Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba

kara-sevdam-87

Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!

Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 87. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 19 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 87. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 87 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 87
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde yine bir takım yanlış anlaşılmalar baş göstermiş ve Ranvir töreni basmıştı. Yine Ishani’ye hakaret ederek onu hırsızlıkla suçlamaya başlıyor. Kuyumcuya gidip mücevher baktığında Shekar’ın ailesine ait takılarla karşılaştığını ve ipotek dildiğini öğrenir.

Ranvir ipoteğin Ishani tarafından yapıldığını savunur. Oysaki kuyumcu bunu saklamış ve ismi veremeyeceğini söylemiştir. Ranvir’de herkesin içinde baş şüphelinin Ishani olduğunun altını çizer.

Shekar bu konuşmalardan sonra Ranvir’in yakasına yapışır. Ishani hakkında daha fazla konuşamayacağını ileri gittiğini savunur. Ranvir ise hala Ishani’yi nişanlısı olarak nasıl kabul ettiğini sorgular.

Ritika’da gelir ve Ranvir ondan Shekar’la konuşmasını arkadaşını kurtarmasını ister. Ishani ise altınlara bakmaya gider ve kutuların boş olduğunu görür. Herkes şok geçirir. Ishani ağlayarak orayı terk eder. Bay Mehra’da Shekar ve Ranvir’i ayırır.

Kara Sevdam 87.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 19 Nisan Çarşamba

Ishani’nin peşinden büyükannede gider. Ishani, büyükannesine böyle bir şey yapmadığını kendisine inanmasını ister. Büyükannesi zaten ona inanıyordur. Onun Harshad Parekh’in kızı olduğu asla yanlış bir şey yapmayacağını belirtir.

Ishani ve büyükanne gerçekleri açığa çıkarmaları gerektiğini düşünerek kuyumcuya giderler. Altınların yok olduğunu birinin bilerek Ishani’ye suçu yüklediğini düşünürler.

Bu arada evde Ishani’nin yokluğu fark edilir. Ranvir her zamanki gibi kaçtığını savunur. Shekar Ishani’yi merak edince Krishna ve Kanchal’ın Ishani konusunda geri adım attığı görülür. Ishani’nin altınları çalana kişi olduğuna inanırlar. Shekar ise onlara yaptığı iyilikleri hatırlatarak hemen vazgeçtiklerini ima eder.

Ishani ve büyükanne kuyumcuya girerler. Kuyumcu ser verip sır vermez. Büyükannenin ısrarı ve geçmişte yaptığı iyilikleri hatırlatınca adam kağıda altınları ipotek edenin ismini yazar. Ishani ve büyükannenin ağzı açık kalır. O sırada da içeri Shekar girer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.
 • Gaddar Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Gaddar dizisi sezonun beklenen dizilerinden biri. Çünkü başrolde Çağatay Ulusoy var! Gaddar dizisi ne zaman başlayacak? Gaddar dizisinde kadın başrol kim? Gaddar dizisi nerede çekiliyor? İşte Gaddar dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir