birbirine sarılır. Golu hemen pandit çağırır. Golu Amit’e zehir yerine su verdiğini söyler. Ama Amit’in haberi yoktur. Pandit gelmişken ikili evlenir. Shanti’nin hayır duasını almaya giderler. Shanti onları kutsar.

Düşman Başına 257. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 3 Nisan Pazartesi

Aarti, Golu’yu Nimmi’nin odasında görür. Aaarti ona burada ne yaptığını sorar. Golu, Nimmi’ye aşkını itiraf etmeye geldiğini söyler. Aarti bunu gündüz vaktinde Shanti’den isteyerek yapmasını ister. Ayrıca Nimmi’nin evlilik yaşadığını ikinci bir evliliğe izin vermeyeceklerini söyler. Golu bunu bilmediğini cesareti olmadığını ifade eder. Aarti cesaret olmadan aşkın yaşanamayacağını belirtir. Pari, ikisinin konuştuğunu duyup Shanti’ye yetiştirir. Shanti ve Kaushalya onları görür. Aarti’ye utanmaz der. Golu gider Aarti’de odasına döner. Aarti, Shivam’a Chandra’yı söylemek ister. Ayağı kayıp Shivam’ın kollarına düşer ve söylemekten vazgeçer.

Chandra, Shanti’ye Aarti’yi evden uzaklaştırıp poja yapılmasını ister. Çünkü o kötü karakterlidir.

Golu, Shanti Sadan’a gelir. Shanti, Aarti için geldiğini söyler. Golu Nimmi’yi sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Shanti ona tokat atar. Shanti her zamanki sözlerini söyler. Golu tüm bunları anlamsız bulduğunu aşkın sevginin ötesinde başka bir şey olmadığını söyleyerek gider. Nimmi de şaşkındır.

Golu ve Nimmi dışarda karşılaşır. Golu onu sevdiğini yeniden açıklar. Ona karşı hisleri olup olmadığını sorar. Nimmi bu evde Shanti’ye değer verdiğini onun değerlerine karşı gelemeyeceğini söyler. Shanti bu sözleri duyup ağlamaya başlar.

Shivam bebeğin ağladığını duyar. Düşerken onu tutar ve bebeğin gülümsediğini fark eder. Kucağında bebekle evin içinde Aarti’yi arar. Kuşya onu kucağında bebekle görünce şaşırır. Shivam dışarı çıkıp Aarti’yi arar. Chandra Aarti’yi depo gibi bir yere kapatıp onu taciz etmeye başlar. Shivam, Aarti’nin sesini duyup onu kurtarır.

Shivam, Chandra’yı döverek eve götürür. Pari, Amit’i arayarak ona haber verir. Shanti Shivam’a Chandra’yı dövmemesini onun bir aziz olduğunu söylemeye başlar. Chandra da Aarti hakkında ileri geri konuşunca Shivam daha çok dövmeye başlar. Chandra’nın onu taciz ettiğini söyler. Rani ve Amit gelir. Rani daha önceden Aarti’nin mektup bırakıp gittiğini o mektubu aldığını söyler. Shanti mektubu okuyup ağlar. Aarti’nin her şeyi o zaman söylediğini görür. Aart’nin yanına gidip özür diler. Chandra da kaçmaya başlar. Böylece Aarti’nin suçsuz olduğu anlaşılır.

Sorunlar bir bir yok olmaya başlamıştır. Ertesi sabah Aarti herkese yemek servisi yapar. Aarti Shivam’dan cesareti olmayan bir şey için yardıma ihtyacı olduğunu söyler. Aarti, Shivam’ı da alarak Ajay’ın evine gider. Ona tüm kinini kusar ve tokat atar. Shivam sayesinde gerçeği gördüğünü ve özgürlüğünü şimdi kazandığını anlatır. Shivam ve Aarti arkadaş olmaya karar verir. Ailenin mutlu görüntüleri gösterilir. Shivam ve Aarti bebeği sever.

Shanti herkesi toplayarak evin sorumluluğunu ve salıncağı Kuşya’ya vereceğini söyler. Kuşya çok mutlu olur. Shanti, Golu’yu da çağırmalarını Nimmi ve Golu’yu evlendireceğini söyler. Aile mutlu poz verir ve bölüm sona erer.

Hoşça kalın yeni özetlerde görüşmek üzere….

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir