Düşman Başına 133. Bölüm Özeti – 27 Ekim Perşembe – Chanda Erkek Arkadaşıyla Görüşüyor

Düşman Başına 133

Düşman Başına 133.bölümde neler olacak? Düşman Başına 133.bölüm özetinde Riya Shivam ve Chanda’yı kıskanmaya devam ediyor. Shanti Chanda için eve kuyumcuyu çağırınca Riya bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Düşman Başına 133.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 133.bölümde Shivam annesinin kendisinden isteğini düşünüp ağlamaya başlar. Riya’nın yerini kimseye veremeyeceğini söyler. Riya ve Shivam birbirini düşünür. Riya, Shivam’ın resmine sarılır. Shivam Riya’nın anına gidip kendisini sevip sevmediğini sorar. Riy çok sevdiğini söyler. Shivam ondan kanıtlamasını isterken Shanti onları izler. Shivam eğer seviyorsa bu evi terk etmesini ister.  

Nirmala’nın Yeni Planı! Nirmala, Sarla’ya gelip evlenmek istediğini söyler. Kalbinin delik olduğunu evlenip ölmek istediğini söyler. Sadece birkaç gün evli kalıp mirasını ona bırakacağını söyler. Sarla düşünmeye başlar.

Shanti Kuşya’nın evden gittiğini kendisine yemeği Preeti’nin yapmasını ister. Preeti reddeder. Preeti asi kız ayaklarına bürünür.

Nirmala Sarla’ya iki tane teklif aldığını adamların evli olduğunu söyler. Kendisi ölünce mirasını bırakacağını yeniden vurgular. Sarla gülümsemeye başlar ve Amit’in yanına gider. Babasını satmayı düşündüğünü söyler. Sarla Ashok’u Nirmala’ya satacağını söyler.

Kuşya’dan Duygu Sömürüsü! Shivam annesini sormak için Nandu’yu arar. Shivam annesinin çok ağladığını öğrenir. Shanti Kuşya evde olmadığı için Chanda’dan Shivam’la ilgilenmesini ister. Chanda tüm işi yaptığını Shivam’ın kıyafetlerini de katladığını belirtir. Shanti, Chanda’yı övüp ve Riya’ya bakarak gülümsüyor.

Chanda, Shivam’ın yanına giderek kendisine bilet almasını bu evden gideceğini söyler. Kuşya’nın kendisi yüzünden gittiğini Riya’yla ikisinin arasını bozduğunu söyler. Shivam dert etmemesini o gelmeden ilişkilerinin zaten bozulduğunu ifade eder. ikiliyi el ele tutuşurken Riya görüp ağlamaya başlar.

Sarla, Nirmala’ya bir oda verir. Onu Ashok’la evlendireceğini malını ve parasını ister. Nirmala şaşırmış gibi yaparak Sarla’nın en doğrusunu bildiğini söyler.

Kuyumcu Shanti’nin evine gelerek yeni tasarımlarını gösterir. Shanti ilk gelinin iki olmadığını ikincisini test edip alacağını söyler. Preeti yeniden Riya’ya suç bulur. Riya bu eve gelmeseydi bambaşka bir hayatım olurdu der.

Chanda telefonda erkek arkadaşıyla konuşur. Buradaki insanlara onun yüzünden katlandığını yoksa çoktan hırsızlık yapıp kaçtığını söyler. Shanti içeri girer ve kiminle konuştuğunu sorar. Chanda korkar ve annesiyle konuştuğunu söyler.

Riya, Kuşya’yı eve döndürmek için Shivam ile ilişkisinin riske girebileceğini söyler. Çekçeke binecekken adamlarla kavga eder. Shivam gelince adamlar kaçar. Shivam Riya’nın yanına binmesini ister. Riya ona ne hakla deyip çekçeke biner. Shanti, Riya ve Shivam’ın birlikte geldiğini görüp kızmaya başlar. Chanda’nın telefonu çalar. Erkek arkadaşına yakında arayacağını söyleyip kapatmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir