Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma

kara-sevdam-89

Ishani Yine Aksiyon Peşinde!

Kara Sevdam 89 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 89. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 89. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 89 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 89
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Sorunlar hallolunca büyükanne derin bir nefes alır. Shekar’ın iyi bir damat olacağını söyler. Chatalie de herkese tatlı yedirir.

Ishani eve geri döner. Evdekiler mahcup bir şekilde Ishani’den özür diler. O sırada Shekar’ın Ishani’ye izletmek istediği cdler gelir. Ishani annesinin br cinayete kurba gidip gitmediğini güvenlik kamerasından izliyordur. Dikkatini çeken ise Ranvir’in o gün telefonla kameraya çektiğidir. Shekar ve Ishani görüntülerden bir şey yakalayabileceklerini düşünür.

Ishani, Ritika’yı arar ama açmaz. Ritika ve Ranvir yatmak üzeredir ve Ranvir, Ritika’ya ilişkilerine dair bir takım vaadlerde bulunur. Ertesi sabah Ishani evlerini arar. Ranvir ve Ritika’nın özel dans dersleri vardır.

Ritika ve Ranvir dans ederken hocaları onları izler. Ranvir’e bir takım tutkulu hareketler gösterir. Ranvir kendini tuhaf hisseder.

Ishani ve Shekar oraya gelir. Dans hocası böldükleri için kızar ve dans provası yaptıkları için onları azarlar. Ranvir ise birden gaza gelir ve Ritika’nın üzerinde o saçma tutkulu hareketleri yapmaya başlar. Ishani kendisini tuhaf hissedip arkasını döner.

Ritika bu hareketlerden sonra Ishani’yi düşünüp düşünmediğini sorar. Ranvir şoke olur ve şüpheli zihninin bir sonu tedavi olması gerektiğini söyler ve uzaklaşır.

Kara Sevdam 89.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Nisan Cuma

Shekar, Ishani’nin gitmesine engel olur. Eğer o Ranvir ise kendisinin de Shekar olduğunu tam bir drama kralı olduğunu vurgular.

Shekar dans hocasıyla muhabbete başlarken Ranvir’in de telefonu çalar. Ishani’de Ritika’yı yalnız yakalayıp konuyu ona açar.

Ritika bu konuyu Ranvir’e açmamasını ona yardım etmeyeceğini söyler. Ritika babası öldüğü bu acının nasıl bir şey olduğunu bildiği için Ishani’ye yardım edeceğini söyler. Ishani neden bu kadar çok terlediğini sorar. Ritika dans ettiği için olduğunu söyler.

Ishani, Ritika’ya mendil uzatır. Ritika problem olacağını düşünüp almak istemez. Ishani zorla eline verir. Ranvir onları uzaktan izler ve sinirlenir. Ishani’ye gidip mendilini geri uzatır ve şoföründen yıkatmasını ister.

Eve dönünce Ishani, Krishna’yı uyandırır ve akşam sangeet töreni için hazırlanmasını ister. Krishna mide bulantısıyla uyanıp koşar. Devarshla sokak lezzetlerinden yediğini belki o yüzden bozulmuş olabileceğini söyler.

Ranvir ve Ritika da kahvaltı yapıyordur. Amba, Ritika’ya bir şeyler yedirmesini ister. Ritika ise Ranvir’in telefonundan videoyu nasıl alabileceğini düşünür. Ranvir telefonu elinden bırakmaz. Ritikai Shekar ve Ishani’nin sangeet törenine davetli olduğunu söyler. İkisi de arkadaşı olduğu için bu davete katılmasının sorun teşkil edip etmediğini sorar.

Krisha masaya geldiğinde yemeklerden midesi bulanır. Devarsh’ı arayarak acil buuşması gerektiğini söyler. Ishani onun adına endişelidir. Ritika ve Ishani’de telefonda konulur ve Ritika videoyu alamadığını haber verir. Ranvir’de Ritika’nın konuşmalarını dinler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın