Seninle Yeniden 10 Bölüm Özeti – 5 Ekim Çarşamba

Seninle Yeniden 10

Raghav Gözlerini Pallavi’den Alamıyor!

Seninle Yeniden 10.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 10.bölüm özetinde Raghav ve Pallavi yeniden kavga ediyor. Mansi’nin törenine katılan Raghav, Pallavi’nin güzelliği karşısında büyüleniyor. Seninle Yeniden 10.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden son bölümde Pallavi sevinç içinde yarışmayı kazandığını aldığı ödüllü yeni bir mağaza açacağını söylemişti. Eve gelen yarışmacı kız Tina ise bir anda ortalığı karıştırır.

Tina, Pallavi ve Raghav’ın bir ilişkisi olduğunu yarışmadan önce ikisini konuşurken gördüğünü söyler. Raghav’ın yarışmada jüri olduğunu haksızlık yapıldığını söyler. Vijay’dan kendi sarisine bakıp hangi sarinin daha kaliteli olduğunu söylemesini ister.

Vijay Çeki Yırtar! Herkes Tina’nın sarisini beğenir. Soluchana, Raghav ve Pallavi’nin geçirdiği gecenin ödülü olarak çeki gösterir. Vijay çeki alıp Pallavi’nin gözünün içine bakarak yırtar. Pallavi kendisine yöneltilen haksız suçlamalara çok üzülür. Kendisine iftira atıldığını söyler. Pallavi yine başa dönmüştür. Mağazasını kurtarmak için yaptığı çabalar boşa gitmiştir.

Kıyamet Kopar! Pallavi bu hırsla Raghav’ın yanına gitmiştir. Raghav’da sinirlidir ve ailesine kızmıştır. İkisi de yıkık durumdadır ve hırslarını birbirlerinden çıkarırlar. Pallavi iyilik olsun diye Raghav’ın kazandırmasına çok içerlemiştir. Raghav da onu evinden kovar. Dükkanından da atacağını söyler. Bu şehirden gitmesi için elinden geleni yapacağını haykırır. Pallavi eve gidince kendisini odaya kapatıp ağlamaya başlar. Raghav’dan nefret ettiğini söyler. Raghav’da odasında annesinin sarisine sarılarak ağlar ve bundan sonra kimseye iyilik yapmayacağını açıklar.

Pallavi’ye telefon gelir. Dükkanın başkasına satıldığını öğrenir. Pallavi o alışveriş merkezinde asla dükkan açamayacağımı söyler. Sulochana bunu duyar ve çok mutlu olur.

Seninle Yeniden 10 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Krishna ve Pallavi dükkana gider. Dükkana asılmış bir ilan görürler. Raghav oraya gelir ve bunun Haydarabad’dan ayrılma biletini gösterir. Dükkanını böyle başarısız bir iş kadınına vererek bir iyilik yaptığını söyler. Pallavi boyun eğmeyeceğini gerekirse dava edeceğini söyler.

Pallavi Büyüledi! Sulochana Raghav’ı arar ve onu Mansi’nin törenine davet eder. Amrita, Sulochana’ya Raghav’ın gelip gelmeyeceğini sorar. Konuklar gelmeye başlar. Akash törende Raghav’a rastlar ve kaçmaya başlar. Kirti ve Jaya’ya rastlar. Acil bir işi olduğunu hemen gitmesi gerektiğini söyler. Pallavi’nin sesi duyulur ve merdivenlerden iner. Herkes Pallavi’ye kitlenir. Kimse gözünü onda alamaz. Raghav’da büyülenmiş görünür. Pallavi’nin çok güzel olduğunu söyler.

Pallavi Raghav’ın geldiğini görünce sinirlenir. Amrita, Raghav’ın yanına gelir ve holide yaptıkları için özür diler. Raghav Amrita’nın yanından bir bahane bularak ayrılır. Raghav annesine yemek taşımakla meşgul olur. Annesinin istediği yiyecekleri getirense Pallavi olur. Jaya, Pallavi’yle sohbet eder. Kirti’nin bahsettiğini mücadele ruhunu korumasını tehdit eden aptallara boyun eğmemesini ister. Raghav bu konuşmaya sinirlenip yanlarından ayrılır. Pallavi, Raghav’ın Kirti’nin abisi olduğunu öğrenir.

Krishna sarilerle ilgili sorunlardan bahseder. Pallavi hızlıca gidip dönmeyi planlar. Yolda motorunun benzini biter. Karanlıkta yolda geçen arabaların yanına gider. Durdurduğu araba Raghav’ın arabası çıkar. Pallavi binmek istemez. Onun yerine başka arabaya biner. Yolda adamların gerçek niyeti ortaya çıkar ve Pallavi’den sessiz olmaları için silah doğrulturlar.

Dedikodular! Sharda evin için Pallavi’yi aramaya başlar. Krishna’dan dükkana gittiğini öğrenir. Bu saatte tek başına gittiği için kızmaya başlar. Vijay duyunca küplere biner. Rahul Mansi’nin yanına gelir ve herkesin Pallavi’nin Raghav’la kaçığını konuştuğunu söyler. Mansi Soluchana’nın dedikoduyu yaydığını görür sinirlenir. İnsanların dikkatini dağıtmak için dansa devam etmeleri gerektiğini söyler.

Nikhil’in arkadaşı gelir. Yolda Raghav ve Pallavi’yi gördüğünü söyler. İkili konuşurken ev halkı onları duymuştur. Nikhil, Pallavi’yi almaya gideceğini söylerken Vijay izin vermez. Pallavi’nin seçimini yaptığını söyler.

Kirti dedikoduları duyar ve annesini bilgilendirir. Jaya Vijay’la konuşmaya gider. Vijay sinirlenip bağırmaya başlar. Jaya bir şey olursa oğlunun cezasını kendisinin vereceğini söyler.

Pallavi ise kaçırılıyordur. Arabaın önünde yine Raghav durur ve adamları döver. Pallavi arabada çocuk kilidi olduğu için inemez. Raghav bundan sonra dediklerini yapma karşılığında arabadan indireceğini söyler. Pallavi de kafasını sallar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir