Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi

düşman-başına-255

Chandra Aarti’yi İSTİYOR!

Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 256.bölümde neler olacak? Düşman Başına 255. bölüm özetinde Chandra, Aarti’yi kolları arasına alarak kendisinin olmasını istiyordur. Düşman Başına 255. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 255
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Shivam ve Aarti karakoldan çıkarlar. Evdekilerde son durumu merak ediyordur. Preeti ise Nimmi’nin başına gelenlerden dolayı eğlenmiştir.Kuşya, Shanti’den bir şeyler yapmasını ister. Shanti ise Raghav’ı bekleyeceğini söylüyordur.

Amit, Rani’nin istediği gibi peşinden koşmaya devam ediyordur. Ona aşk mektupları yazar. Rani ise her şeyin eşit olmasını sevgi ve saygı istediğini söyleyip mektubu yırtar. Amit sevgisini nasıl kanıtlayacağını düşünür.

Chandra, Aarti’ye prasad verir. Senin için dua ettim dileğin gerçekleşecek diyor. Aarti bu ailenin kendisi yüzünden kötü duruma düştüğünü bu evden ayrılmak istediğini ifade eder. Chandra’nın aklından ise farklı şeyler geçiyordur.

Preeti, Nandu konusunda huzursuzlanmıştır. Preeti, Nandu’yu aradığında Nandu parti de olduğu yalanını söyler. Preeti Nandu’yu kıskanmaya başlamıştır. Nandu eğer kendinin değilse kimsenin olamayacaktır. Nandu şimdi huzurla uyuyacağını söyler.

Chandra, Aarti’yi düşünerek huzursuz olur. Aarti uyanır ve bebeğe bakar. Sütü bittiği için mutfağa gitmek zorunda kalır. Bebeği de Shivam’ın yanına bırakır. Chandra’da mutfaktadır. Aarti’nin arkasından mutfağın kapısını kapatır. Aarti bu hamleyle şaşkındır.

Bebek ağlayınca Shivam uyanır. Chandra, Aarti’yi kollarında tutar ve ona neden sinirlendiğini sorar. Aarti kendisini bırakmasını ister. Chandra ise kimsenin onu dinlemeyeceğini karaktersiz olarak gördüklerini söyler. Shivam’ın ona mutluluk veremeyeceğini söyler. Aarti, Chandra’dan kurtulup mutfaktan kaçıp gider.

Chandra Aarti’nin arkasından kaçmasının önemli olmadığını kalbini kazandığını yakında kabul edeceğini söyler. Kimsenin Aarti’yi düşünmeyeceğini karaktersiz olduğunu ilan edip kendisine alacağını söyler. Shivam’da bebeğin ağladığını görünce Riya’nın ölümünü hatırlar.

Düşman Başına 255. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 1 Nisan Cumartesi

Aarti koşarak odaya gelir. Shivam neler olduğunu kimden kaçtığını sorar. Bebeğin annesi olduğunu ona göre davranmasını ister. Aarti korkarak yatakta oturuyordur. Chandra odanın dışında şimdi Aarti’nin korkmuş olduğunu düşünüyordur.

Chandra ertesi sabah Shanti’yi odasına çağırarak poja yaparlar. Chandra, Shanti’ye Aarti’nin geceleri dışarda dolandığı yakında evinde sorunlar olacağını hazırlıklı olmasını ister. Shanti’nin gözleri büyür.

Bir adam kapıya para istemek için gelir. Kuşya bu göre Shanti’nin Aarti’ye verdiğini söyler. Adam boşanmış gelinleri olup olmadığını sorar. İleri geri konuşmaya başlar. Kızlar adamı susturur. Shanti adama az para verir ve onu gönderir. Shanti, Aarti’ye parayı sorar. Aarti, para çalacak bir kız olmadığını söylüyor. Chandra’nın ona baktığını görür.

Ardından yeniden kapıya bir adam gelir ve Shivam’ın evlilik çadırı aldığını onun parasını almaya geldiğini söyler. Flasback gösterilir ve Chandra’nın Shivam’ın telefonunu aldığını adamla konuşup parayı almasını kendisinin istediği gösterilir. Chandra Aarti’nin kötü duruma düşmesini istiyor. Shanti para vermeyeceğini söylese de adam protestoya başlar. Kuşya yine bitmek bilmeyen kolyelerini ipotek ettirip adamı gönderir.

Preeti ve Pari bir kızın yanına gelip ona Nandu’dan uzak durmasını ister. Kız onlara yapımcının kızı olduğunu söyler. Preeti, Nandu’nun karısı olduğunu söyler. Kız Nandu’nun böyle bir kıza nasıl dayanabildiğin sorar. Pari ve Preeti kızı döverken bir adam da kayıt altına alır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir