Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe

kara-sevdam-88

Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı!

Kara Sevdam 88 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 88. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Nisan Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 88. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 88 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 88
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Shekar kuyumcuya girdiğinde Ishani ve büyükanne ağızlarını açık bırakan ismi görmüştü. Shekar, Ishani’ye kendisine inandığını ve yanlış bir şe yapmayacağını bildiğini söyler.

Shekar kuyumcuyu sıkıştırınca hırsızın önünce olduğunu mücevherleri getirenin Ishani olduğunu söyler. Büyükanne Shekar’ın güveninin kırılmasından korkuyor. Shekar ise Ishani’nin elinden tutup konağa götürür ve herkesin içinde itiraf etmesini ister. Ishani kendisinin çaldığını söyler. Herkes şoke olur.

Shekar, Ishani’ye valizini uzatarak evi terk etmesini ister. Ev bir anda boşalır. Ranvir ve Ishani göz göze gelir. Ranvir üzülmeye başlar. İstediği olmuştur ama tek hissettiği acıdır. Ishani yağmurda yürürken Ranvir’de arkasından onu izliyordur.

Kuyumcudaki isme gelirsek bu isim Manas’tı. Ishani ve büyükanne Manas’ın ne derdi olabileceğini düşünür. Bebeğinin henüz çok küçük olduğunu bu yüzden onu ele vermeyeceklerini düşünmüşlerdir.

Kara Sevdam 88.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 20 Nisan Perşembe

Chatalie eve gelen Ritesh’i azarlamaya başlar. Çok kötü şeyler yaşadıklarını Ishani’nin bir hırsız olduğunu, Devarsh’ın evliğinin sıkıntıya düşeceğini uğursuzluk olarak nitelendirir.

Ishani içeri girer ve Ritesh’in Chatlie’ye bağırdığını görür. Herkesten sakin olmasını ister. O sırada Manas ve Shekar içeri girer. Ritesh ise ağlıyordur. Ishani için arsa satmış o parayı ikiye katlayabilmek için kumar oynamıştır. Ritesh bunun sonunda kaybetmiş onu öldürmek isteyen adamlarla baş başa kalmıştır. Manas ise ona yardım etmek için böyle bir yol denenmiştir.

Shekar ise Ishani’ye inandığını yine başkasını korumak için kendisini feda ettiğini anlamıştır. Bu yüzden böyle bir oyun düşünmüştür. Evde güvenlik kamerasından parayı alana bakmıştır. Ishani olmadığını da böylece görmüştür.

Shekar ve Ishani birlikte yürümeye başlar. Ranvir ise onları görüp neler olduğunu anlayamaz. Yine hüsrana uğramıştır. Sinirle eve giden Ranvir düğün hazırlıklarını hızlandırır ve psikolojik olarak Ritika’ya iyi davranmaya başlar. Düğünde dans edeceklerini bu yüzden provaya başlayacaklarını belirtir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir