Düşman Başına 189. Bölüm Özeti – 2 Ocak Pazartesi

Düşman Başına 189

Sarla Oyun Oynadı!Nimmi Yanlış Anladı…

Düşman Başına 189. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 189. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ocak Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 189. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 189.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 189.bölümde neler olacak? Düşman Başına 189. bölüm özetinde Pari ve Varun nişanlanacak. Sarla’nın oyunuyla Kuşya ve Nimmi üzülecek.Düşman Başına 189.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 189.bölümde Sarla’nın sahte doğum gününü kutlaması ve mutlu olmasıyla başlar. Pastayı keser ve herkesi doyurur. Kaushalya, Nimmi’yi Varun ile görür ve Nimmi’yi sevmesini diler. Sarla, Shanti’ye gider ve ondan Varun ile Pari’yi görmesini ister. Shanti, birlikte iyi göründüklerini söylüyor.

Nimmi, Varun’dan Hoşlandı! Sarla Varun’un üzerine pasta döker. Bunu yanlışlıkla yaptığını söyleyerek gömleği temizlemesi için Nimmi’yi görevlendirir. Nimmi ve Varun yalnız kalır. Nimmi’nin ayağı kayar ve Varun onu tutar. Pari ise annesinin neden böyle davrandığını anlayamaz.

Laxmi ve Varun eve dönerler. Varun gülümsüyordur. Hem Pari’yi hem de Nimmi’yi avcunun içine aldığını düşünür. Pari ise Nimmi’nin Varun’u çalabilme ihtimalini düşünür.

Nimmi de gülümsüyordur. O da Varun’dan etkilenmiştir. Nimmi annesine ne isterse öyle olacağını söyler. Riya ise her şeyin çok hızlı olduğunu belirtir.

Pari ve Varun Nişanlanacak! Sarla, Laxmi ve Varun’un evine gider. Onlara nişan konusunda baskı uygular. Onlarda kabul etmek zorunda kalır. Akşam nişan için karar kılınır. Sarla koşup annesine haber verir. Shanti de bu işin çok hızlı olmasından rahatsızlık duymuştur. Sarla Kuşya’nın yanına gidip akşam nişan için geleceklerini söyler. Kuşya nasıl yetişeceklerini sorar. Riya’nın her şeyin çok hızlı geliştiğini bundan rahatsız olduğunu söyler. Sarla ise Kuşya’ya Riya’nın adını ağzına almamasını ister. Böylece Kuşya gaza gelip Nimmi’ye haber verir.

Düşman Başına 189. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 2 Ocak Pazartesi

Nimmi de heyecanlanıp gerçekten Varun’la nişanlanacağını zanneder. Riya onu hazırlar. Kolyeleri takıp takıştırır. Preeti de gelir. Nimmi hazır olunca annesine sarılır. Preeti neden bu kadar abartılı hazırlandığını sorar. Shanti, Nimmi’ni çok güzel olduğunu ama gelin gibi olmasının saçma göründüğünü ne de olsa bu nişanın Pari’ye ait olduğunu söyler.

Kuşya ise yanıldıklarını bunun Nimmi’nin nişanı olduğunu belirtir. Sarla ise çok mutlu olmuştur. Aradığı buram buram kaos başlıyordur. Shanti şoke olur ve bunun Nimmi’nin değil Pari’nin nişanı olduğunu söyler. Sarla da hemen dramasına başlayarak ağlamaya başlar. Kuşya’nın hep böyle yaptığını kendi kızının kısmetini kapmaya çalıştığını açıklar. Kuşya tüm bunları kendisinin söylediğini belirtir. Sarla da yalan söyleyerek kendi kızından bahsettiğini neden Pari’nin evlenemeyeceğini sorar.

Nimmi Üzgün! Kuşya ileri gitmemek için yanlış anladığını kabul eder. Shanti ise ona kızar. Nimmi’yi de yaraladığını açıklar. Nimmi ise bunu kabul etmez. Yine Pari ve halasının oyunu olduğunu bahseder. Varun’dan hoşlandığını ve kendisiyle nişanlanacağını söyler. Bu sefer ağlayan Pari olur. Kimsein onu sevmediğini kabul etmediğini söyleyerek acındırmaya çalışır. Kuşya özür diler. Varun ile onun nişanlanacağını söyler. Nimmi kabul etmez. Buna karar verecek kişinin Varun olduğunu söyler.

Varun ve Laxmi gelir. Pari ise Varun’dan emin olduğu için gayet mutludur. Küçük oyunlarına devam eder. Varun yüzüğü Pari’ye verir. Nimmi ise yıkılıp odasına gider. Riya da peşinden koşar. Nimmi ilk defa birinden hoşlandığı için üzüldüğünü söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir