Düşman Başına 190. Bölüm Özeti – 3 Ocak Salı

Düşman Başına 190

Varun’dan Bomba Düzeneği! Shanti Sadan Kadınları Tehlikede!

Düşman Başına 190. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 190. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ocak Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 190. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 190.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 190.bölümde neler olacak? Düşman Başına 190. bölüm özetinde Shanti Sadan kadınları bomba tehlikesiyle karşı karşıya! Düşman Başına 190.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 190.bölümde Shanti’nin Riya’yı aramasıyla başlar. Riya’dan yemek siparişini almasını ister. Siparişi veren Varun’dur. Parayı peşin ödeyerek çek yazar. Nimmi gelir ve Varun ile Pari’yi tebrik eder. Kuşya, Nimmi’nin gülümsediğini görünce sevinir.

Shivam boks ringinde dövüşür. Maçı kazanır. Amit, insanların Shivam’ın fotoğrafını çekmesini engeller ve onun menajeri olduğumu söyler. Shivam Amit’ten para istese de Amit parayı proteine harcadığını söyler. Shivam Shanti’nin kendisinden para beklediğinden bahseder. Amit daha büyük maçlara çıkacağını açıklar. Amit, Shivam’ın kazandığı parayı saklar ve sana para verirsem nasıl zevk alacağım diyerek gülümser.

Varun evdeki armoniye zarar verir. Kuşya sağlam olduğunu düşünerek şaşırır. Varun bunun için bir arkadaşı olduğunu söyleyerek adres verir. Laxmi ve Varun ayrılmak ister.Pari de peşlerine takılacaktır. Shanti izin verir. Onlar evden çıkarken Amit ve Shivam eve girer. Amit, Varun’un MLA Badri’nin oğlu olduğunu söyler. Kendisinin de tanışması gerektiğini belirtir. Shivam, Shanti Kumar’ın oğluyla olan kavgasını düzeltmek zorundayken neden Varun’la dost olduğunu sorar. Sarla onları tanıştıracağını söyler. Çünkü Varun’un Pari’nin nişanlısı olduğunu açıklar. Amit ve Shivam şok olur.

Varun adama tüm bunları Shanti Sammelan’ı mahvetmek için yaptığını anlatır. Bunun için Pari ile nişanlanmak zorunda kaldığını belirtir. Adam harmoniumun patlayacağını açıklar. Varun bir terörist olmadıklarını söylese de adam sadece aleti tutanın ölebileceğini söyler. Pramod babasına durumu izah eder. Yapacaklarını anlatır. Adam Jagga’nın dövüşte Shivam adında birine yenildiğini söyler. Pramod gülümser ve bu günlerde yolunun hep Shanti Sadan’a düştüğünü söyler.

Varun/Pramod, adamlarından tüm işi halletmelerini ister. Pari onu arayarak sinirlendirir. Pramod Sammelan günü olduğu için gergin olduğunu söyler. Shanti ve herkes Sammelan’a gelir. Riya, Shivam’ın Amit ile geleceğini söyler. Hepsi Riya’nın yaptığı düzenlemeleri beğeniyor.

Shanti, harmonium’un nerede olduğunu sorar. Kaushalya, Varun’u aradığını ama cevap alamadığını söyler. Pramod, Varun’un resmini bozar. Shanti’yi görünce arkasını döner. Pramod, Varun’un resmini bozar. Shanti, gerçek Varun Kumar’ın resmini görür. Bakan geliyor diye bahane uydurup koşuyor. Armoni istiyor. Posterleri kaldırıyor. Varun’u arar. Pramod cevaplar.

Adam Riya’dan gelip anons yapmasını ister. Varun anons yapıp şarkı söylemeye başlaması gerektiğini söyler. Kuşya armoniyi göremez. Shanti, Kuşya için onu alır. Pramod bu yaşlı kadının harmoniden öleceğini düşünüyor. Riya’dan şarkı söylemeye başlamasını ister. İçindeki her şeyi Varun yazmıştır ve Riya bir kere okuması gerektiğini söyler.

Düşman Başına 190. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 3 Ocak Salı

Riya sahneye çıkar ve Shanti Sammelan’daki herkesi selamlar. Pari, Sarla’ya şarkı söylemesini ve ün kazanmasını ister. Sarla bugün şarkı söyleyip armoni çalacağını söylüyor. Riya, Shanti’den sahneye çıkmasını ve etkinliğin açılışını yapması için diya’yı yakmasını ister. Shanti diyayı aydınlatırken hepsi alkışalar. 

Pari, Varun’u arar. Pramod onunla konuşuyor ve düzenlemeleri kontrol ettiğini söyler. Nimmi, Shanti’yi görünce gülümser. Riya, Shanti’den onlar için iki kelime söylemesini ister. Shanti herkesi selamlıyor ve dünya barışla yönetiliyor diyor. Sarla, Nimmi’den fotoğraflarını çekmesini ister. Kaushalya herkesi selamlar ve şarkı söylemeye başlar. Sarla armoni çalıyor. 

 Pramod, Shanti Kumar’a harmonium’un patlayacağını, Badri ve Varun’un şok olacağını söyler. Shanti Kumar, şarkı söyleyen insanlara acıyor. Boksçu Shivam ile konuşursa, ringe çıkmaktan vazgeçebileceğini söyler. Pramod, Amit’in numarasını vereceğini, o Shivam’ın menajeri olduğunu öyle bir sözleşme yapacağımı söylüyor ki, Shivam’ın ailesi ölse bile savaşmak için çaresiz kalıyor, o zamana kadar harmonium patladığında patlamayı bekleyeceğim der. Riya bunu duyar ve bağırır. Hangi patlama olduğunu sorar. Pramod adamlardan onu durdurmalarını ister. Riya acımasızca döver ve onlardan kaçmalarını ister.

Shanti Kumar, Amit’i arar ve onunla konuşmak istediğini söyler. Amit şoke olur. Shanti Kumar ondan kendisiyle bir kez buluşmasını ister. Riya koşarak herkesin yanına gelir ve Kaushalya’dan şarkı söylemeyi bırakmamasını ister, yoksa harmoni patlar. Hepsi şok olur. 

Shanti, Sarla’dan armoni çalmaya devam etmesini ister, yoksa bomba patlar. Sarla gerilir. Riya, Sarla’dan armoniyi hareket ettirmemesini ister. Shanti dışarı çıkarıp atacağımızı söylüyor.

Polis gelir ve bomba imha ekibinin geleceğini söyler. Shanti gelmelerini bekleyecek miyiz diye soruyor. Shanti, Riya’ya Sarla’nın boynuna bez yapıştırır. Sarla annemi senin gibi görmedim neden bana bunu giydiriyorsun diyor. Riya, Sarla’dan çalmaya devam etmesini ister. 

Pramod, Varun ve Badri’nin Sammelan’da geldiğini görür. Shanti Sadan halkı bunu bozdu, bomba patlamadı, şimdi gideceğiz diyor. O gider. Polis, Badri’ye bomba bilgi verir. Badri ve Varun ayrılır. Shanti, Sarla’dan oynamaya devam etmesini ister ve Kaushalya’dan geri çekilmesini ister. 

Shanti bir şekilde armoniyi fırlatır ve patlar. Toz duman içinde herkes birbirini arar. Shanti Riya’dan Varun’u aramasını ister. Varun’un telefonu kapalıdır. Shanti Kumar Amit ve Shivam’la anlaşma yapar. Pramod gerçek Varun’a yakalanmamak için yer altına inip saklanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir