Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi

kara-sevdam-85

Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!

Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 85. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 17 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 85. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin arasına girmeey çalışırken Ritika onu dumura uğratacak… Kara Sevdam 85 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 85
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ranvir yine Ishani ve Shekar üzerindeki baskısına devam eder. Shekar’a yanlış yaptığı üzerinde durur. Zamanında şoförken yükselmeyi hiç düşünmediğini çünkü Ishani’den ayrılmak istemediğini anlatır. Ondan ayrıldıktan sonra ise hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Shekar’a da Ishani’nin her şeyini elinden alacağını söyler. Shekar, Ishani’yi ondan daha iyi tanıdığını savunur.

Yanlarına aile avukatı gelir. Bay Dalmia, büyük babasının vasiyetine göre Shekhar’ın mal varlığının yarısının karısına gideceğini, şimdi oraya Ishaani’nin adını koymak zorunda olduğunu söyler. Ranvir bunun üzerine laf sokmaya kalkarken, Shekar Ishani’nin kendisi için oruç tuttuğunu artık ilk düğün ritüelini mahvetmemesi gerektiğini söyler. Shekar ayrıca Ishani’nin hapisten çıktıktan sonra neden kendisine uğramadığını sorar.

Ishani evde tek kalmıştır. Kapı çalar ve gelenin Shekar olduğunu düşünür. Ama gelen Ranvir’dir. Ranvir, Shekar’ın büyükbabasından kalan mirasa konmaya çalıştığını söyler. Yine aralarında hırslı bir kavga çıkar. İkili hararetli konuşurken aile eve gelir.

Kara Sevdam 85.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 17 Nisan Pazartesi

Ranvir konuşmalarını duyduklarını gülerek Ishani’nin foyasını ortaya çıkardığını düşünür. Shekar’ın yanına giderek parası için birlikte olduğunu itiraf ettiğini söyler.

İçeri giren Ritika ise durumu aydınlatır. Ishani’nin kendisini aradığını ve konuşmaları duyduğunu söyler. Artık buna katlanamadığını kendi düğünleri yerine Ishani’yle ilgilendiğini ve artık Ritika’yı öldüreceğini söyler. Ranvir yine kendi ayağını sıkmış gibi görünüyordur.

Bu arada törenler başlar. Ranvir, Ritika’nın peşinden koşmaya devam eder. Ritika da gözyaşlarıyla Ranvir’i oynatmaya başlamıştır. Ona olan güvenini kaybetmiştir. Ishani ve ailesinden özür dilemediği sürece onu affetmeyeceğini söyler.

Ranvir eli kolu bağlı herkesten özür dilemeye gider. Mahcup olmuştur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın