Seninle Yeniden 35 Bölüm Özeti – 30 Ekim Pazar – Pallavi Boşanma Evraklarını İmzalar!

Seninle Yeniden 35

Mandar, Pallavi’yi Tehdit Ediyor

Seninle Yeniden 35. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 35. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Ekim Pazar günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 35. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 35. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 35.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 35.bölümde Pallavi Madar’ın Sharda’yı terastan attığını öğreniyor. Mandar, Pallavi’yi odaya kilitleyip ona tehditler savurur. Pallavi boşanma evraklarını imzalar. Seninle Yeniden 35.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 35.bölümde Sharda Mandar tarafından acımasızca terastan atılmış ve felç kalmıştı. Sharda odaya Mandar girdikçe heyecanlanır ve tansiyonu yükselir. Mandar babasına gidip dinlenmesini annesinin üzüldüğünü onunla yakından ilgileneceğini söyler. Vijay gidince Mandar, Sharda’nın yanına oturur. Hafızasının yerine geldiğini ve çocukken ona öğrettiği bir sözden bahseder. Şimdi de aynı öyle olduğunu canlı ve faydasız göründüğünü söyler. Hemşire içeri girer ve Mandar’ı çıkarır.

Mandar kendisini Pallavi’ye acındırmaya başlar. Kendisini kötü hissetmeye başladığını annesini kurtarabileceğini söyler. Pallavi’nin yanında olmasının iyi geldiğini söyler. Pallavi artık kendisine iyi bakmasını çünkü Sharda’nın önceliği olduğunu söyler. Artık kimseye yetecek gücünün olmadığını terapist ve doktor olmadığını belirtir. Artık Mandar’la ilgilenmek istemediğini söyleyip çekip gider.

Pallavi, Sharda’nın odasına gider. Onunla aralarında yeni bir iletişim gerçekleştireceğini evet dediğinde bir kez hayır dediğinde iki kez göz kırpmasını ister. Önce Pallavi kendisini duyup duyamadığını sorar. Evet yanıtını aldıktan sonra onu terastan birinin itip itmediğini sorar. Sharda yine evet yanıtını verince Pallavi evdekilerin ismini tek tek sayar. Sharda’dan hayır cevabı gelir. Yalnızca Mandar’ın ismini sormamıştır. O sırada hemşire gelip Pallavi’yi dışarı çıkarır.

Pallavi hemen terasa gidip inceleme yapar. Ayağına düğme takılır. Evde kimlerin gömlek giydiğini düşünür. Yalnızca Mandar’ın adını sormadığını fark eder. Mandar’ın dolabındaki gömlekleri incelemeye başlar. Eksik düğmeli gömlek arar. O sırada Mandar içeri girer ve gömleğindeki eksikliği fark eder. Mandar ona odasında ne yaptığını sorar. Pallavi durumu toparlayıp odadan çıkar. Hemen Raghav’ı arar. Onun haklı olduğunu düşünür. Raghav eve girer ve Pallavi’nin telefonunu açar. Pallavi’nin bağlantısı kesilir.

Kirti Duydu! Raghav, Jaya’ya Sharda’nın felç olduğunu ve Pallavi’nin nerede olduğuna bakacağını söyler. Pallavi tekrar evi arar. Telefona Kirti bakar. Pallavi onun Raghav olduğunu düşünerek ve haklı olduğunu Mandar’ın iyi biri olmadığını söyler. Sharda’yı itenin o olduğunu söyler. Kirti şoka girip telefonu bırakır.

Kirti hemen durumdan Sunny’i haberdar eder. Kirti Mandar’ın iyi biri olmadığını onunla iletişimi kesmek istediğini söyler. Sunny bunu kabul etmez ve hemen Mandar’ı bilgilendirir. Pallavi odasının kapısını açar ve Mandar’ı görür. Mandar sinirle Pallavi’yi odaya kilitler. Ona zorla Raghav’la boşanma belgelerini imzalatmak ister. Eğer onu dinlemezse Raghav’ı öldüreceğini söyler.

Pallavi’den İnanılmaz Rol! Pallavi ise gülümseyerek Mandar’ın elini tutar. Ona Raghav’la olan hikayesini anlatır. Nikhil’i kurtarmak için mecburen evlendiğini şimdi ondan intikam almaya çalıştığını söyler. Yanında olup Raghav’dan intikam almasına yardım etmesini ister. Mandar söz verir ve onun yanında olacağını söyler. Ama yine de Pallavi oda da kilitli ve telefonu Mandar’da kalacaktır.

Madar Sunny ile buluşur. Mandar Sunny’e Pallavi’nin boşanmayı istediğini söyler. Sunny gülümser ve Pallavi’nin zeki olduğunu onu kandırabileceğini söyler. Mandar Sunny’e inanmak istemiyor.

Mandar eve döndüğünde Pallavi’yi kilitli oda da bulamaz. Sunny’nin haklı olduğunu düşünürken Pallavi’nin mutfaktan sesi duyulur. Amrita, Pallavi’yi odadan çıkartmıştır. Pallavi de Mandar için yemek yaptığını söyler.

Pallavi, Mandar’a neden endişeli göründüğünü sorar. Mandar düne kadar yanında istemediğini belirtir. Pallavi Mandar’ın kiminle görüştüğünü aklını kimin yıkadığını sorar. Pallavi, Mandar’ın Sunny ve Kirti’yle iş birliği yaptığını öğrenir.

Pallavi boşanma kağıtlarını Mandar’a verir ve Raghav’a vermesini ister. Raghav’ın inanmayıp yanına gelmesi için dua eder. Pallavi Sharda’nın yanına gider ve oyuna başladığını söyler.

Mandar Raghav’ın evine gider ve boşanma kağıtlarını uzatır. Pallavi’nin gönderdiğini ve boşanmayı istediğini söyler. Raghav, Pallavi’ye ne yaptığını sorar. O Pallavi Mandar Deshmukh, Raghav Rao kaybetti ve Mandar Deshmukh kazandı diyerek evden ayrılır.

Seninle Yeniden 35 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Jaya Mandar’la gitmesini ve Pallavi’yle konuşmasını ister. Pallavi, Raghav’ın sesini duyar ve dışarı fırlar. Ben ve Mandar birbirimiz için yaratıldık ve aramıza sen girdin diye karşılık verir. Madar araya girip Raghav’ı uzaklaştırır. Pallavi beni dinle Raghav, gerçeği anla, ortalığı karıştırma, eve git ve sakince düşün diye arkasından bağırır. Ona birkaç ipucu vermeye çalışır.

Sunny’de Kirti’nin gönlünü almaya çalışır. Sunny’nin de amacı Kirti ile evlenip mülkün yarısına konmak. Raghav eve dönünce içmeye başlar. Düşününce hukuk kitabını açar. Pallavi’nin dediği maddeleri okur ve hiçbir şey yapmadığını söyler. Bu maddelerin Mandar’la ilgili olduğunu anlar. Pallavi, Raghav’ın ipuçlarını anlaması için dua ediyor.

Raghav Jaya’ya her şeyi anlatır. Raghav sinirli olduğu için işleri bozmak istemediğini belirtir. Ne yapması gerektiğini annesine danışır. Pallavi’yi de arayıp soramıyordur telefonu Mandar’ın elindedir. Jaya polise gitmesini isterken Raghav önce Pallavi’nin planını bilmek istiyor. Raghav canlı yayında Pallavi’ye mesaj göndereceğini söyler.

Pallavi Raghav’ın röportajlardan nefret ettiğini söyler. Bunun ne olduğunu anlamak için dinlemeye karar verir. Raghav’ın ona mesaj gönderdiğini anlayıp çok mutlu olur. Amrita’nın telefonuna Farhad’tan mesaj gelmiştir. Amrita bunun çok saçma olduğunu söyler. Pallavi mesajı okur ve bunun kendisi için olduğunu söyler. Terasa kırmızı dupattasını bağlar. Pallavi, Raghav’ın arabasını görür.

Pallavi Amrita’ya gerçekleri anlatır. Amrita gözyaşları içinde olanlara inanamaz. Pallavi, Mandar’a eskisi gibi davranmaya devam etmesini ister. Amrita Pallavi ve Raghav’ı buluşturmak için plan yapar. Birlikte kuaföre gideceklerini söyler. Küçük enişte Mandar buna izin vermez. Yalnızca Amrita’nın gidebileceğini söyler. Pallavi Mandar’a trip atar. Mandar kıyamaz ve Pallavi’ye izin verir. Soluchana’nın da onlarla gitmesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir