Seninle Yeniden 12 Bölüm Özeti – 7 Ekim Cuma

Seninle Yeniden 12

İftiranın Arkasındaki İsim Şaşırtmadı! Mansi’nin Düğün İPTAL!

Seninle Yeniden 12.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 12.bölümde Raghav dönen olayları arkasında kimin olduğunu gözler önüne seriyor. Bu gerçek karşısında Mansi’nin düğünü iptal ediliyor. Seninle Yeniden 12.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden son bölümde Raghav, Pallavi’nin hakkında çıkan söylentileri duymuş olayın kaynağına başvurmuştu. Farhad ve Raghav doktor Kanika’nın arabasını binip onu bekler. Kanika arabaya geldiğinde endişelenir.

Kanika’dan Gerçekler! Raghav doktora Pallavi hakkında sorular sorar. Doktor bilmediğini ifade eder. Arabanın hızı artar. Farhad söylemezse öleceklerini söyler. Kadın arabayı durdurtur ve her şeyi açıklayacağım der.

Pallavi Hırslandı! Pallavi’nin abisi bilet bakacağını söyler. Bilet bulana kadar bir gece de kalabileceklerini aktarır. Pallavi bir heykelin altına oturmuş korkak ve cesurlarla ilgili söz dikkatini çeker. Gitmeyeceğim der. Yoksa kendini kimseye kanıtlayamazdır.

Pallavi Geri Döndü! Mansi ve erkek tarafı pojaya başlayacaktır. Asha, Pallavi’nin nerede olduğunu sorar. Pallavi buradayım diyerek evine tekrar girer. Onlara bazı gerçekleri kanıtlayacağını söyleyerek bazı belgeler gösterir. Hastanede kendisine hiç kan testi yapılmadığını gösterir. Evdekiler ikna olur ve sevinir. Soluchana da hoşnutsuzdur. Para verip sahte rapor hazırlattığını söyler. Herkes ikna olmuşken Raghav’ın gelmesi işleri daha da karıştırır.

Raghav’ın Gelişi Kafaları Karıştırdı! Raghav her şeyin cevabının kendisinde olduğunu söylüyor. Pallavi ise bu işe karışmamasını ondan gitmesini istiyor. Raghav kürtaj hakkındaki gerçekleri açıklayacağım dediğinde Asha ve Rahul şoke olur. Rahul ve Asha Raghav’ı dinlemek isterken Pallavi onu durdurup görmemezlikten gelmeye çalışıyor. Raghav annesi için geldiğini ve kanıtının da olduğunu söyler. Pallavi yardıma ihtiyacı olmadığını tekrarlar. Raghav her zaman Pallavi’ye yardım ettiğini şimdi gördüğü muameleyi anlamadığını söyler. Erkek tarafının da kafası karışmıştır. Bu işi çözmeleri gerektiğini söyler. Mansi de Pallavi’ye nede Raghav’ın konuşmasına izin vermediğini sorar.

Seninle Yeniden 12 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Gizli Telefonlar! Vijay odasında Raghav’ı mutlulukları mahveden pislik olarak tanımlar. Onun gerçekleri açıklayacağında Pallavi’nin tepki göstermesi kafasını karıştırmıştır. Sharda bir telefon alır ve Vijay’i de yanına alır. Asha bir telefon alır ve Rahul’dan çabucak onunla gelmesini ister. Krishna da dükkanda bir telefon alır ve Pallavi’yi yanına almaya karar verir.

Her Şey Açığa Çıktı! Siyahlara bürünmüş maskeli kişi doktor Kanika’nın odasına girip eline aldığı raporu yakmaya başlar. Herkes oraya gelir. Maskeli kişi saklanır. Raghav ondan dışarı çıkmasını ister. Pallavi Raghav’a kızarken Sharda da Pallavi’den susmasını ister. Maske açılır ve içinden Amrita çıkar. Raghav emin olduğunu ve buraya geleceğini bildiğini söyler. Bu yüzden herkesi buraya çağırdığını açıklar. Soluchana ve Milind içeriye girer. Amrita yapmadığını söylemeye devam eder. Doktor Kanika’da içeriye girip eğitim kredilerini karşılaması için Soluchana’dan para aldığını söyler. Pallavi’den özür diler. Böylece gerçekler açığa çıkmış olur.

Tüm aile eve dönünce Asha, Rahul ve Mansi’nin evliliğini onaylamadığını söyler. Mansi böyle bir anneye sahip olduğu için cezalandırılması gerektiğini söyler. Soluchana kızı Amrita’yı dövmeye başlar. Soluchana eline bıçak alıp Pallavi’den kendini öldürmesini kızının kendisinde nefret ettiğini söyler. Milind, Soluchana’yı tokatlar ve onun evden gitmesini ister.

Her ne kadar gerçekler açığa çıksa da düğün iptal olmuş Mansi üzgündür. Pallavi ailesinin mutluluğunu aldığı için Raghav’a kızgındır. Jaya da yanlış zamanda söyleyip Mansi’nin evliliğine engel olduğu için onu azarlar. Raghav bu işi halledeceğini söyler.

Pallavi Asha ve Rahul ile konuşmaya gider. Lakin bu işten çoktan vazgeçilmiş yeni gelin arayışına bile başlanmıştır. Mansi ağlamaya başlar. Pallavi her şeye yeniden başlayacaklarını dükkanlarının katalog fotoğrafçısı olacağını söyler. O sırada Raghav’da yeni koleksiyonu için etnik bir çekim yeri arıyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir