Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi

kara-sevdam 90

Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar!

Kara Sevdam 90 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 90. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 90. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 90 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 90
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Krishna hamile kalmıştır ve bunu Devrshla paylaşır. Devarsh endişelenmemesini düğünden sonra anlatacaklarını söyler. Ishani ikilinin konuşmasına damlar ve ne sakladıklarını sorar.

İkili düğünde yapacakları sürprizden bahseder. Diğer tarafta Ritika da gergindir. Ranvir onu dikkatlice izler.

Ritika onu da sangeet törenine götürmek ister. Ranvir’i hazırlanması için banyoya gönderir. Bu arada telefonu ele geçirip aktarma yapar.

Ritika ve Ranvir tören için hazırdır. Ranvir, Ritika’ya törene geçmesini arabayı park edip geleceğini söyler. Ishani de partiye şık bir elbiseyle gelir. Ranvir’de gözlerini Ishani’den alamaz.

O sırada arabanın içinde bir adamın telefon konuşması izletilir. Ishani Parekh’in işinin bitirilmesi söylenir. Adam arabayı hızlıca Ishani’nin üzerine sürer. Ranvir, Ishani’yi hızlıca kenara çeker. İkili yere düşer ve bakışır. Başarısız olan kişi bunu törende halledeceğini belirtir. Ishaani ve Ranveer, birbirlerinin iyiliği için endişelenirler. Kısa süre sonra ne yaptıklarının farkına vararak birbirlerinden ayrılırlar. Tabi o sırada Ishani hayal diyarlarında Ranvir’e her şeyi itiraf edip sıkı sıkı sarılıyordur.

Kara Sevdam 90.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 22 Nisan Cumartesi

İkili törene geçince Ritika ona usb teslim etmek ister. Ranvir yanına gelerek Ritika’yı çekip sahneye çıkarır. İkili romantik danslarına başlar. Ishani onları izlemeye dayanamaz. Sessiz bir alan bulup videoyu izlemeye koyulur. Video önemli yerde kesilmiş veya bozulmuştur.

Bu arada törene o arabadaki gözlüklü adam gelir. Ishani videonun bozulmuş olduğunu Ritika’ya haber verir. Ritika ise o gece yemek şirketindeki adamın kendisine yardımcı olacağını düşünerek Ishani’yi götürür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir