Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma

kara-sevdam-89

Ishani Yine Aksiyon Peşinde!

Kara Sevdam 89 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 89. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 89. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 89 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 89
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Sorunlar hallolunca büyükanne derin bir nefes alır. Shekar’ın iyi bir damat olacağını söyler. Chatalie de herkese tatlı yedirir.

Ishani eve geri döner. Evdekiler mahcup bir şekilde Ishani’den özür diler. O sırada Shekar’ın Ishani’ye izletmek istediği cdler gelir. Ishani annesinin br cinayete kurba gidip gitmediğini güvenlik kamerasından izliyordur. Dikkatini çeken ise Ranvir’in o gün telefonla kameraya çektiğidir. Shekar ve Ishani görüntülerden bir şey yakalayabileceklerini düşünür.

Ishani, Ritika’yı arar ama açmaz. Ritika ve Ranvir yatmak üzeredir ve Ranvir, Ritika’ya ilişkilerine dair bir takım vaadlerde bulunur. Ertesi sabah Ishani evlerini arar. Ranvir ve Ritika’nın özel dans dersleri vardır.

Ritika ve Ranvir dans ederken hocaları onları izler. Ranvir’e bir takım tutkulu hareketler gösterir. Ranvir kendini tuhaf hisseder.

Ishani ve Shekar oraya gelir. Dans hocası böldükleri için kızar ve dans provası yaptıkları için onları azarlar. Ranvir ise birden gaza gelir ve Ritika’nın üzerinde o saçma tutkulu hareketleri yapmaya başlar. Ishani kendisini tuhaf hissedip arkasını döner.

Ritika bu hareketlerden sonra Ishani’yi düşünüp düşünmediğini sorar. Ranvir şoke olur ve şüpheli zihninin bir sonu tedavi olması gerektiğini söyler ve uzaklaşır.

Kara Sevdam 89.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 21 Nisan Cuma

Shekar, Ishani’nin gitmesine engel olur. Eğer o Ranvir ise kendisinin de Shekar olduğunu tam bir drama kralı olduğunu vurgular.

Shekar dans hocasıyla muhabbete başlarken Ranvir’in de telefonu çalar. Ishani’de Ritika’yı yalnız yakalayıp konuyu ona açar.

Ritika bu konuyu Ranvir’e açmamasını ona yardım etmeyeceğini söyler. Ritika babası öldüğü bu acının nasıl bir şey olduğunu bildiği için Ishani’ye yardım edeceğini söyler. Ishani neden bu kadar çok terlediğini sorar. Ritika dans ettiği için olduğunu söyler.

Ishani, Ritika’ya mendil uzatır. Ritika problem olacağını düşünüp almak istemez. Ishani zorla eline verir. Ranvir onları uzaktan izler ve sinirlenir. Ishani’ye gidip mendilini geri uzatır ve şoföründen yıkatmasını ister.

Eve dönünce Ishani, Krishna’yı uyandırır ve akşam sangeet töreni için hazırlanmasını ister. Krishna mide bulantısıyla uyanıp koşar. Devarshla sokak lezzetlerinden yediğini belki o yüzden bozulmuş olabileceğini söyler.

Ranvir ve Ritika da kahvaltı yapıyordur. Amba, Ritika’ya bir şeyler yedirmesini ister. Ritika ise Ranvir’in telefonundan videoyu nasıl alabileceğini düşünür. Ranvir telefonu elinden bırakmaz. Ritikai Shekar ve Ishani’nin sangeet törenine davetli olduğunu söyler. İkisi de arkadaşı olduğu için bu davete katılmasının sorun teşkil edip etmediğini sorar.

Krisha masaya geldiğinde yemeklerden midesi bulanır. Devarsh’ı arayarak acil buuşması gerektiğini söyler. Ishani onun adına endişelidir. Ritika ve Ishani’de telefonda konulur ve Ritika videoyu alamadığını haber verir. Ranvir’de Ritika’nın konuşmalarını dinler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir