Düşman Başına 188. Bölüm Özeti – 1 Ocak Pazar

Düşman Başına 188

Varun Pari’ye Evlenme Teklifi Etti!

Düşman Başına 188. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 188. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Ocak Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 188. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 188.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 188.bölümde neler olacak? Düşman Başına 188. bölüm özetinde Shivam ringe çıkıyor.Kuşya ve Shanti Shivam’ı gördü! Düşman Başına 188.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 187.bölümde Kuşya ve Shanti, Shivam’ın peşine düşmüş onu boks yaparken yakalamışlardır. Shivam ve Amit onları görür ve şok olur. Shivam’dan dışarı çıkmasını isterler. Amit yüzünü gizler. Shivam ise ringe çıkmak zorundadır. Riya gelir ve Shivam’ın dayak yediğini görünce çok üzülür. Kadınlar Shivam’ı yanlarına çağırsa da bu mümkün değildir. Ringteki adam onlara güler. Shanti daha fazla dayanamayarak adamın üzerine ringe atlar. Bu sefer kalabalık Shanti’ye tezahürat ederken Amit paraları toplar. Kuşya da Shivam’ı yakalayıp çıkarır.

Pari ve Sarla da yeni hedeflerini tuzağa düşürmeye çalışır. Ama kendi gibi insanlara rastladıkları için tuzağa düştüklerinin farkında değillerdir. Varun ve sahte halası zenginlikleriyle Pari’nin gözünü boyamaya çalışır.

Kuşya’dan İzin Çıkmadı! Eve dönünce Kuşya, Riya’nın Shivam’ı desteklemesine kızar. Riya istemese de Shivam’ın arkasında durmak zorunda olduğunu bilir. Yasadışı iş yapmadıklarını artık günümüzde kadınların bile boks yaptığını anlatır. Kuşya oğlunun dayak yemesine gönlü el vermez.

Shanti, Shivam’ı kenara çekip Amit gibi işlerde çalışmasını ister. Shivam buna güler. Amit’in ortağı ve menajeri olduğunu parayı bölüştüklerini söyler.

Shanti, Shivam’ı kenara çekip Amit gibi işlerde çalışmasını ister. Shivam buna güler. Amit’in ortağı ve menajeri olduğunu parayı bölüştüklerini söyler. Shanti ve Kaushalya şok olur. 

Düşman Başına 188. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 1 Ocak Pazar

Shanti hemen eve Amit’i çağırır. Nimmi ise pazara giderken yine Pramod’un adamlarıyla kavga eder. Pari’yi görür ve Pramod’un evine girdiğini görür. Onun ne işler çevirdiğini merak eder. Varun ve Pari flörtleşir. Sarla da Varun’un halasını Shati Sadan’a götürüp tanıştırmak ister.

Amit eve gelince Shivam ile olan işi kabul etmez. Shanti onu sıkıştırınca Amit onunla beraber iş yaptığını kabul eder. Shivam’ın dışarda dövüp hapse gireceğine para kazanmasının daha iyi olduğunu söyler. Riya’da ayı şekilde düşündüğünü söyleyince Shanti kabul eder. Kuşya ise Shanti’nin kabul etmesine şaşırır. Anne yüreğinin bu işi asla kabul edemeyeceğini savunur.

Kuşya tüm bu olanlardan dolayı yine Riya’yı sorumlu tutar. Oğlun akara büyü yaptığını Preeti’yi evden uzaklaştırdığını söyleyip durur. Pazardan dönen Nimmi, Pari’yi yeni komşularıyla birlikte gördüğünü söyler. Shanti, Nimmi’nin yine yalana vurduğunu ima eder.

Pari’ye Evlenme Teklifi! Sarla, Laxmi’yi de alıp Shanti Sadan’a getirir. Nimmi haklı olduğunu kanıtlar. Laxmi kavga ettiği için oğlunun gelip Shanti’den özür dileyeceğini belirtir. Varun ise Pari’ye evlenme teklifi eder. Pari hemen kabul eder. Sade bir düğün istediğini söyler.

Sarla, Kuşya’yı mutfağa çeker. Laxmi’nin çok zengin olduğunu ve oğlundan bahseder. Sarla kızımız için iyi bir damat adayı olduğunu vurgular. Kuşya hemen Nimmi için olduğunu zanneder. Sarla’nın amacı da Kuşya’nın böyle düşünmesini sağlamaktı. Sarla fakir olduklarını belli etmemesini ister.

Kuşya kadınların yanına geçince Nimmi’ye bulaşıklara dokunmamasını hizmetçinin gelip yıkacağını söyler. Shanti ve Nimmi, Kuşya’nın nesi olduğunu düşünür. Sarla ise doğum günü olmadığı halde Laxmi’yi doğum gününe davet eder. Shanti, Sarla’nın yine ne işler kovaladığını merak eder. Sarla Pari’yi arayarak Varun’u doğum gününe davet etmesini ister.

Laxmi’yi gönderdikten sonra Sarla yanından Kuşya’yı da uzaklaştırır. Annesine Varun’un Pari’yi sevdiğini söyler. Shanti şaşırır. Pari’nin evli olduğunu hatırlatır. Sarla bu meseleden Kuşya’ya bahsetmemesini Nimmi’nin peşlerine takılmasını istemediğini söyler. Shanti kabul eder. Shanti diğer meseleyi de sorar. Sarla, bu ailenin partisine yeni üyeler kazandırdığını anlatır. Sarla, Shanti’nin de onlara katılırsa seçimleri kazanabileceğini söyler. İnsanların Shanti’ye tezahürat yapacağını hayal ettirir. Shanti’nin hoşuna gider.

Sarla’nın doğum günü partisi için evdekiler hazırlanır. Kuşya Nimmi’den güzel olmasını ister. Varun ve halası gelir Shanti’yi selamlar. Sarla’ya mutlu yıllar diler. Laxmi hediye verir. Kaushalya, Varun’u görür ve gülümser.

Kuşya, Nimmi’yi sıkıştırmaya başlar. Onu Varun’la evlendirmek istediğini söyler. Riya ise daha aileyi bile tanımadıklarını açıklar. Kuşya Nimmi’nin annesi olduğunu vurgular. Nimmi Varun’dan hoşlanmadığını evlenmeyeceğini söylüyor. Kuşya ise kızına fikrini sormadığına dikkat çeker.

Varun, Shanti ile konuşur ve formu Shanti’ye uzatır. Shanti forma parmak basar.

Düşman Başına Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir