Kara Sevdam 2 Bölüm Özeti – 20 Kasım Pazar – Ranvir ve Ishaani Hakarete Uğrar!

Kara Sevdam 2

Chirag Kimi Seçecek?

Kara Sevdam 2 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 2.bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Kasım Pazar günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 2.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 2 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 2.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 2.bölüm özetinde Gauri evlenip evde ayrılmıştır. Evden gitmeden bir dilekte bulunur. Bu dileğin gerçekleşmesi ise epey zaman alacak gibi duruyor. Kara Sevdam 2.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 2.bölümde Gauri’nin evlilik ritüelleri başlar. Ranvir ve Ishani aşkın ne kadar acı verici olduğunu konuşurlar. Ranvir, Gauri’nin aşkını korumak için fedakarlık yaptığını söyler.

Ishani gözlerini Gauri’den ayıramıyordur. Onun için endişelenip üzülür. Ranvir ise Ishan’ın gülümsemesi için etrafta komiklik yapmaya çalışır. İkili şakalaşırken Ranvir, Ishan’ın sürmesinin dağılmasına sebep olur. Büyükanne ve Palguni aralarında atışırken büyükanne Ishan’la dalga geçer. Palguni ise burnundan soluyarak Ishan’ın yanına gidip ona öğütler vermeye başlar. Düğünde kalabalık ortamlarda makyajını iyi yapmasını ister. Ona koca bulma sanatını anlatır. Palguni ilk maaşıyla gidip makyaj malzemesi satın aldığını söyler. Bu arada Ishan’ın Harshad’ın üvey kızı olduğunu öğreniyoruz. Büyükanne bu yüzden Ishan’dan hiç hoşlanmıyor. Onun yerine diğer kızları Disha’ya yakın davranıyor.

Gauri’nin ritüelleri tamamlanır. Evine hatıra el izi bırakır. Elini duvara yaslarken aşkını kalbine gömdüğünü ve dileğinin bu evde bir kızın gerçek aşkı bulmasını ister. Ishan gelir ve elini o el izine değdirir. Büyükanne ise Gauri’ye veda ederken bir daha bu eve dönmemesini hiçbir kızın aklını kurcalamamasını ister.

Kara Sevdam 2 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu arada Chirag Mehta’nın ailesi göz doldurur. Oğullarının yurt dışında döneceğini büyük bir parti vereceklerini duyurur. Herkes Chirag Mehta’ya hayranlık beslemeye başlar. Büyükanne Disha için Palguni de Ishan için Chirag’ı gözüne kestirir.

Düğün sonrası acıkan Ranvir yemeklerden atıştırmaya başlar. Bunun için büyükanne Ranvir’e hakaret edip kulağını çeker. Evdeki diğer hizmetkarlar gibi artık yemekten yemesini ister. Ona bu aileden olmadığını yüzüne çarpar. Ishan bu sözleri duyunca üzülür. Aynı şekilde bu kötü kadın herkesin içinde Ishan’ın üveyliğini hatırlatıp onunla alay eder. Ranvir de bu sözlere dayanamaz. İkili aslında aynı durumdadır. Hem ailenin içinde hem de dışındadır.

Ertesi gün büyükanne Disha’yı kendi elleriyle süsleyip öğüt verirken Palguni de Ishan’a aynı şeyleri söylüyordur. Harshad kızlara göz kulak olması için Ranvir’i de yanları sıra gönderir. Disha hemen partiye girer girmez Chirag Mehta’yı sorgulamaya başlar. Gidip Chiag’ın kendisine sorar. Chirag’ta Disha’ya çaktırmadan onunla alay edip başkasına yollar.

Büyükanne ise evde huzursuzdur. Chirag ile Ishaan’ın tanışmasından ödü patlıyordur. Yardımcısına partiye gidip Disha ve Chirag Mehta’nın tanışmasından emin olmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın