Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar

düşman-başına-256

Preeti, Nandu için Ağlar!

Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına final 256.bölümde neler olacak? Düşman Başına 256. bölüm özetinde Shivam, Aarti’ye Ajay konusunda nasihat eder. Aşkın böyle bir şey olmadığı konusunda uyarır. Düşman Başına 256. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 255
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde yapımcının kızı Nandu’nun yanına gidip karısının kendisini dövdüğünü söyler. Nandu buna pek inanmaz. Preeti’nin birini dövebileceğini hayal edememiştir. Adam ellerindeki videoyu Nandu’ya göndermelerini isterken diğeri sosyal medya da verip reyting kasmayı düşünür.

Aarti pazara giderken Ajay’ı görür ve ayaklarına kapanır. Ondan özür diler ve Aja’dan başka kimseyi sevmediğini söyler. Shivam onları izler. Aarti herkesin kendisine karaktersiz dediğini kendisinin öyle dememesini ister. Ajay ondan gölge etmemesini ölmesini ister.

Ajay, Aarti’yi dövdüğü için iyi yaptığını falan anlatır. Shivam gelir ve Aarti’ye sahip çıkar. Ajay, arkadaşını dinlemeyip karaktersiz bir kadının tarafını tuttuğunu söyler. Kadınlar Aarti ve Ajay’ın konuştuğunu hemen Shanti’ye yetiştirir. Kadınlar Aarti’nin bu evden gitmesini ister. Chandra onları evden gönderir. Chandra Shanti’ye Aarti’yi evden gönderirse Raghav ve Shivam’la arasının bozulacağını söyler.

Shanti, Shivam’ı beklemeye koyulur. Aarti’nin eski sevgilisiyle buluştuğunu ve çekilen fotoğraflarını gösterir. Shivam orda olduğunu açıklar. Chandra’da onları izler. Shivam Aarti’nin hçbir yere gitmeyeceğini bebeğin annesi olarak bu evde kalacağını bir kez daha tekrarlar.

Chandra ise daha ne kadar Aarti’yi beklemek zorunda kalacağını düşünür. Oyunlarını oynamaya karar verir.

Shivam Aarti ve Ajay’ı gördüğünü bazı insanların fotoğraflarını çekip Shanti’yle dalga geçtiklerini söyler. Aarti yeniden üzülür. Shivam, Aarti ve Ajay’ın ne konuştuklarını merak eder. Aarti hala onu çok sevdiğini ve kocası olarak gördüğünü aşkından vazgeçmediğini anlatır. Shivam ise ona gülmeye başlar. Aarti ciddiye alınmadığı için kızar. Shivam bunun aşk olmadığını kocasının onu dövüp zorla kandırarak boşanma belgelerini imzalattığını geceleri Aarti’nin sayıklamalarını duyduğunu annesinin ona yanlış öğütler verdiğini açıklar. Ayrıca Ajay gibi birinin Amit’le arkadaş olduğunun da altını çizer. Saygı duyulmayan aşk aşk değildir deyip son cümlesini eder.

Düşman Başına 256. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 2 Nisan Pazar

Chandra, Aarti’yi durdurur ve flörtleşir. Aarti onu rahat bırakmasını ister. Televizyonda Pari ve Preeti’nin kavga görüntüleri yayınlanır. Tüm aile şoke olur. Shanti ikiliye kızmaya başlar. Nandu eve çağrılır. Bunu nasıl yapabildiklerini sorar. Pari, Nandu’nun Preeti’yi hayatının tadını çıkarmak için bıraktığını söyler. Nandu Pari’yle konuşacak bir şeyi olmadığını söyleyerek gider. Chandra, Preeti’nin kendisine yardımcı olabileceğini aynı tarafta olduklarını düşünür.

Chandra, Shanti’ye oruç tutacağını söyler. Shanti, bazı aile üyelerinin saldırıya uğrayacağını düşünmekten korkar. Shanti’yi uyarır ve ondan ilgilenmesini ister. Chandra öyle bir şey yapacak ki tüm olanlardan dolayı Aarti’nin sorumlu tutulacağını düşünür.

Preeti avukatın yanına gider ve evrakları verir. Boşanmanın gerçekleşmesini istemiyordur. Pari, Nandu’dan nafaka olarak ne kadar para isteyeceğini sorar. Pari kendisine de pay ister. Pari avukata herhangi boşanmakta olan zengin bir adam olup olmadığını sorar.

Aarti ocaktaki işini halledince çıkar. Chandra onu takip edip gazı açık bırakır. Chandra, Shanti’nin yanına gidip kokunun sebebini sorar. Az önce mutfaktan Aarti’nin çıktığını söyler. Kuşya, Aarti’nin kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyip Shivam’a şikayet eder. Shivam ise artık olayları çok fazla abarttıklarını dalgınlıkla olmuş olabileceğini söyler.

Kuşya yeniden oğluna rest çeker ve aralarındaki bağı bitirmesini ister. Shivam kalkıp gider. Bebek ağlarken Aarti saklanır. Shivam’dan bebeği kucağına alıp babalık duygusunun oluşması için dua eder. Shivam, Aarti’yi görür. Çok zeki olduğunu bir kez daha yapmamasını ister.

Chandra gelir ve Preeti’nin onlara büyük haberler vereceğini söyler. Preeti’yi avukatla görürler. Pari, Preeti’nin neden avukatla burada görüştüğünü söylüyor. Shanti, Preeti’ye tokat atar. İkilinin ilişkilerini onarmaya çalıştıkça batırdığını söyler. Nandu’nun hayatını mahvettiği için ona kızar. Preeti, Nandu’yu düşünür ve ağlar.

 • düşman başına 257 final

  Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi

 • düşman-başına-256

  Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar

 • Kızılcık Şerbeti 62

  Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri

  Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın