Seninle Yeniden 9 Bölüm Özeti – 4 Ekim Salı

Seninle Yeniden 9

Aslan’ın Kimliği Açığa Çıktı! Raghav, Pallavi’yi Kurtardı!

Seninle Yeniden 9.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 9.bölüm özetinde Aslan’ın kim olduğu ortaya çıkıyor. Pallavi ve Raghav birlikte düşmanları alt ediyor. Seninle Yeniden 9.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden dizisinde son bölümde Raghav’a araba çarpmış, Pallavi başında beklemiştir. Eve dönünce Pallavi Raghav’ın durumunu merak edip ona mesaj atmıştı. Telefonu elinden düşen Raghav ise Pallavi’ye mesaj atmak için uzun bir çaba harcamıştı.

Raghav telefonuna bakarak gülüyordur. Harish ona neden güldüğünü sorduğundaysa Pallavi’nin mesaj attığını ve diğer kızlar gibi kendisine aşık olduğunu söyler. Pallavi hemen uyanır ve bunun bir rüya olduğunu anlar. Telefonunu kontrol ettiğinde ise Raghav’ın mesajına cevap vermediğini görüp sinirlenir. Ona kızgın ve uzun mesaj atmayı düşünür.

Beklenen Mesaj 😀 Raghav ise uyandığında hala yerde yatıyordur. Dün gece Pallavi’ye yanıt vermeyi unuttuğunu hatırlar. Telefonu eline aldığında Pallavi’nin hala ona yazdığını görür. Telefonu açık unuttuğunu varsayar. Ona teşekkür eden bir sesli mesaj atar. Pallavi utanır ve ona yazacaklarını geri siler. Ayrıca Holi Bayramı’dır ve karşılıklı bu gülerini kutlarlar. Artık ikili sürekli mesajlaşmaya başlar. Raghav dişini fıçalarken fırçası ağzından düşer. Pallavi ise elleri hamurken yine de o mesaja bakar.

Amruta arkadaşlarıyla buluşmaya gider. Pallavi yasta olduklarını Holi’yi kutlamayacaklarını söyler. Soluchana gelir e Pallavi’ye kızar. Amrita arkadaşlarıyla eğlenirken sarhoş olur. Eve dönüş yolunda Raghav’ı evini görür ve müstakbel kocasının holisini kutlayacağını söyler. Amrita gizlice eve girer.

Raghav Pallavi’yi arar ve bir an önce yanına gelmesini ister. Pallavi sorunun ne olduğunu merak ederken Raghav Amrita’nın sesini dinletir. Pallavi Amruta’nın sesini duyar. Raghav’ın evinde aşık olduğunu evin sahibi olduğunu söyleyip duruyordur.

Raghav Pallavi’nin Holisini Kutladı! Raghav, Amrita’ya evinden gitmesini söyler. Amrita Holi Bayramı olduğundan yüzüne renk atacağını söyler. Raghav sinirlenir ve eline boyasını alır. Raghav boyayı atarken Amrita bayılır ve renk Pallavi’nin yüzüne gelir. Raghav’ın şoförü onları evine bırakır.

Soluchana Suç Bastırdı! Pallavi yüzü boyalı olarak eve girmesi tartışma yaratır. Sharda’nın annesi öldüğü için evde yas süreci vardır. Bu konu yüzünden Soluchana ve Pallavi kavga etmiştir. Soluchana Raghav’la eğlenip eğlenmediğini sorar. Milind kızı Amrita’nın nesi olduğunu sorar. Soluchana suçu Pallavi’nin üstüne atar.

Abhijeet ‘in Planı! Pallavi’nin ertesi güne yetiştirmesi gereken sarileri vardır. Abhijeet yardıma gelir. O da tuvalete gidip telefon eder ve elektriklerin kesilmesini sağlar. Abhijeet karanlıkta sari yapamayacakları yakın civarda tanıdığı olup olmadığını sorar. Pallavi, Raghav’ın kendisine borcunu ödemesinin zamanının geldiğini söyleyerek onu arar ve izni kapar.

Tuzak! Pallavi ve Abhijeet, Raghav’ın evinde çalışmaya başlar. Raghav odasına gidip Aslan’la ilgili gelişmeleri takip eder. Pallavi’nin yanındaki adamın Ved olduğunu anlar. Pallavi’nin tehlikede olduğunu fark eder. Silahını da kapıp aşağı iner. Ved silahını Pallavi’ye doğrultur. Pallavi ve Raghav kaş göz işaretiyle anlaşır. Pallavi Ved’in ayağına basıp yüzüne boya fırlatır. Raghav ve Pallavi saklanır. Ved kapıyı kilitler. Pallavi ve Raghav’ın kaçmasına engel olur .Tüm adamların bayıldığını kapıların da kilitli olduğunu söyler. Harish polisle çıkagelir.

Raghav ve Pallavi kurtulur. Pallavi’nin yetiştirmesi gereken hala birçok sari vardır. Eve dönen Pallavi, Sharda ve Vijay’ın geldiğini görür. Vijay neden bu kadar geç geldiğini sorar.

Raghav Pallavi’nin evinde sari unuttuğunu fark eder. Onu arayıp aramamakta kararsız kalır. Pallavi düşüncelerinde Raghav’la kavga ederek uyuyakalır. Telefon çaldığında da bilinçsizce telefonu açıp Raghav’la konuşur. Kendisinin kazanacağını ve bu şehirden gitmeyeceğini söyler.

Ertesi sabah Pallavi yarışma alanına gider. Orada Tina adında bir kızla tanışır. Raghav gelir ve gece uykusunda kendisiyle konuştuğunu söyler. Pallavi e demek istediğini anlayamaz. Raghav’ın adamı Pallavi’nin evlerinde unuttuğu sariyi götürür. Vijay iyice sinirlenir. Gece Pallavi’nin Raghav’la birlikte olduğunu düşünür.

Pallavi yarışmayı kazanır ödülüyle birlikte eve gelir. Artık alışveriş merkezinde yeni mağazalarını açacaklarını sevinç içinde söyler. Vijay ise onu Raghav sorgusuna çeker. Soluchana da tuz biber eker. Ardından Pallavi’nin yarışmada tanıştığı kız evin içine girer ve Raghav ile Pallavi’nin bir ilişkisi olduğunu doğrular.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

One Comment on “Seninle Yeniden 9 Bölüm Özeti – 4 Ekim Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir