Kanal 7’den Bir İlk! Tayland Dizisi Esir Kalpler Başlıyor!

Esir Kalpler

Esir Kalpler dizisi çok yakında Kanal 7’de başlıyor. Orijinal adı Game Pahabaht olan Esir Kalpler dizisi çok yakında ekranlarda yerini alıyor.

Kanal 7 hız kesmeden yeni sezona yeni dizilerle devam ediyor. Sezonun ilk dizisi Seninle Yeniden izleyiciden tam not aldı. Sırada Esir Kalpler var. Esir Kalpler bir Hint dizisi değil! Üstelik mini bir dizi. Bakalım bu yeni diziyi nasıl bulacaksınız?

Esir Kalpler Konusu, Esir Kalpler Ne Zaman Yayınlanacak? Esir Kalpler Kaç Bölüm Sürecek?

Akkee, ailesinin iflası ve intiharı için Chatchanok’u suçlayan genç bir iş adamıdır. Chatchanok, Akkee’nin sadece ticari rakibi değil, aynı zamanda kız kardeşi Wanisa ile de çıkıyor.

Chatchanok’un annesi Amphaa, Wanisa’yı onaylamaz. Küçük kız kardeşi Chatchabaa’nın partisinde Amphaa, Chatchanok’un Kesanee ile evleneceğini duyurur.

Bu haberi duyunca perişan olan Wanisa, partiden kaçar ve bir çete tarafından tecavüze uğrar. Wanisa aklını yitirmiş gibidir. Akkee, kız kardeşinin durumundan Chatchanok’u sorumlu tutar.

Chatchabaa’yı (Chatchanok’un kız kardeşi) kaçırarak ve onu terk edilmiş bir adaya götürerek intikam almaya karar verir. Burada ona fiziksel ve duygusal olarak işkence eder.

Chatchabaa, Akkee’nin öfkesini yatıştırmayı umarak ağabeyinin hatırı için gönüllü olarak kendini feda eder. Ancak, Akkee Chatchabaa’ya karşı hisler geliştirmeye başladığında ve Wanisa’nın saldırısının arkasında başka birinin olabileceğini öğrendiğinde işler planlandığı gibi gitmez. Bakalım intikam oyunu nasıl sona erecek?

Dizinin orijinali 18 bölüm. Yayınlanan her bölüm ise 1 saat. Kanal 7 bölümleri birleştirip yayınlama yoluna giderse 14 bölümlük bir dizi olacağını söyleyebiliriz.

 • Dram: Game Payabaht
 • Ülke:Tayland
 • Bölümler: 18
 • Yayınlandı:5 Nisan 2017 – 1 Haziran 2017
 • Süre:60 dakika

Esir Kalpler Oyuncu Kadrosu


Film Rattapoom Toekongsap

Dizideki Adı: Akkee ( Başrol)


Amy Amika Klinpratoom

Dizideki Adı : Chatchabaa (Başrol)

Anuchit Sapunpohng

Dizideki Adı: Chatchanok (Başrol)

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın