Seninle Yeniden 26 Bölüm Özeti -21 Ekim Cuma Mandar ve Raghav Arasındaki Gizem!

Seninle Yeniden 26

Raghav ve Mandar Nereden Tanışıyor?

Seninle Yeniden 26.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 26.bölümde Pallavi, Sunny’nin gerçek yüzünü öğrenmeye çalışır. Ved hapisten çıkmış Pallavi’nin aslında kim olduğunu öğrenmiştir! Mandar – Raghav- Ved şeytan üçgeninde neler yaşanmıştır?

Seninle Yeniden 26.bölümde Sunny, Pallavi’nin yaptıklarından hareketle onun hayatını mahvedeceğini söyler. Kendisi hakkında ne düşündüğünü merak eder. Pallavi ve Raghav, Sunny’nin evine çıkagelir.

Pallavi, Sunny’e ailesiyle tanışmak istediğini söyler. Sunny annesiyle babasının boşandığını isterlerse devamlı görüştüğü kuzeniyle tanıştırabileceğini söyler. Sunny evliliğe inanmadığını sadece ısrarlar üzerine Kirti’yle evleneceğini söyler.

Sunny telefonda konuşurken, Pallavi onu duyar. Sunny ise gerilir. Sunny, Kirti’yi arayıp abisi ve yengesinin evine geldiğini ailesiyle tanışmak istediklerini söyler. Sunny’i asıl endişelendiren ise Pallavi’nin neden kendisine tavır aldığıdır. Kirti, Pallavi’nin evlendikten sonra değiştiğini söyler. Kirti abisinin kendilerini desteklediğini bu yüzden Pallavi’yi çok takmamasını ister.

Ved Yeniden Sahnede! Sunny telefonda konuşurken bir adama çarpar. Bu adam Vansh (Ved)çıkar!

Raghav ve Kirti, Pallavi’ye neler olduğunu sorar. Pallavi Sunny’e güvenemiyordur. Bunu direk söyleyemeyeceği için önce Kirti’nin güvenini kazanmak ister. Pallavi, Kirti’den özür dileyip sarılır.

Jaya, Raghav’a Sharda’nın kendisini aradığını özel bir poja yapmaları gerektiğini söyler. Jaya, Pallavi’yi özel hissettirmek istediğini söyler. Gerekli malzemeleri Raghav’dan amasını ister.

Ved iyi halden çıkmış haftada iki gün imza için karakola gitmesi, Raghav ve ailesinden uzak durması gereklidir. Ved ve Sunny arabada ilerlerken Kirti arar. Kirti, Pallavi ve Sunny’i konuşturur. Vedise onları dinler.

Pallavi, Kirti’ye Sunny’nin gerçek yüzünü nasıl göstereceğini düşünür. Jaya Pallavi’yi arar, odasına gider ve yatakta hediyeler görür ve bütün bunların ne olduğunu düşünür. Jaya bunun Vatsavitri için olduğunu söyler ve Sharda bana bundan bahsetmiştir. Jaya tüm bunları Raghav’ın aldığını söyler. Pallavi hediye paketlerini açınca pek hoşlanmaz.

Seninle Yeniden 26 Bölüm Özeti

Ved, Sunny İle Yaşayacak! Sunny ve Ved eve gider. Ved konuşmalardan Raghav ve Pallavi’nin evlendiğini düşünür. Şimdi Sunny’i onlara karşı kullanmak için harekete geçer. Ved, Sunny eveleneceği kişinin ailesinin sürekli gelip gittiğini kendisnin burada kalmasının uygun olmayacağını söyler. Sunny gitmesini istemez ve ona bir oda ayarlar.

Sharda Kolhapur’dan dönmüştür. Eli dolu gelmiştir. Vijay neden bu kadar hediye aldığını sorduğunda Sharda Pallavi’ye de vereceğini söyler. Onunla dışarda buluşabileceğini isterse bu sebepten kendisini evden atabileceğini dile getirir.

Pallavi, Raghav’ın Gömleğini Yırttı! Pallavi, Raghav’la konuşmak istediğini söyler. Pallavi poja için hazırlık yapıldığını ama bunun neden özel olduğunu bilip bilmediğini sorar. Hikayesini anlatır. Pallavi eşler için oruç tutulduğundan bahseder. Raghav buna gerek olmadığını toplum baskısıyla hareket etmemesini ister. Pallavi, Jaya’nın Raghav’a karşı bir şey hissederse oruç tutabileceğini söylemiştir. Raghav, o zaman bir şey hissediyor musun diye sorar. Farhad Raghav’a seslenince Pallavi irkilir ve Raghav’ın gömleği yırtılır. Pallavi dikmek için gömleği ister. Farhad ikiliyi öyle görünce yanlış zamanda geldiğini düşünür.

Pallavi’ye Sharda’dan telefon gelir. Sharda onun için turşu getirdiğini söyler. İkili buluşmaya karar verir. Bu arada Ved ve Sunny de arabadadır. Sunny işlerini hallederken Ved arabada Sharda ve Pallavi’yi görür. Ved Sharda’yı görünce Mandar’ın annesi olduğunu anlar. Raghav’ın karısıyla Madar’ın annesinin birlikte ne yaptığını düşünür.

Pallavi, Sharda’ya Kirti’nin erkek arkadaşı hakkında seninle konuşmak istediğini söyler. Sunny arabasına biner ve Ved’in arabada olmadığını görür. Farhad Ved’in hapisten çıktığını Raghav’a bildirir. Raghav intikam alacağını bilir ve hazırlıklı olmalarını söyler.

Ved Sharda’yı takip eder. Sharda da takip edildiğini hisseder arkasını döndüğünde kimseyi göremez. Sharda aceleyle eve gider. Ved Mandar’ın annesini uzun zamandır görmediğini, Pallavi’nin Manda ve Raghav arasındaki ilişkiyi bilip bilmediğini düşünür.

Pallavi turşu kavanozunu masaya bırakır. Birden masanın üzerindeki kavanoz panik yaratır. Ved’in hapisten çıktığıı öğrenen Raghav bunun boma olabileceğini düşünür. Farhad’tan dedektör ister. Pallavi turşusuna ne yaptığını sorar. Raghav evden çıkışları birkaç gün yasaklamıştır.

Pallavi, Kirti ve Sunny’nin nişanını 2 ay erteletmiştir. Ved ise Sunny’nin ağzından Pallavi’yle ilgili bilgiler alır. Pallavi’nin dul olduğunu Deskmuklar’ın eski gelini olduğunu söyler. Ved buna çok şaşırır. İşte gerçek oyun şiimdi başlıyor der. “Elimde tuttuğum sır seni yok edecek Pallavi!”

SİZCE RAGHAV, MANDAR'IN ÖLÜMÜNE SEBEP Mİ OLDU?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Milind ve Sharda, Vijay’e emlak vergisinin kaldırıldığını haber verir. Milind vergi memurunun aradığını ve haksız yere suçlandıklarını eski evlerine geçeceklerini söyler. Emlak vergisini ödeyen tabiki Pallavi’dir.

Ved, Mandar’ın davası hakkında araştırma yapar ve internette hiçbir bilgi bulamaz. Bunun çok büyük bir haber olduğunu yine de bir makale olarak bile rastlamamak çok ilginç diye içinden geçirir.

Raghav ve ailesi eski evlerine geri dönerler. Jaya, Pallavi ve Raghav’ı kapıda durdurur ve Pallavi’nin eski evine gelin olarak ilk kez geleceğini ve bu yüzden onun özel ritüelle girmesini ister. Jaya aartiyi gerçekleştirir.

Ved, Raghav’a telefon teslim etmesi için bir adama görev verir. Vijay, Sharda’nın Pallavi’nin yanına gitmesine engel olmak için soğanlarla ateşini çıkartır. Sharda, Pallavi’yi arayıp gelemeyeceğini söyler. Pallavi ise eski evlerine gideceğini belirtir. Raghav arabadayken biri arabaya bir kutu fırlatır. Raghav içindeki telefonu aldığında Ved onunla konuşur. Pallavi’nin yakınında mavi sari giyimli bir kadının patlamaya hazır bir bomba olduğunu söyler.

Seninle Yeniden 26 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav, Pallavi’ye geri döner. Pallavi Sharda’ya yürür, Sharda onu gördüğüne çok sevinir ve çok güzel göründüğünü söyler.  Mansi, Pallavi’yi görür ona laf sokmaya başlar. İnsanları galeyana getirip ikinci kez evlenmenin nasıl bir şey olduğunu anlatmasını ister. Sharda ölen kişi bu dünyayı terk etmiştir ama yaşayan kişi hayatını yaşamaya tam hakka sahiptir der.

Pallavi Mansi’yi kenara çekip konuşmayı dener. Mansi ise evliliğini bozduğu için Pallavi’ye yüklenmeye devam eder. Bu arada mavi giyimli kadın yavaşça gelip kutu bırakır. Bu arada iki mavi sari giyinmiş kadın vardır. Bulardan birisi de Soluchana’dır.

Raghav mekana gelir ve Pallavi’ye koşar ve mavili bir sürü kadın olduğunu görür. Raghav kesinlikle Sulochana olduğunu söyler ve bomba dedektörü alır. Sulochana’yı bir kenara çeker ve kadınlar kaçışmaya başlar.

Raghav, Sulochana’dan gerçeği söylemesini ister. Sulochana senden yeter diye bağırır. Raghav kaçan mavili bir kadın görür ve hemen peşinden koşar. Raghav ve Farhad onu yakalar. Mansi ise Pallavi’yle kavgaya tutuşur. Mansi Raghav’a atıp tutmaya kalkınca Pallavi pençelerini gösterir. Vijay yine sahneye çıkıp Mansi’ye bağıramayacağını söyleyerek poja tepsisini fırlatır.

Raghav kadını yakalar. Kadın bomba olmadığını kutunun içinde sadece bir not olduğunu söyler. Raghav notta yazan adrese gidecektir. Sunny ise Kirti için makarna hazırlıyordur. Makarnanın içine uyku ilacı atar.

Raghav notta yazan adresi bulur. Onu Ved hoşgeldin diyerek karşılar! Bakalım bu buluşmada neler yaşanacak?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir