Seninle Yeniden 27 Bölüm Özeti -22 Ekim Cumartesi Raghav Mandar’ı Öldürdü Mü?

Seninle Yeniden 27

Seninle Yeniden 27.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 27.bölümde Raghav, Pallavi’nin Mandar’ın eşi olduğunu öğrenecek. Mandar’ı Raghav mı öldürdü? Seninle Yeniden 27.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 27.bölümde Ved, Raghav’la oyun oynamaya başlar. Ona teker teker kartlar seçtirir. Raghav ilk katı seçtiğinde 1 Aralık çıkar. İkinci kartta fırtınalı bir gece ve son kartta da Pallavi’nin kocası yazıyordur. Anı sırada da Pallavi dua ediyordur.

Sunny yaptığı ilaçlı makarnadan Kirti’ye uzatır. Kirti oruçlu olduğunu yiyemeyeceğini söyler. Sunny tüm planını bozduğu için Kirti’yi kızar. Kirti anlam veremez.

Sharda Vijay’ın yatağa bırakırken soğanları görür. Gerçekten nasıl bir adam olduğuna şaşırır. Raghav’ın kötü olduğunu ama Pallavi’yle evlendikten sonra iyi bir insan olduğunu artık çocukları rahat bırakmasını ister. Madar’a da çocukken çok eziyet yaptığını çocuğunun ondan korktuğunu söyler.

Raghav’ın Panik Atağı! Pallavi eve dönünce Raghav’ın evde olup olmadığını kontrol eder. Raghav eve girer ve kendisini odaya kapatır. 1 Aralık gününü düşünmeye başlar. Farhad arar ve Pallavi’nin 1 Aralık 2018 de evlendiğini söyler. Raghav bunun nasıl olabileceğini düşünüp durur. Pallavi de Mandar’ın fotoğrafı olabileceğini söyler ve odasına bakmaya gider. Raghav hiçbir yerde fotoğraf bulamaz. Panik atak geçirmeye başlar. Ellerini kanlı görmeye başlar. Pallavi ve Jaya kapıya vurup açmasını ister. Raghav kapıyı açar. İkili odanın dağınıklığını görür. Raghav şimdi bir açıklaması olmadığını sonra söyleyeceğini belirtir.

Farhad Makarnayı Yedi! Kirti, Sunny’den getirdiği makarnasını buzdolabına koyar. Farhad acıkmıştır ve Pallavi ona makarna verir. Farhad’ın ağzından Raghav’la ilgili bilgi almaya çalışır. Farhad Ved’in hapisten çıktığını ve tehlikeli olduğunu açıklar. Farhad makarnayı çok beğendiğini söyler ve Pallavi biraz daha verir.

Raghav düşüncelerde boğulur. Ved – Pallavi – Mandar üçlüsü kafasında soru işaretleri yaratmıştır.

Seninle Yeniden 27 Bölüm Özeti

Raghav Pallavi’ye sarılarak uyur. Pallavi uyanır ve Raghav’ın ona sarıldığını görür. onu kenara çekmeye çalışır ama Raghav uyanır ve üzgünüm der.

Kirti Sunny’e telefon eder ve orucunu makarnayla açacağını söyler. Sunny iş işten geçti havasına bürünür. Kirti ise dolapta makarnayı bulamaz.

Pallavi Raghav’ın huzursuzluğunu fark eder ve neyi olduğunu sorar. Raghav onun orucunu hatırlar. İkili oruç açmaya mutfağa gider. Pallavi Raghav’dan hediye istemediğini ama ona bir söz vereceğini söyler. Yoklukta ve karanlık zamanlarında hep yanına olacağını ifade eder. Raghav iyice gerginleşir ve elinde kan görmeye başlar. Yemeği elinden düşer. Pallavi ise onu elleriyle besler.

Raghav acil bir toplantısı olduğunu söyleyerek evden çıkar. Pallavi onun işle ilgili bir sorunu olduğunu düşünür.

Raghav bir kadınla konuşmaya çalışır. Ona sorular sorar. Kadın arabasına atlayıp gider.

Farhad Baygın! Pallavi, Farhad’a arar ve nerede olduğunu sorar. Farhad makarnayı yedikten sonra bayıldığını ve şimdi doktorla görüştüğünü söyler. Pallavi makarnayı kimin getirdiğini sorgular. Kirti’nin Sunny’nin evinden getirdiğini öğrenir. Pallavi’ Sunny’nin makarnanın içine bir şeyler kattığını düşünür.

Ved Sıkıştırıyor! Raghav, Mandar’ın fotoğrafına ulaşmak için Kirshna’nın yanına gelir. Pallavi de pazarda hindistan cevizi için pazarlık yapıyordur. Ved Raghav’ı arar. Gerçeği bulması için 24 saat süre tanır. Ved gerçekleri Pallavi’ye söylemeyi düşünür. Raghav Pallavi’den uzak durmasını ister. Ved zaten Pallavi’nin gerçeği öğrendiğinde Raghav’dan uzaklaşacağını söylüyor.

Raghav, Pallavi’yi arar ve haber vermeden hiçbir yere gitmemesini söyler. Pallavi Ved’in yakınında bir yerde olabileceğini düşünür. Raghav, Pallavi’nin gerçeği asla bilmemesi gerektiğini düşünüyor.

Pallavi, Sunny’nin yanına gider. Ona hesap sormaya başlar. Yemeğine ne kattığını sorsa da Sunny pişkince cevaplar verir. Pallavi bu düğünün olmasına izin vermeyeceğini söyler. Sunny, Kirti’nin kendisini çok sevdiğini ve hiçbir koşulda vazgeçmeyeceğini belirtir.

Seninle Yeniden 27 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav Mandar’ı Tanıdı! Raghav, Milid’ten Mandar’ın fotoğrafını ister. Raghav, Pallavi’ye kolaj yapmak için olduğunu söyler. Milind çok iyi fikir der ve ayrılır. Raghav fotoğrafa bakar ve şoktadır. Raghav 1 Aralık’taki aynı adam olduğunu ve Pallavi’nin eski kocası olduğunu söyler. Raghav yere düşer ve panikler.

Gelin Kaynana Şarap gecesi! Pallavi, fırtınalı yağmurlu gecede evine ulaşır. Pallavi, Kirti’ye Sunny’i anlatmayı düşünür ama Kirti evde yoktur. Pallavi hava durumuna bakar ve Raghav’ın iyi olduğunu umar. Jaya eski şarkıları çalar ve penceresinden yağmurun tadını çıkarır.

Raghav bir deponun yakınına gelir. Garajı açar ve içeriye girer. Üstü kapalı bir araba dikkat çeker. Raghav o arabanın üzerini açmakta psikolojik olarak zorlanır.

Raghav’ın Geçmişle Yüzleşmesi! Raghav, Mandar evliyken o yolda ne yaptığını düşünür. Ved, Raghav’ı arar ve hayatını eğlenceli hale getirdiğini hapiste çok sıkıldığını söyler. Şimdi Pallavi’ye söylemekle tehdit eder. Raghav ondan önce söyleyeceğini belirtir.

Raghav, Mandar’ın başına gelenleri Pallavi’ye nasıl anlatacağını düşünür. Jaya ve Pallavi içiyor, ikisi de sarhoş olmuştur. Bir ağlayıp bir gülerler.

Sunny Kirti’yi Pallavi konusunda dolduruşa getirip evine yollar. Raghav eve döndüğünde annesi ve Pallavi’yi sarhoş bulur. Onları yataklarına yatırır. Pallavi, Raghav’ın elini tutarak uykuya dalar. Raghav ona bakarak 1 Aralık’ı düşünür. Raghav, Pallavi’nin her zaman onunla olacağına dair sözünü hatırlar.

Raghav, Pallavi’yle ilk 18 Şubat’ta tanıştığını çok eski zamanlardan beri bağlı olduklarını, sadece bela için geldiğini söyler. Raghav lütfen beni terk etme diyerek uyuyakalır. Yanlışlıkla telefon ses kaydeder.

SİZCE MANDAR'I KİM ÖLDÜRDÜ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Ertesi sabah Ved, Sunny’nin işine odaklanamadığını fark eder. Ved yine Pallavi’nin mi sorun çıkardığını sorar. Eğer Pallavi’nin işine karışmasını istemiyorsa onu Raghav’a yönlendirmesini ister.

Sunny Pallavi’nin iş yerine gider. Önce Krishna’ya sonra Pallavi’ye hakaret eder. Daha sonra Raghav’ın gizemli işlerle uğraştığını onu takip etmesini ister. Raghav ve Ved karşılaşır. Raghav Ved’i dövmeye başlar. Ved eskiden çok güzel yarış yaptıklarını ta ki karşılarına Mandar çıkana kadar der.

Pallavi eve döndüğünde telefondaki kaydı fark eder. Raghav’ın ona bir şey açıklamaya çalıştığını duyar. O sırada Raghav içeriye girer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın