Seninle Yeniden 20 Bölüm Özeti -15 Ekim Cumartesi

Seninle Yeniden 20

Raghav, Pallavi İçin Deskhmuklar’la Yaşayacak!

Seninle Yeniden 20.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 20.bölüm özetinde Raghav, Pallavi’yi kalmaya ikna etti. Raghav’ın 1 ay süresi vardır. Pallavi’yi mutlu edemezse Pallavi geri dönecektir. Seninle Yeniden 20.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 20.bölümde Raghav, Pallavi’yi tren istasyonunda gördüğüne çok mutlu olur. Raghav, Pallavi’ye doğru koşar. Sunny ise gerçekten film gibi bir aşk hikayeleri olduğunu söyler. Raghav heyecanlı bir çocuk gibi Pallavi için ilk kez dua ettiğini ve onu kaybetmek istemediğini söyler. Raghav arabasının bozulmasına kadar detaylı anlatır. Pallavi anlatılanlara pek kulak asmaz yine Raghav’ı görmemezlikten gelip yoluna devam eder.

Raghav, Pallavi’nin gitmemesi konusunda ısrarcı davranır ve onu durdurur. Yanlış yaptığını kabul eder. Raghav Pallavi’den arkadaşı olarak şans ister! Pallavi’nin problemleri ve gülümsemesinin kendi sorumluluğunda olduğunu söyler. Pallavi, Raghav’ın güzel cümleler kurduğunu ama yalnız kendi için iyi olabileceğini söyler. Raghav insanların değişeceğini vurgular. Bu zamana kadar bunun için bir sebep görmediğini Pallavi için değişeceğini söyler. Raghav, Pallavi’den yalnızca 1 ay ister. Memnun edemezse boşanma kağıtlarını imzalayacağını söyler. Raghav, Pallavi’yi ikna etmek için vurucu cümlesini kullanır. “Eski kocan da bir şans isteseydi onu da mı reddederdin? Onun iyiliği için bana bir şans ver!”

Jaya ve Kirti evde son durumları merak ediyor oturdukları yerde adeta çatlıyorlardır. Raghav’ın eve tek girdiğini görünce morali bozulur. Kirti tek geldiği için abisini azarlar. Ama Pallavi içeriye girer. Jaya gelinini karşılar ve aarti yapar. Pallavi çok umutlanmamasını 1 ay sonra gideceğini söyler.

Sunny Kirti’yle telefonda konuşur. Pallavi ve Raghav’ın hit bir aşkı olduğunu anlatır. Raghav ise çalışmalara başlıyor ve Pallavi’yi çok mutlu edecek planlar yapıyor.

Yeni Kiracılar! Pallavi’nin yokluğunda Soluchana evi yüzde 50- 50 ayırmıştı. Soluchana Vijay’a kredi çekmesi için ısrarcı olur. Kapı çalar ve yeni kiracıları gelmiştir. Sharda, Raghav’ı karşısında görünce şoke olur. Janak onlara telefon eder ve yeni kiracılarıyla iyi anlaşacağını söyler. Raghav baskın davranır. Buzları eritmeye geldiğini söylüyor.

Raghav’dan Pallavi’ye Sürpriz! Pallavi cephesindeyse sabah uyandığında notları takip etmesini isteyen bir yazı bulur. Devam ettiğinde çiçeklerle karşılaşır. Notlar onu telefona kadar götürür. Telefon çaldığında Pallavi açar ve Raghav ile görüntülü konuşmaya başlar. Raghav, Pallavi’nin eski odasından sesleniyordur. Pallavi eşyalarını bırakmasını ister. Nereden bulduğunu sorar. Daha sonra kameradan Sharda ve Vijay’ı gösterir. Raghav, Pallavi’ye aç olduğunu ve hemen kendisine yemek getirmesini ister. Maksat Pallavi’nin eve gelmesi.

Milind Destekçi! Raghav odayı toparlarken Milind yanına gelir. Yardıma ihtiyacı olup olmadığını sorar. Pallavi’nin dönmesini gerçekten istediğini destek olacağını söyler. Vijay’ın sesi gelince Milind gider. Raghav aile üyelerini bavulları elinde görür. Deskmukhlar evi terk ediyordur. Raghav, Pallavi’ye ne diyeceğini düşünür.

Pallavi içeri girer ve sessizliği fark eder. Raghav işe gittiklerini söyler. İkili atışırken Deskmukhlar elinde bavullarla geri dönerler. Pallavi arkasını döndüğünde bütün ailesini görür. Pallavi, Sharda’yla konuşmaya çalışır. Sharda, Pallavi’ye yüz vermez.

Raghav ve Pallavi mutfaktadır. Raghav evlerinde ne kadar çok dramanın döndüğün sorar. Sonra elini keser ve Pallavi müdahale eder. Raghav’ın aklındaysa neden Deskmukhlar’ın eve geri döndüğüdür. Onları ne döndürdü bu sorunun cevabını bulmaya çalışır.

Farhad, Raghav’la konuşurken Amrita yanlarında dikilir. Raghav, annesinden emir alıp göz kulak olmaya çalıştığını mı sorar. Miilind gelir ve Raghav onunla konuşmaya çalışır. Milind ona kaş göz yaparak bir şeyler anlatmaya çalışır. Vergi mülkiyeti nedeniyle evlerinin mühürlendiğini ve buraya geri döndüklerini anlatır. Raghav cevabını alır.

Pallavi Havuza Düştü! Pallavi de evde neler döndüğünü merak eder. Nikhil’i de görememiştir. Krishna’ya konuşur. Pallavi, Raghav’ın havuza girdiğini ve neden olayı araştırmadığını sorar. Pallavi’nin ayağı kayar ve havuza düşer. Raghav’dan kendisini kurtarmasını ister. Raghav moralinin bozulmaması için bir şey demediğini emlak vergisini ödemedikleri için evin mühürlendiğini söyler.

Sharda’nın kendi dertleri yetmiyorken tripli Vijay’ın kahrını çekmeye devam eder. Sharda, Vijay’a süt götürür. Vijay, Raghav ve Pallavi’nin eve döndüğüne sevindiğini söyleyip ona bağırır.

Pallavi, Raghav’ı Kahkahaya Boğdu! Jaya, Pallavi’ye ıslak saçlarla durduğu için azarlar. Raghav gülmeye başlar ve Pallavi’yle dalga geçmeye başlar. Pallavi masanın altından Raghav’a vuracakken yanlışlıkla Jaya’yı tekmeler. Jaya acı içinde bağırır. Raghav bunu Pallavi’nin yaptığını anlayınca kahkahayı basar. Pallavi kendini açıklamaya çalışınca ortaya komik anlar çıkar. Jaya ikili arasındaki enerjiyi fark eder ve hemen Farhad’ın yanına gider.

Farhad’a kılık değiştirip ilaçlama şirketinden gelmiş gibi davranmasını ister. Raghav, Farhad’a yaklaşınca Farhad heyecandan bayılır. Jaya ilaçlama olduğu için onları aynı odaya yerleştirir. Bu komik sahneleri sakın kaçırmayın…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın