Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar

düşman-başına-256

Preeti, Nandu için Ağlar!

Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına final 256.bölümde neler olacak? Düşman Başına 256. bölüm özetinde Shivam, Aarti’ye Ajay konusunda nasihat eder. Aşkın böyle bir şey olmadığı konusunda uyarır. Düşman Başına 256. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 255
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde yapımcının kızı Nandu’nun yanına gidip karısının kendisini dövdüğünü söyler. Nandu buna pek inanmaz. Preeti’nin birini dövebileceğini hayal edememiştir. Adam ellerindeki videoyu Nandu’ya göndermelerini isterken diğeri sosyal medya da verip reyting kasmayı düşünür.

Aarti pazara giderken Ajay’ı görür ve ayaklarına kapanır. Ondan özür diler ve Aja’dan başka kimseyi sevmediğini söyler. Shivam onları izler. Aarti herkesin kendisine karaktersiz dediğini kendisinin öyle dememesini ister. Ajay ondan gölge etmemesini ölmesini ister.

Ajay, Aarti’yi dövdüğü için iyi yaptığını falan anlatır. Shivam gelir ve Aarti’ye sahip çıkar. Ajay, arkadaşını dinlemeyip karaktersiz bir kadının tarafını tuttuğunu söyler. Kadınlar Aarti ve Ajay’ın konuştuğunu hemen Shanti’ye yetiştirir. Kadınlar Aarti’nin bu evden gitmesini ister. Chandra onları evden gönderir. Chandra Shanti’ye Aarti’yi evden gönderirse Raghav ve Shivam’la arasının bozulacağını söyler.

Shanti, Shivam’ı beklemeye koyulur. Aarti’nin eski sevgilisiyle buluştuğunu ve çekilen fotoğraflarını gösterir. Shivam orda olduğunu açıklar. Chandra’da onları izler. Shivam Aarti’nin hçbir yere gitmeyeceğini bebeğin annesi olarak bu evde kalacağını bir kez daha tekrarlar.

Chandra ise daha ne kadar Aarti’yi beklemek zorunda kalacağını düşünür. Oyunlarını oynamaya karar verir.

Shivam Aarti ve Ajay’ı gördüğünü bazı insanların fotoğraflarını çekip Shanti’yle dalga geçtiklerini söyler. Aarti yeniden üzülür. Shivam, Aarti ve Ajay’ın ne konuştuklarını merak eder. Aarti hala onu çok sevdiğini ve kocası olarak gördüğünü aşkından vazgeçmediğini anlatır. Shivam ise ona gülmeye başlar. Aarti ciddiye alınmadığı için kızar. Shivam bunun aşk olmadığını kocasının onu dövüp zorla kandırarak boşanma belgelerini imzalattığını geceleri Aarti’nin sayıklamalarını duyduğunu annesinin ona yanlış öğütler verdiğini açıklar. Ayrıca Ajay gibi birinin Amit’le arkadaş olduğunun da altını çizer. Saygı duyulmayan aşk aşk değildir deyip son cümlesini eder.

Düşman Başına 256. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 2 Nisan Pazar

Chandra, Aarti’yi durdurur ve flörtleşir. Aarti onu rahat bırakmasını ister. Televizyonda Pari ve Preeti’nin kavga görüntüleri yayınlanır. Tüm aile şoke olur. Shanti ikiliye kızmaya başlar. Nandu eve çağrılır. Bunu nasıl yapabildiklerini sorar. Pari, Nandu’nun Preeti’yi hayatının tadını çıkarmak için bıraktığını söyler. Nandu Pari’yle konuşacak bir şeyi olmadığını söyleyerek gider. Chandra, Preeti’nin kendisine yardımcı olabileceğini aynı tarafta olduklarını düşünür.

Chandra, Shanti’ye oruç tutacağını söyler. Shanti, bazı aile üyelerinin saldırıya uğrayacağını düşünmekten korkar. Shanti’yi uyarır ve ondan ilgilenmesini ister. Chandra öyle bir şey yapacak ki tüm olanlardan dolayı Aarti’nin sorumlu tutulacağını düşünür.

Preeti avukatın yanına gider ve evrakları verir. Boşanmanın gerçekleşmesini istemiyordur. Pari, Nandu’dan nafaka olarak ne kadar para isteyeceğini sorar. Pari kendisine de pay ister. Pari avukata herhangi boşanmakta olan zengin bir adam olup olmadığını sorar.

Aarti ocaktaki işini halledince çıkar. Chandra onu takip edip gazı açık bırakır. Chandra, Shanti’nin yanına gidip kokunun sebebini sorar. Az önce mutfaktan Aarti’nin çıktığını söyler. Kuşya, Aarti’nin kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyip Shivam’a şikayet eder. Shivam ise artık olayları çok fazla abarttıklarını dalgınlıkla olmuş olabileceğini söyler.

Kuşya yeniden oğluna rest çeker ve aralarındaki bağı bitirmesini ister. Shivam kalkıp gider. Bebek ağlarken Aarti saklanır. Shivam’dan bebeği kucağına alıp babalık duygusunun oluşması için dua eder. Shivam, Aarti’yi görür. Çok zeki olduğunu bir kez daha yapmamasını ister.

Chandra gelir ve Preeti’nin onlara büyük haberler vereceğini söyler. Preeti’yi avukatla görürler. Pari, Preeti’nin neden avukatla burada görüştüğünü söylüyor. Shanti, Preeti’ye tokat atar. İkilinin ilişkilerini onarmaya çalıştıkça batırdığını söyler. Nandu’nun hayatını mahvettiği için ona kızar. Preeti, Nandu’yu düşünür ve ağlar.

 • düşman başına 257 final

  Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi

 • düşman-başına-256

  Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar

 • Vazgeçemem Final

  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?

 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı

  Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir