Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma

kara-sevdam-89

Ishani Yine Aksiyon Peşinde!

Kara Sevdam 89 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 89. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 89. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 89 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 89
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Sorunlar hallolunca büyükanne derin bir nefes alır. Shekar’ın iyi bir damat olacağını söyler. Chatalie de herkese tatlı yedirir.

Ishani eve geri döner. Evdekiler mahcup bir şekilde Ishani’den özür diler. O sırada Shekar’ın Ishani’ye izletmek istediği cdler gelir. Ishani annesinin br cinayete kurba gidip gitmediğini güvenlik kamerasından izliyordur. Dikkatini çeken ise Ranvir’in o gün telefonla kameraya çektiğidir. Shekar ve Ishani görüntülerden bir şey yakalayabileceklerini düşünür.

Ishani, Ritika’yı arar ama açmaz. Ritika ve Ranvir yatmak üzeredir ve Ranvir, Ritika’ya ilişkilerine dair bir takım vaadlerde bulunur. Ertesi sabah Ishani evlerini arar. Ranvir ve Ritika’nın özel dans dersleri vardır.

Ritika ve Ranvir dans ederken hocaları onları izler. Ranvir’e bir takım tutkulu hareketler gösterir. Ranvir kendini tuhaf hisseder.

Ishani ve Shekar oraya gelir. Dans hocası böldükleri için kızar ve dans provası yaptıkları için onları azarlar. Ranvir ise birden gaza gelir ve Ritika’nın üzerinde o saçma tutkulu hareketleri yapmaya başlar. Ishani kendisini tuhaf hissedip arkasını döner.

Ritika bu hareketlerden sonra Ishani’yi düşünüp düşünmediğini sorar. Ranvir şoke olur ve şüpheli zihninin bir sonu tedavi olması gerektiğini söyler ve uzaklaşır.

Kara Sevdam 89.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Nisan Cuma

Shekar, Ishani’nin gitmesine engel olur. Eğer o Ranvir ise kendisinin de Shekar olduğunu tam bir drama kralı olduğunu vurgular.

Shekar dans hocasıyla muhabbete başlarken Ranvir’in de telefonu çalar. Ishani’de Ritika’yı yalnız yakalayıp konuyu ona açar.

Ritika bu konuyu Ranvir’e açmamasını ona yardım etmeyeceğini söyler. Ritika babası öldüğü bu acının nasıl bir şey olduğunu bildiği için Ishani’ye yardım edeceğini söyler. Ishani neden bu kadar çok terlediğini sorar. Ritika dans ettiği için olduğunu söyler.

Ishani, Ritika’ya mendil uzatır. Ritika problem olacağını düşünüp almak istemez. Ishani zorla eline verir. Ranvir onları uzaktan izler ve sinirlenir. Ishani’ye gidip mendilini geri uzatır ve şoföründen yıkatmasını ister.

Eve dönünce Ishani, Krishna’yı uyandırır ve akşam sangeet töreni için hazırlanmasını ister. Krishna mide bulantısıyla uyanıp koşar. Devarshla sokak lezzetlerinden yediğini belki o yüzden bozulmuş olabileceğini söyler.

Ranvir ve Ritika da kahvaltı yapıyordur. Amba, Ritika’ya bir şeyler yedirmesini ister. Ritika ise Ranvir’in telefonundan videoyu nasıl alabileceğini düşünür. Ranvir telefonu elinden bırakmaz. Ritikai Shekar ve Ishani’nin sangeet törenine davetli olduğunu söyler. İkisi de arkadaşı olduğu için bu davete katılmasının sorun teşkil edip etmediğini sorar.

Krisha masaya geldiğinde yemeklerden midesi bulanır. Devarsh’ı arayarak acil buuşması gerektiğini söyler. Ishani onun adına endişelidir. Ritika ve Ishani’de telefonda konulur ve Ritika videoyu alamadığını haber verir. Ranvir’de Ritika’nın konuşmalarını dinler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir