Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe

düşman-başına-253

Shivam Aarti’ye Sahip Çıkıyor!

Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 253.bölümde neler olacak? Düşman Başına 253. bölüm özetinde Shivam tehditlerle sonunda eve döner. Shivam, Kuşya’nın istediği gibi hareket etmemekte kararlıdır. Düşman Başına 253. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 253
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Shanti, Aarti’ye Ajay’ın anlattıklarını anlatmaya başlar. Aarti tüm anlattığı şeylerin yalan olduğunu söyler. Shanti Ajay’ı arayarak her şeyi baştan anlatmasını ister. jay, Aarti’nin yalancı olduğunu, birçok ilişkisi olduğunu söylüyor.

Nimmi ve Kuşya, Shivam’ı arar. Bir an önce eve dönmesini ister. Shivam annesine bir gelin ve bebeğe anne bulmaya çalıştığını ve bulduğunu neden rahatsız ettiğini sorar. Kuşya dönmezse kendisini asacağını söyler.

Kuşya, Chandra ve panditler için yemek hazırlar. Sabah Shanti, Aarti’nin puja yaptığını görür. Kaushalya panditlere yemek hazırlar. Pandit biz bu eve giremeyiz boşanmış var der. Chandra oraya gelir ve panditlerin ayrıldığını görür. Shanti panditlerin adres sormaya geldiklerini söyler.

Chandra hep birlikte dua edeceklerini Aarti’yi de çağırmalarını ister. Shanti, Kuşya’ya ip uzatır. Shivam gelmezse kendisini bir ağaca asmasını ister. Nimmi ve Kuşya, Shivam’ı görüntülü arayarak tehditlerine devam eder. Shivam kafayı yemek üzere olduğunu sürekli tehdit edildiğini artık rahat bırakılmak istediğini söyler. Evdekiler planı yapar. Golu’ya bir kadının intihar etmek üzere olduğunu haber verirler.

Düşman Başına 253. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 30 Mart Perşembe

Golu bu duruma engel olmaya çalışır. Shanti alay eder ve Kaushalya’dan aşağı inmesini ister. Kaushalya merdivenden iner ve Nimmi’ye sarılır. Golu, intihar etmeye çalıştığını, onu tutuklaması gerektiğini söylüyor. Nimmi ve Golu tartışmaya başlar. Golu kötü bir izlenim bırakmamak için şimdilik bırakacağını söyler. Shanti tüm olanlarda Golu’nun yüzünden olduğunu söyler. Rani ile evlenseydi tüm bunlar olmayacaktı der.

Shivam, Kaushalya için endişelenerek eve gelir. Ona sarılır ve ağlar. Kuşya bir iyilik yapmasını ve o kızı evden göndermesini ister. Kuşya Shivam’a Aarti’nin evli olduğunu anlatır. Shivam şoke olur. Aarti’de Shivam’ın sesini duyunca sevinir. Shanti, Aarti’yi oturtur. Aarti, bu evlilikten kurtulmayı diliyor. Kuşya, Shivam’dan Aarti’ye su dökmesini ister. Shivam bir kova dolu duyu kendi başından aşağı döker.

Herkes Shivam’ın neden böyle yaptığını anlayamaz. Shivam neden yabancılara inandıklarını Aarti’yi dinlemediklerini sorar. Shivam Aarti’yi de alarak odasına gider. Aarti ona kızar. Özgürlüğünü istediğini kocası olarak Ajay’ı gördüğünü söyler. Shivam bebeğin annesi olarak bu evde kalabileceğini bunun tadını çıkarmasını ister. Diğer türlü ölene kadar Riya karısı olarak kalacaktır.

Chandra evdeki huzursuzluğu fark edip gelir. Aarti’nin ikinci evliliği mi diye sorar. Chandra Shanti’ye etrafı toplumu, çevreyi çok düşünmemesini ister. Aarti’nin iyi bir kız olduğunu yakında Shivam ve Aarti’nin birbirini kabul edeceğini söyler. Dua etmelerini ister.

Kuşya, Aarti’nin odasına gidip ona hakaret eder. Oğluna ve evdekilere kara büyü yaptığını söyler. Chandra Kuşya’nın söylediklerini duyup onun adına neredeyse utanır. Kuşya arkasını döndüğünde Chandra’yı karşısında görür.

Chandra, bu kızın durumunun kötü olduğunu, kocasının ve ailesinin sevgisini göremediğini düşünüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir