Seninle Yeniden 30 Bölüm Özeti – 25 Ekim Salı Pallavi, Mandar’ı Gördü!

Seninle Yeniden 30

Mandar Yaşıyor Mu?

Seninle Yeniden 30. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 30. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Ekim Salı günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 30. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 30. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 30.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 30.bölümde Raghav’ın hayatı tehlikede! Pallavi Raghav’a gerçek duygularını açarken karşısında Mandar’ı görüyor. Mandar, Pallavi’nin hayali mi yoksa Mandar yaşıyor mu? Seninle Yeniden 30.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 30.bölümde, Raghav ve Pallavi, Sunny gerçeğini Deshmukh’lara anlatmaya gider. Deskmuklar da Milind katilin açığa çıkmasına sevinirken Vijay ve Mansi ise laf sokmakla meşguldür. Raghav ve Pallavi’nin para karşılığı Sunny’nin itirafçı olduğu kanısına varmışlardır. Milind kızı Mansi’ye annesinin yolundan gitmemesini tavsiye eder.

Pallavi, Raghav’ı da alıp eve döner. Raghav, Pallavi’ye sürprizi olacağını söyler. Raghav düğün fotoğrafını çerçeveletmiştir. Pallavi bu fotoğrafın güzel bir anı olmadığını söyleyerek çıkarır. Yerine birlikte daha güzel anılarını koyacaklarını söyler. Raghav’ın bir sürprizi daha vardır. Pallavi için siyah bir elbise almıştır. Pallavi’nin hep sari giydiğini değişiklik olsun diye elbise aldığını belirtir.

Raghav’ın Hayatı Tehlikede! Pallavi siyah elbiseyi giyer. İçinde çok güzel görünüyordur. Raghav dengesini kaybedince kafasına çivi denk geliyor. Pallavi neyi olduğunu anlayamaz. Raghav’a doğru ilerleyince eline bulaşan kanı fark eder. Kirti, Pallavi’nin uğursuz olduğunu ilk kocasını öldürdüğünü şimdi abisini öldüreceğini söyler.

Kirti, Sunny ile görüşür. Onunla hapishanede evleneceğini ve birlikte Pallavi’yi yok edeceklerini söyler. Böylelikle Pallavi yeni bir düşman edinmiştir. Raghav’ın durumu ağırdır ve yoğun bakıma kaldırılır. Raghav’a acil kan gereklidir. Pallavi ve Farhad kan arayışına başlar.

Mandar Yaşıyor! Pallavi kan bankasına ambulansla gider. Gerekli kanı bulup getirir. Ambulasın şoförüne para vermeyi unuttuğu için geri döner. Milindi Pallavi’ye seslenir. O sırada ambulans şoförü şoke olur. Arkasını döndüğünde Pallavi’yi bulmaya çalışır. Bu Pallavi’nin kim olduğunu öğrenmek için hastane kayıtlarına bakmaya gider.

Seninle Yeniden 30 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu arada Vijay ise evi ayırmış Raghav’ı görmek isteyenlerle ayrı yaşayacağını söyler. Milind ve Amrita ev halkı tarafından dışlanır. Bu Vijay için iyi bir seçim olmaz. Zira Soluchana yanmış yemekler yapar. Milind ise kozmetik masraflarından kurtulduğu için rahatladığını ima eder. Bu plan Vijay’ın elinde patlar.

Pallavi, Raghav’ı görmeye gider. Gözyaşları içinde onu çok özlediğini gözlerini açmasını ister. Raghav uyanır. Raghav Pallavi’yi tanımaz. Doktor gelir ve kontrol eder. Raghav’ın hafıza kaybı yaşadığını söyler. Pallavi, Raghav’ın birlikte geçirdiği anıları unuttuğunu kabullenmek istemez.

Ved, Sunny’i hapisten çıkarır. Hep birlikte işi gücü bırakmış Pallavi’ye meydan okurlar. Kirti abisine dokunmamalarını ister. Pallavi’ye haddini bildirmek istediğini söyler.

Pallavi gergin gergin otururken Raghav’ın şaka yaptığını anlar. Ona vurmaya başlar. Raghav ise Pallavi’den özür diler. Pallavi, Kirshna’yla yaptığı konuşma sonrası Raghav’a duygularından bahsetmek ister. Pallavi duygularını açarken camda Mandar’ı görür. Peşinden koşup gider. Mandar ambulansa atlayıp gözden kaybolur. Pallavi bu durumdan kime bahsetse stresten hayal gördüğü karşılığını alır.

Raghav’ın derdi ise Pallavi’nin yarım kalan konuşmasını duymaktır. Raghav romantik bir ortam hazırlar. Pallavi çalan kapıyı açmaya gittiğinde yine Mandar’ı görür. Raghav’a haber verdiğinde ise Mandar’ın ortadan kaybolduğunu görür. Raghav, Mandar’ın hayalinin aralarına girmesini kıskanır. Pallavi ambulans şoförünün peşine düşer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın