Seninle Yeniden 32 Bölüm Özeti – 27 Ekim Perşembe – Mandar Sürekli Pallavi’nin Yanında!

Seninle Yeniden 32

Mandar Hafıza Kaybı Olayını Kullanıyor

Seninle Yeniden 32. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 32. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Ekim Perşembe günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 32. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 32. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 32.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 32.bölümde Mandar duygu sömürüsü yaparak Pallavi’yi kullanacak. Raghav ve Mandar arasındaki soğuk savaş! Seninle Yeniden 32.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 32.bölümde Pallavi, Deskmukh evine gelmiş poja için yardımcı olmak istemişti. Mandar, Pallavi’ye, anılar silinir ama etkileri olmaz gibisinden laflar eder. Pallavi garipleşir. Sulochana içeri girer ve ikiliyi böyle görmekten çok mutlu olduğunu ifade eder.

Poja başlar. Pandit, Mandar’a evli olup olmadığını sorar. Mandar evli olduğunu söyler. Pandit birlikte pojaya başlamasını ister. Soluchana ortalığı karıştırma hevesiyle neden olmasın diyerek Pallavi’yi kaldırır. Pallavi, Raghav’ın yanına oturur. Mandar’ın ilk Raghav’ın ise şimdiki kocası olduğunu söyler.

Raghav telefon görüşmesi yaparken arkasında Mandar’ın durduğunu hisseder. Mandar ona çat kapı devamlı bu eve davetsiz gelemeyeceğini söyler. Raghav karısını yalnız bırakamayacağını her yere kol kola gittiklerini belirtir. Mandar bu pojayı kendisinin değil babasının ayarladığını söyler. Raghav gülerek arkadaşından tüm bilgileri aldığını ve istediğini elde edemeyeceğini söyler. Mandar ne demek istediğini sorar. Raghav masum olduğun için çatlaklardan gerçek yüzünü görebiliyorum der. Raghav’ın sözlerine karşılık Mandar 7 gün içinde Pallavi’nin yeniden evine döneceğini söyler.

Milind ve Sharda eve döner. İkili Mandar’ı görünce gözlerine inanamaz. Şok geçirirler. Milind artık mucizelere inandığını söyler. Çok sevgi dolu bir ailem var ama hiçbir şey hatırlamıyorum diyen Mandar’ı Soluchana gaza getirir. Günün Pallavi sayesinde çok güzel geçtiğini akşam yemeğine de kalmasını için ısrar eder. Sharda buna gerek olmadığını artık onun bir ailesi ve sorumluluklarının olduğunu ifade eder. Vijay da evli olduğunu hatırlatır. Sharda sözünü keser ve evden attığını hatırlatır. Pallavi ve Raghav eve dönerken Mandar Pallavi’yi durdurup numarasını ister.

Sunny ve Kirti ise gizliden evlilik hazırlığı yapmaya başlar. Ved hızlı evlenmeleri için onlara yardımcı olacağını söyler. Raghav bilerek Pallavi’nin telefonunu düşürür. Daha sonra ona yeni bir telefon hediye eder. Yeni numarasıyla birlikte Mandar’ın ona ulaşmasını engeller. Ayrıca Raghav Pallavi’ye tektaş hediye eder. Böylece evli oldukları belli olacaktır.

Mandar ise Pallavi’yi mesaj yağmuruna tutar. Mesajlar iletilmedikçe sinir krizine girer. Raghav’ın kesinlikle telefona bir şeyler yaptığını düşünür. Sharda Mandar’da ki huzursuzluğu fark eder. Pallavi’nin hayatına devam etmesini ve nazik bir insan olduğu için ona yardımcı olmaya çalıştığını anlamasını ister.

Ertesi gün Mandar Pallavi’nin evine çıkagelir. Ona ulaşamadığını ve merak ettiğini söyler. Sharda, Sulochana’ya Mandar’ın nerede olduğunu sorar. Sulochana Pallavi’yi görmeye gittiğini söyler. Sharda onu durdurmadığı için kızar. Vijay ise Sharda’ya kızar. Oğlu döndüğü için anne gibi davranıp Pallavi’yi eve döndürmesini ister.

SİZCE PALLAVİ BU YÜZSÜZ AİLEYE YARDIM ETMELİ Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kirti abisini arayıp Pallavi için çok masraf yaptığını şu an eski sevgilisiyle eğlendiğini söyler. Mandar ise duygu sömürüsü yapmaya devam eder. Kendisine yardım etmesini tanımadığı insanlarla ayı evde boğulduğunu belirtir. Raghav eve gelir ve Pallavi’yi çağırır. Jaya Mandar ile Deshmukh evine gittiğini söyler. Raghav peşlerinden gider.

Mandar ise yolda durdurup çay içmek ister. Raghav Deshmukh evine ulaşır. Raghav, Sharda’ya Mandar’ın Pallavi’yi getirdiğini söyler. Sharda ikilinin gelmediğini belirtir. Soluchana karı koca oldukları için gezeceklerini söyler. Sharda Sulochana’ya öfkeyle bakar.

Seninle Yeniden 32 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi üzerine çay damlayınca temizliğe gider. Mandar Pallavi’nin çalan telefonunu açar. Pallavi’yle çay içtiklerini acele etmesini ister. Yoksa onu beklemeden gideceğini söyler. Mandar, Pallavi’nin telefonunu kapatır. Mandar Pallavi’ye nasıl tanıştıklarını sorar. Kazayla ilgili bilgiler alır. Pallavi Mandar’a tüm hikayeyi anlatır. Mandar Pallavi’nin bileziklerinden o geceye dair bir şeyler hatırlar. O bilezikler için kaza yaptığını ima eder. Doktorun yanına giderler. Raghav çay tezgahına gelir. Mandar ve Pallavi’yi bulamaz. Satıcı klinikten bahsettiklerini söyler.

Sunny, Mandar’ı Kullanacak! Sunny ise Kirti’ye Mandar ile el ele verip Pallavi ile Raghav’ın arasını bozmak ister. Mandar ve Pallavi Ramya’nın yanına gider. Mandar bileziklerin ona bir şey anlattığını söyler. Ramya o gece Mandar’ı bileziklerle bulduğunu söyler. Mandar Pallavi’nin bilezikleri takmasını ister.

Doktor Pallavi’ye psikolojik baskı yapar. Mandar’ı sürekli yalnız bırakmaması için uyarır. Mandar, Pallavi’yi eve bırakır. Mandar Raghav’ın geldiğini görüyor ve Pallavi’nin elini tutmaya çalışır. Pallavi ondan önce davranıp Raghav’a gider. Raghav sinirlidir ve Pallavi’ye telefonunun nerede olduğunu sorar. Sonra elindeki bilezikleri görür morali bozulur.

Raghav uyurken Mandar ile ilgili kabuslar görür. Ertesi sabah eve bir anda düğün alanına döner. Raghav düğün çekimi yaptırmak ister ve her şeyi hazırlar. Raghav ve Pallavi eğlenerek fotoğraf çekimi yaptırır.

Kirti, Mandar’ı ziyaret eder. Ona karşı mahcup olduğunu özür dilemek istediğini söyler. Mandar pek anlam vermez. Kirti gözlerinde gerçek aşkı görebildiğini söyler. Pallavi ve Raghav aşkının yapay olduğunu söyler. Sunny ve kendisinin ona karşı bir borcu olduğunu ima eder.

Mandar, Pallavi ve Raghav’ın güzel anını bozmak için arar. Düğün fotoğraflarını hatırladığını hemen gelmesini ister. Pallavi Raghav’a bakar ve gidebileceğini söyler. Raghav, Mandar’a güvenmediği için Pallavi’nin çantasına gprs takar. Raghav, Mandar’a güvenemeyeceği için onu takip ettiği için ondan özür diliyor.

Sharda, Pallavi’nin gelmesine hoşnut olmaz. Mandar eline ayna alır ve aynaya Sharda ve Pallavi’yi getirir. Soluchana gelin ve kaynananın beraber olduğunu ima eder. Sharda aynayı alıp fırlatır. Pallavi’yi başka odaya çekip götürür.

Sharda bu eve gelmeyi bırakmasını ister. Bu durumun hayatını etkilemesine izin vermemesini ister. Mandar da Pallavi’ye annesinin bile gelmesini istemediğini bu yüzden görüşmemelerini ister. Pallavi annelerin her konuda endişelendiklerini söyler ve onu yemeğe çıkartır. Pallavi ve Mandar bir restorana gider. Raghav ise onlardan önce gelip oturur. Bu durum Mandar’ın canını sıkar. Mandar çok oturmadan kalkıp gider.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir