Seninle Yeniden 21 Bölüm Özeti -16 Ekim Pazar

Seninle Yeniden 21

Pallavi Raghav’ı Zehirledi! Raghav Bütün Gece Pallavi’nin Dizinde Uyudu!

Seninle Yeniden 21.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 21.bölümde yer yer duygusallaşacağınız yer yer kahkahayı basacağınız bir bölüm bekliyor sizleri. Pallavi Raghav’dan tatlı intikam almak için bol baharatlı yemek yapıp Raghav’ı elleriyle besleyecek. Raghav’ın alerjisi tutunca Pallavi suçlanıp Raghav’ı dizinde uyutacak!

Seninle Yeniden 21.bölümde Jaya evi ilaçlatmış Raghav ve Pallavi’nin odasını değiştirmişti. İkili aynı oda da kalacaktır. Pallavi bütün geceyi Raghav’la geçirecek olmayı sıkıcı bulur. Zamanın geçmeyeceğini düşünür.

Kirti ve Sunny telefonda konuşmaya devam eder. Kirti konuyu ne zaman evliliğe getirse Sunny duymamazlıktan gelir. Evliliğin olduğu yerde ayrılma vardır der. Kirti de hoşça kal deyip telefonu kapatır.

Sular Kraliçesi! Pallavi, Krishna’yla telefonda konuşurken suların akmadığını fark eder. Banyoya girip ıslanmayı becerir. Ragha ona nasıl her defasında ıslanmayı başardığını sorar. Su kraliçesi diye isim takar.

Raghav’ın Ödü Patlar! Pallavi uykudan konuşarak kalkar. Raghav’ı korkutur ve onu yumruklar. Raghav ışıkları yakıp onu uyandırır. Pallavi ayakta ne yaptığını sorar. Raghav korkusundan geri uyuyamaz. İkili uyumayıp sohbet etmeye karar verir. Ölmeden önce yapmak istediklerini sıralar. Pallavi tabi ki hep başkalarını mutlu etmek için hayalleri vardır.

Raghav Bol Bol Tokat Yer! Ertesi sabah, Amrita annesinin işbirliğiyle Vijay’a vergi ödemesiyle ilgili kağıtlar getirdiğini söyleyerek imzalamasını ister. Raghav gelir ve imzalamasına engel olup kağıdı yırtar. Vijay, Raghav’a tokat atar. Raghav, Pallavi’nin babası olduğu için sesini çıkarmayacağını ama gerçekleri görmesi için gözlerini açması gerektiğini söyler. Bir tokatta Raghav’a Sharda’dan gelir. Bu evden gitmesini ister. Amrita kağıt parçasının bir kısmını alıp kaçar.

Raghav, Amrita ve Soluchana’nın antlaştığı avukatı bulur. Avukatı yasa dışı işlem yaptığını bildiğini söyler. Onu tehdit ederek bu sorunu da hallettiğini söyler.

Güldüren Anlar! Raghav, insanların Pallavi’nin sarilerini alması için gizli antlaşma yapmaya hazırlanır. Farhad’a Pallavi’nin karısı olduğunu söyler. Pallavi ise eve gittiğinde Raghav’ın evi karıştırdığını öğrenir. Krishna’ya Raghav’a bir ders vereceğini söyler. Pallavi Raghav’ın yaynına gülümseyerek gelir. Akşam yemeğini yiyip yemediğini sorar. Raghav, Farhad’a Pallavi’nin kendisini öldüreceğin söyler. Bu gülümsemesinin başka bir açıklaması olamaz der. Farhad ikilinin birbirine aşık olduğunu söyler.

Karanlık İşler! Sunny arabasına arkadaşını alır. Arkadaşı elmas kolyenin peşindedir. Kirti’nin Sunny’i değiştirdiğini söyler. Daha sonra buadam uzun saçlı birine mücevheri verip karşılığında para alır. Masadaki adam Raghav ve Pallavi’nin resmini yırtar. Bir şekilde Vijay’ın evine girip bu mücevherin çantasına attığı görülür.

Seninle Yeniden 21 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi’den Pişman Olacağı İntikam! Pallavi masayı kurar. Yemeklere bolca baharat atar. Raghav önce Farhad’ın yemesini ister. Farhad ölmek istemediğini belirtir. Pallavi, Raghav’a elleriyle yedirmeye başlar. Zavallı Raghav’ın çok hoşuna gider.

Pallavi bu kadar baharatlı yemeği yedikten sonra nasıl böyle olabileceğini düşünür. Jaya’nın mutfakta telaşlı hareket ettiğini görür. Raghav’ın rahatsızlandığını baharata alerjisi olduğunu herkesin bildiğini nasıl yediğini söylenir. Pallavi, Raghav’a bakmaya gittiğinde ağzından kan geldiğini görür. Pallavi korkar, Raghav ise ona kızgındır. Raghav annesine yemeklerin dışardan geldiğini söyler. Pallavi hemen Raghav ile ilgilenmeye başlar. Buzun üzerine bal koyup yemesine yardım eder. Farhad ve Jaya’yı da odadan çıkarıp Raghav’la ilgileneceğini söyler.

Raghav, Pallavi”nin Dizinde Uyur! İkili yalnız kalınca Pallavi özür diler. Neden baharatlardan yemediğini bilmediğini ifade eder. Raghav bilsen nasıl intikam alırdın der. Raghav gidecekken Pallavi onu durdurup dizine yatırır. Bütün gece öyle uyurlar.

Sabah olunca Jaya ikisini birlikte uyurken bulur sevinir. Farhad yüksek sesle gelince onu susturur. Farhad önemli bir toplantı olduğunu patronunu uyandırması gerektiğini söyler. Jaya bir an öce aşıkları rahat bırakmasını ve kendisine kız arkadaş bulmasını ister.

Raghav uyanır ve babasından özür dileyeceğini söyler. Pallavi yine kavga edeceklerini en iyisi Sharda’ya karpuz götürmesini ister.

Raghav, Deshmukh evinde elinde karpuzla gülerek oturur. Raghav onu Sharda’ya verir. Sharda neden der. Raghav, Pallavi’nin özür dilemek için karpuz ver dediğini anlatarak durumu açıklar. Sharda onu kandırdığını söyler. Raghav zaten sağlıklı bir aile olmadıklarını belirtir. Raghav, Sharda’ya Pallavi’nin onu çok özlediğini söyler. Huysuz Vijay gelince susmak zorunda kalırlar. Vijay sarilerin olduğu çantayı alır. Raghav ona yardım etmeye çalışır.

Jaya, Kirti’nin doğum günü için dövme yaptırmak istediğini söyler. Pallavi’nin kendisiyle gelmesini ister. Jaya ve Pallavi, Sunny’nin yanına gider. Sunny, Jaya’nın isteğini heyecanlı ve havalı bulur.

Sharda’nın içi Raghav’a ısındı! Sharda, Raghav’dan hemen gitmemesini yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Yüksekte duran saatin pillerini değiştirmesini ister. Raghav, yardımını istediği için Sharda’ya teşekkür eder. Sharda duygusallaşır. O sırada Raghav’a telefon gelir ve sinirlenerek çıkar.

Sunny dövmesini tamamlar. Jaya kontrol ettiğinde Raghav’ın yanlış yazıldığını görür. Kirti sevinecekken, Raghav’ın üzüleceğini düşünür. Pallavi de Sunny’e kızar.

Pallavi, Jaya’ya geçmişte neler olduğunu sorar. Jaya’nın neden Raghav’dan uzak durduğunu merak ettiğini söyler. Jaya bilmek hakkın diye yanıtlar. O sırada Pallavi’ye telefon gelir. Önemli bir ailenin kızı için sari tasarlayacağını söyler.

Raghav da ofisinde elmas kolyenin nasıl çalındığını sorar. Kolyeyi çalan kızda oradadır. Vijay’ın yanında da kolyeyi çantasına atan adam beklemektedir. Farhad polise haber vermelerini ister. Raghav duyulmamasını itibarları için kötü olabileceğini vurgular.

Pallavi, Raghav’a Çiçek Aldı! Polis Vijay’ın yanına gelir. Kolyeyi çantasından çıkarıp karakola götürürler. Pallavi de bu antlaşmayı Raghav aracılığıyla aldığının farkındadır. Ona teşekkür etmek için çiçek alır. Raghav’a da Farhad’tan telefon gelir. Vijay’ın kolyeyle yakalandığını söyler. Pallavi de elinde çiçeklerle gelir.

Sharda, Pallavi’nin numarasını çevirmek üzeredir ama Vijay’in tutuklandığına dair bir telefon alır. Pallavi de elinde güllerle Raghav’a doğru yürür. Şaşkınlığını görebildiğini ama iş almasında yardımcı olduğu için teşekkür etmek istediğini söyler. Raghav ise babasının tutuklandığını söyler. Pallavi paniklerken Raghav onu sakinleştirir. Raghav, Pallavi’ye sıkıca sarılır.

Müfettiş Raghav’ın yanına gelir ve onun markasına ait bir mücevherin Vijay’ın çantasından çıktığını söyler. Raghav bunun mümkün olamayacağını birisinin Vijay’ı suçlamaya çalıştığını söyler. Pallavi konunun Raghav’la ne ilgisi olduğunu sorar.

Sizce Deskhmuklar Pallavi'yi Gerçekten Önemsiyor Mu?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın