Kara Sevdam Radhika Madan Kimdir?

Kara Sevdam Radhika Madan KimdirRadhika Madan

Kara Sevdam Ishaan Kim?

Kanal 7’de yayınlanan Hint dizisi Kara Sevdam başrol oyuncusu Ishaan’ın kim olduğu merak ediliyor. Kara Sevdam Ishaan karakterinin gerçek adı Radhika Madan. İşte Radhika Madan hakkında bilinmeyenler.

Radhika Madan 1 Mayıs 1995’te Hindistan’ın Delhi kentinde dünyaya geldi. Babası Sujit Madan bir iş adamı ve annesi Neeru Madan bir ressamdır.

Radhika Madan kariyerine ilk Kara Sevdam ( Meri Aashiqui Tum Se Hi) dizisiyle başlar. Daha sonra televizyon sektörüne ara vererek sinema filmlerine yönelir. 2018 yılında Pataakha adında ilk uzun metraj film deneyimi yaşar. Rolüne senaryoya uygun köyde yaşayıp lehçesini geliştirip köyde manda sağıp gübreyle sıva yapmış su dolu matkaları beline bağlayarak uzun yürüyüşler gerçekleştirmiş.

Radhika Madan, 2019 yılında aksiyon komedisi olan Mard Ko Dard Nahi Hota’da rol alır. Film 2018 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyerini yapar. Film ödül kazanır. Radhika Madah bu filmde dublör kullanmadı ve aksiyon sahnelerinde yaralanmayı göze aldı. Sonuç olarak yine parladı.

2020 yılında ise Irfan Khan vefat etmeden önce ve Karena Kapoor ile birlikte Angrezi Medium’da birlikte rol alır. Film hakkında küçük kasabasından çıkıp dünyayı görmek için çaresiz olan 17 yaşındaki bir çocuğun zorlanmadan masumiyetini yakaladığını yazar.

Kasım 2022’de Netflix yapımı Monica, O My Darling gösterime girer. İzlemek isteyenler bakabilir.

Radhika Madan’ın en sevdiği filmler Kuch Kuch Hota Hai, Andaaz Apna Apna ve Jab We Met’dir. 

2015 yılı Radhika’nın kariyerinde altın yıldı.  2015’te Zee Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü ve Hint Televizyon Ödülleri’nde En İyi Yeni Yüz (kadın) ödülünü kazanmıştır.

Radhika’nın en gözde turistik yeri Miami’dir.

 Sevdikleri ona Totta, Chote, Ishu, vb. demeyi sever.

Radhika çoğunlukla Coke Studio’dan Tasavvuf müziği dinlemeyi sever.

Radhika, güzellik çantasında ihtiyaçlarını taşımaktan çekinmez. Ve bu ihtiyaçlar bir çikolata ve Kajal’dan başkası değil. Radhika, açlığını gidermek için yanında her yere bir çikolata bar taşıdığını söyler.

Radhika, ilk maaşını aldığında bir Louis Vuitton çantası satın almış.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın