Kara Sevdam 1 Bölüm Özeti – 19 Kasım Cumartesi – Gerçek Aşk Fedakarlık İster!

Kara Sevdam 1

Ranveer ve Ishaan’ın Unutamayacağı Bir Ders!

Kara Sevdam 1 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 1.bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Kasım Cumartesi günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 1 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 1.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 1.bölüm özetinde Ranveer ve Ishaan gerçek aşkın ne olduğunu öğreniyor. Hayat ikisine unutamayacağı bir ders veriyor. Kara Sevdam 1.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 1.bölümde kahramanımız hayatın nefes almayla başladığını söylüyor. Onun içinse hayat nefesi durduğunda başlamış. Yıllar önce o kızı gördüğünü ve nefesinin kesildiğini anlatıyor. Nefesinin kesildiği an da hayatının başladığını vurguluyor. Çocukluğunda şoför olan babasıyla birlikte Mumbai’ye çalışmaya geldiklerini hatırlıyor. Geldikleri an kahramanımız ilk Ishani’yi görüyor. Aradan 15 yıl geçiyor. Kahramanımız hala nefes alamadığını söylüyor.

Adettendir Hint dizileri düğünle başlamazsa olmaz. Evde yine hummalı bir hazırlık vardır. Ishani merdivenlerden inip Ranveer’ın yanına gelir. Ranveer her zaman Ishani’yi sinir etmeyi çok sever. İkili çok iyi arkadaştır. Ishani’nin kuzeni Gauri’nin düğünü olacaktır. Gauri ise başkasını seviyordur.

Evin korkulu büyükannesi vardır. Dizinin ilk bölümünden herkesin ondan çekindiğini görüyoruz. Gauri’de korkusundan evleniyordur. Gauri’nin sevdiği adam da yemek şirketinden gelir ve onu kaçırmak ister. Ishani Gauri’ye korkmamasını ister.

Ranveer’da aile sevilen bir isimdir. Ishani’nin babası Ranveer’a ona çok değer verdiğini kendi çocuklarından ayırmadığını söyleyerek ondan bir isteği olur. Ishani’ye damat adayı bulmasını ister. Ranveer’ın babası ise oğluna nasihat eder. Her ne kadar aileden biri gibi görüldüğünü görse de durması gerektiği yeri iyi bilmesini ister. Ailenin içinde değil dışında olduğunu hatırlatır.

Kara Sevdam 1 Bölüm Özeti

Ishani Aşıkları Buluşturmak İster! Ishani, Gauri’yi Pranav’la buluşturmaya çalışır. Ev çok kalabalıktır. Ishani büyükannesinden korkusuna dikkatli davranması gereklidir. Ranveer ise Ishani’nin endişeli tavrından ne sakladığını anlamaya çalışır. Ishani, Gauri’nin üzerine içeccek döker ve odaya üst değiştirme bahanesiyle çıkarır. Ranveer da garsonu odalara çıktığını görünce hırsız sanıp takibe başlar. Ranveer odaya geldiğinde Gauri ve Pranav kaçar. Ishani, Ranveer’ın ağzını kapatarak kimseye bir şey söylememesini ister. İki kişinin birbirini çok sevdiğinden bahseder. Ishani sen hiç aşık oldun mu deyince Ranveer sessiz kalmak zorunda kalır. Ama bu sessizlik uzun sürmeyecektir. Çünkü olay kısa sürede duyulur. Büyükanne Gauri’nin kaçmaya yardım edeni peşine düşer. Ishani’den şüphelendiğinde Ranveer kendisini ortaya atar. Büyükanne Ranveer’ın yapmadığını biliyordur. Ranveer’ın ağzından laf alabilmek için babasının gözü önünde adamlara dövdürür. Ranveer yine konuşmaz.

Ranveer’a Gauri’yi bulup getirmesi emredilir. Ishani de Ranveer’ın peşine düşer. Ona farklı bir yol tarif eder. Ranveer ise Ishani’nin ona yalan söylediğini anlar. Ishani’nin telefonundan Gauri’nin yerini öğrenir. Ishani, Ranveer’ı yanlış anlar ve büyükannesine haber verdiğini zanneder. Otele gittiklerinde ikili yoktur. Büyükanne çoktan bulmuş ikiliyi eve getirtmiştir. Ishani ise Ranveer’ı suçlamaya başlar. Büyükanne Pranav’ın Gauri’yi sevdiğini kanıtlaması için kendisini yakmasını ister. Pranav kendisini yakacakken Ishani’nin babası gelir. Neler olduğunu sorar. Ranveer’ın kendisini arayıp haber verdiğini söyler. Ishani ise Ranveer’ın büyükannesini değil babasını aradığını öğrenmiş ona haksızlık yaptığını anlamıştır. Ishani’nin babası ise Gauri’nin mutluluğunu önemsediğini çocuklarına sevgiyi aşıladığını anlatır. Harsad karısına olan aşkını dile getirir. Ishani’nin annesi ise hayatından pek memnun değil gibidir. Her şey tatlıya bağlanacakken Ishani’nin babası da evlenmelerine izin vermişken Gauri geri adım atar. Savaşmaktan yorulduğunu Pranav’la evlenmek istemediğini büyükannesinin istediği kişiyle evleneceğini söyler. Gauri geri adım atarken Ishani ve Ranveer ise şaşkındır.

Ishani Gauri’nin geri adım atmasına bozulmuştur. Gauri ise Ishani’ye büyükannesinin peşini bırakmayacağını evlenseler bile Pranav’ın hayatını mahvedeceğini işinden edeceğini anlatır. Aşkın fedakarlık gerektirdiğini vurgular. Ishani ağlayarak Gauri’ye sarılır. Ranveer da onları duyar ve gözleri duyar. Ranveer bugün aşkın farklı bir yüzünü görmüş olur. Ishani de bu durumdan çok etkilenmiştir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir