Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba

kara-sevdam-87

Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!

Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 87. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 19 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 87. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 87 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 87
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde yine bir takım yanlış anlaşılmalar baş göstermiş ve Ranvir töreni basmıştı. Yine Ishani’ye hakaret ederek onu hırsızlıkla suçlamaya başlıyor. Kuyumcuya gidip mücevher baktığında Shekar’ın ailesine ait takılarla karşılaştığını ve ipotek dildiğini öğrenir.

Ranvir ipoteğin Ishani tarafından yapıldığını savunur. Oysaki kuyumcu bunu saklamış ve ismi veremeyeceğini söylemiştir. Ranvir’de herkesin içinde baş şüphelinin Ishani olduğunun altını çizer.

Shekar bu konuşmalardan sonra Ranvir’in yakasına yapışır. Ishani hakkında daha fazla konuşamayacağını ileri gittiğini savunur. Ranvir ise hala Ishani’yi nişanlısı olarak nasıl kabul ettiğini sorgular.

Ritika’da gelir ve Ranvir ondan Shekar’la konuşmasını arkadaşını kurtarmasını ister. Ishani ise altınlara bakmaya gider ve kutuların boş olduğunu görür. Herkes şok geçirir. Ishani ağlayarak orayı terk eder. Bay Mehra’da Shekar ve Ranvir’i ayırır.

Kara Sevdam 87.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 19 Nisan Çarşamba

Ishani’nin peşinden büyükannede gider. Ishani, büyükannesine böyle bir şey yapmadığını kendisine inanmasını ister. Büyükannesi zaten ona inanıyordur. Onun Harshad Parekh’in kızı olduğu asla yanlış bir şey yapmayacağını belirtir.

Ishani ve büyükanne gerçekleri açığa çıkarmaları gerektiğini düşünerek kuyumcuya giderler. Altınların yok olduğunu birinin bilerek Ishani’ye suçu yüklediğini düşünürler.

Bu arada evde Ishani’nin yokluğu fark edilir. Ranvir her zamanki gibi kaçtığını savunur. Shekar Ishani’yi merak edince Krishna ve Kanchal’ın Ishani konusunda geri adım attığı görülür. Ishani’nin altınları çalana kişi olduğuna inanırlar. Shekar ise onlara yaptığı iyilikleri hatırlatarak hemen vazgeçtiklerini ima eder.

Ishani ve büyükanne kuyumcuya girerler. Kuyumcu ser verip sır vermez. Büyükannenin ısrarı ve geçmişte yaptığı iyilikleri hatırlatınca adam kağıda altınları ipotek edenin ismini yazar. Ishani ve büyükannenin ağzı açık kalır. O sırada da içeri Shekar girer.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın