Esaret Dizisi Ne Zaman Başlayacak? İşte Esaret Oyuncu Kadrosu

Esaret

Esaret Dizisi Oyuncuları

Esaret dizisi çekimleri başladı. Esaret dizisi ne zaman başlayacak? Esaret dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Esaret oyuncu kadrosunda kimler var?

Esaret dizisi
Esaret

Kanal 7 günlük dizilerine hız kesmeden devam ediyor. Yemin, Emanet ve şimdi de sırada Esaret dizisi var. Kanal 7 Esaret dizisi tanıtımlarına tartışmalı bir şekilde başladı! Zincire vurulmuş bir kadın dikkat çekti! Esaret dizisinde Orhun ve Hira aşkını izleyeceksiniz!

Dizinin çekimleri ekibin bir araya gelip pasta kesimiyle başladı. Başarılı bir sezon geçirmeyi diledikleri görüldü. Ekibin heyecanlı ve enerjik oluşu dikkat çekti. Çekimleri başlayan dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu. Günlük yayınlanacağı ve dizinin önden stok edileceği varsayılırsa önümüzdeki aylarda başlayacağı düşünülüyor.

Esaret Dizisinin Konusu

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri,kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi Afrika’da öldürülmüştür. Failleri cezalandıran Orhun’a, artık yüreğindeki intikam ateşi yön verecektir. Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı.

Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ESARET başlamıştır bir kere.

ESARET DİZİSİNİN KONUSU İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Esaret dizisinde ilk açıklanan başrol isimler olmuştu. Faslı güzel Mahassine Merabet ve Cenk Torun, Esaret dizisinin başrol oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Analizi

Cenk Torun – Orhun Demirhanlı Karakteri Orhun gururlu tavrından hiçbir zaman ödün vermez. Kuralcı, dürüst ve güvenilir biridir. Kendi doğrularının peşinden gider. İkinci bir şansa asla inanmaz!

Esaret dizisinin başrol oyuncusu Cenk Torun 48 yaşında Ankara’da doğmuş. Çılgın Bediş dizisinden tanıyacağınız oyuncu çeşitli kliplerde boy göstermiştir. Aynı zamanda Arka Sokaklar, Masum Değiliz ve Yeter adlı yapımlarda da boy göstermiştir. Oyuncu Karamel Yapım imzalı Adını Sen Koy dizisinde de rol almıştır.

Mahassine Merabet – Hira Karakteri Hira sözüne sadık, yardımsever ve çok zeki biridir. Gördüğü duyduğu hiçbir şeyi unutmaz. Özgürlük duygusu nedir bilmez. Başına geleceklerden habersiz kaderine razı yaralı bir yürek…

Dizinin ikinci başrol oyuncusu ise güzelliğiyle herkesi etkileyen Mahassine Merabet. Fas asıllı olan oyuncu modellikle adından söz ettirmiştir. Türk yapımlarında göremediğimiz oyuncu Karamel Yapım tarafından diziye eklenmiştir. Karamel yapımın yabancı kökenli oyunculara yönelik ilgisi bu yapımda da devam ediyor.

Ali Yağız Durmuş – Kenan Karakteri Dürüstlüğüyle nam salmış bir avukat. Haksızlığa uğrayanların haklarını korumak için herkesi karşısına alabilecek bir güce sahiptir.

Esaret dizisinde yer alan diğer bir oyuncu ise Ali Yağız Durmuş. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu karizmasıyla diziye damga vuracak gibi gözüküyor. Ayrıca oyuncuyu Yemin dizisi takipçileri de yakından tanıyacaklardır. Ali Yağız dizide başarılı avukat rolüyle karşımıza çıkacak.

Melahat Abbasova – Afife Karakteri Orhun, Nihan ve Nurşah’ın annesi. Paşa torunu ve gerçek bir demir leydidir. Üstünlüğünü ve sözünün ağılığını soyundan alır.

Dizinin bir diğer ismi ise Melahat Abbasova. Oyuncu dizide Afife Demirhanlı karakterine can verecek. Emanet, Asla Unutma ve Yemin dizilerinde yer alan oyuncu yine Karamel Yapım’dan tanıdık bir yüz. Dizinin hanım ağası diyebiliriz.

Hilal Anay – Meryem Karakteri Duygusal sakin ve sabırlı… Sevdikleri söz konusuysa yapamayacağı fedakarlık ve girmeyeceği mücadele yoktur. Onurlu gururlu ve adildir.

Esaret’in bir diğer kadın oyuncusu ise Hilal Anay. Güzel oyuncu dizide Meryem karakterine hayat verecek. Dizide fedakarlığı ile bizleri mest edecek oyuncu sevdikleri konusunda oldukça fedakar bir karakteri canlandıracak.

Cerensu Gülnaz Çelik – Nihan Yardımseverliği dillere destan, açık fikirli hayatı sorgulayan başarılı bir doktor. Orhun’un ikiz kardeşi. Nihan için imkansız diye bir şey yoktur.

Dizide güzel oyuncuların sayısı oldukça fazla. Bunlardan Bir Diğer Cerensu Gülnaz Çelik. Oyuncu dizide Orhun’un kardeşi rolünde karşımıza çıkacak. Oldukça yardımsever olan Nihan iyi bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Yağmur Çelik Nurşah Karakteri Afife’nin son çocuğu. Yaşam enerjisi yüsek, sıra dışı vicdanlı, çalışkan ve sevgi dolu…

2018 Miss Turkey yarışmacılarından biri olan güzel oyuncu dizide Nurşah karakterini canlandıracak. Yaşam enerjisi yüksek olan Nurşah oldukça iyi bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Mustafa Şimşek – Şevket Karakteri Konağın kahyası rolünde olan Şevket Afife’nin sağ koludur. Ne olursa olsun Afife’nin isteklerini sorgulamada ve büyük bir ciddiyetle yapar. İtaatkar ve sadık. Konağın her köşesine hakimdir. Gözü kulağı her yerde!

Sinem Karaçoban – Nefes Karakteri Meryem’in kızı, sessiz sakin ve yardımseverdir. Hayvanları çok sever. Dizinin genç oyuncularından biri olacak Sinem Karaçoban, Nefes karakterine can verecek.

Zeki Ocak – Yakup Usta Derdi olanın garibanın yanındadır. Mahallelinin çok sevdiği insandır.

Marangoz olan Yakıp Usta rolünü ise Zeki Ocak canlandıracak. Karamel Yapım dizilerinde sıkça gördüğümüz usta rolleri bu dizide de aynı şekilde yer alıyor.

Yaren Yıldırım – Eda, zeki ve hırslı… Hayatta sadece kendi zaferiyle ilgilenir. Kaybetmeye tahammülü yoktur.

Kerem Tanık – Vedat Eğlenceye düşkün, ele avuca sığmaz, hayatı umursamaz biridir. Dediğim dedik dizginlenemeyen karakter.

Pervin Mert – Perihan Afife’nin kuzeni Eda ve Vedat’ın annesi. Tam bir göz boyama ustasıdır. Hırslı ve kıskançtır.

Esra Demirci Feriha Mahallenin terzisidir. Tek başına yaşar. Eli maharetli, neşeli ve hoş sohbet biridir. Asiye’nin komşusu Meryem’in sırdaşıdır.

Bülent Tiyat – Raşit Asiye’nin kocası, Meryem’in babasıdır. Rahatına düşkün bencil bir insandır.

Öncil Aktarıcı – Asiye Meryem’in annesi, Nefes’in anneannesidir. Çilekeş, sessiz kendi halinde bir anne.

Esaret dizisi nerede çekiliyor?

Esaret dizisinde Demirhanlı Konağı’na daha önceden İstanbullu Gelin Akrep ve Ferhat ile Şirin dizilerinde rastlamıştık. Burası Beykoz Kundura Fabrikası’nda yer alan bir yer.

Esaret dizisi Nihan’ı kim öldürdü?

Esaret dizisinde Nihan, Cezzar tarafından zehirlenerek öldürülmüştür. Orhun kamera görüntülerinden Nihan’ı Hira’nın öldürdüğünü düşünerek onu bir nevi esir alarak evine getirmiş annesiyle olan inadı yüzünden Hira ile evlenmiştir. Orhun Hira’nın masum olduğunu öğrendiğindiyse ona yaptığı kötülükler için büyük bir vicdan azabı yaşar.

Esaret dizisi Mahassine Merabet (Başrol)

24 Ocak 1999 doğumlu.

Yetenekler: Yüzme, Modern Dans, Oryantal Dans

Eğitim: Tümay Özokur Akademi Kamera Önü Oyunculuk, Medya ve İletişim, Nişantaşı Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans.

Küçüklüğünden beri Türk dizilerini büyük bir ilgiyle takip eden Mahassine Merabet, Türkçe’yi izlediği dizilerle öğrendi ve geliştirdi. Bir dönem Türkçe-Arapça çevirmenliği de yaptı.

Esaret dizisi oyuncularının gerçek yaşlarını merak ediyor musunuz?

Okumak için tıklayabilirsin

Esaret dizisi Cenk Torun (Başrol)

Esaret Dizisi Oyuncuları Burçları
Esaret

24 Mart 1974 doğumlu.

Televizyon hayatına ilk kez Yıldız Tilbe’nin “Delikanlım” adlı şarkısının klibinde yer alarak başlamıştır. Daha sonra  Çılgın Bediş adlı dizide Oktay karakterini canlandırmış ve doksanlı yılların en ünlü oyuncularından biri haline gelmiştir.

Esaret dizisi son bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir yanıt yazın