Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe

kara-sevdam-88

Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı!

Kara Sevdam 88 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 88. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Nisan Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 88. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 88 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 88
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Shekar kuyumcuya girdiğinde Ishani ve büyükanne ağızlarını açık bırakan ismi görmüştü. Shekar, Ishani’ye kendisine inandığını ve yanlış bir şe yapmayacağını bildiğini söyler.

Shekar kuyumcuyu sıkıştırınca hırsızın önünce olduğunu mücevherleri getirenin Ishani olduğunu söyler. Büyükanne Shekar’ın güveninin kırılmasından korkuyor. Shekar ise Ishani’nin elinden tutup konağa götürür ve herkesin içinde itiraf etmesini ister. Ishani kendisinin çaldığını söyler. Herkes şoke olur.

Shekar, Ishani’ye valizini uzatarak evi terk etmesini ister. Ev bir anda boşalır. Ranvir ve Ishani göz göze gelir. Ranvir üzülmeye başlar. İstediği olmuştur ama tek hissettiği acıdır. Ishani yağmurda yürürken Ranvir’de arkasından onu izliyordur.

Kuyumcudaki isme gelirsek bu isim Manas’tı. Ishani ve büyükanne Manas’ın ne derdi olabileceğini düşünür. Bebeğinin henüz çok küçük olduğunu bu yüzden onu ele vermeyeceklerini düşünmüşlerdir.

Kara Sevdam 88.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 20 Nisan Perşembe

Chatalie eve gelen Ritesh’i azarlamaya başlar. Çok kötü şeyler yaşadıklarını Ishani’nin bir hırsız olduğunu, Devarsh’ın evliğinin sıkıntıya düşeceğini uğursuzluk olarak nitelendirir.

Ishani içeri girer ve Ritesh’in Chatlie’ye bağırdığını görür. Herkesten sakin olmasını ister. O sırada Manas ve Shekar içeri girer. Ritesh ise ağlıyordur. Ishani için arsa satmış o parayı ikiye katlayabilmek için kumar oynamıştır. Ritesh bunun sonunda kaybetmiş onu öldürmek isteyen adamlarla baş başa kalmıştır. Manas ise ona yardım etmek için böyle bir yol denenmiştir.

Shekar ise Ishani’ye inandığını yine başkasını korumak için kendisini feda ettiğini anlamıştır. Bu yüzden böyle bir oyun düşünmüştür. Evde güvenlik kamerasından parayı alana bakmıştır. Ishani olmadığını da böylece görmüştür.

Shekar ve Ishani birlikte yürümeye başlar. Ranvir ise onları görüp neler olduğunu anlayamaz. Yine hüsrana uğramıştır. Sinirle eve giden Ranvir düğün hazırlıklarını hızlandırır ve psikolojik olarak Ritika’ya iyi davranmaya başlar. Düğünde dans edeceklerini bu yüzden provaya başlayacaklarını belirtir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir