Seninle Yeniden 1 Bölüm Özeti – 26 Eylül Pazartesi

Seninle Yeniden 1

Seninle Yeniden 1.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 1.bölüm özetinde Pallavi ve Raghav karşılaşması yaşanıyor! Raghav ve Pallavi’nin sert karşılaşması! Seninle Yeniden 1.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden dizisi Krishna’nın müşterilere sare satmasıyla başlar. Müşteriler memnuniyetsizlik içindeyken başrol oyuncumuz Pallavi gelir ve müşterilerini memnun edecek sareyi bulup getirir. Hayatına dair konuşmalar yapar. Kadınlar çok beğenir. Pallavi’nin ne kadar işine değer verdiğini sıkı sıkıya bağlandığını anlayabiliyoruz.

İş çıkışı Pallavi ve Krishna havanın yağmurlu olduğunu görür. Krishna böyle havaların mutluluk getirdiğini söyler. Pallavi yağmurun altında ıslanmayı tercih eder. Krishna Sharda’nın aradığını ve Pallavi’yi sorduğunu söyler. Pallavi biraz gerilir. Annesinin merak ettiğini eve geç kalmaması gerektiğini söyler.

Bu Beyaz Sareyi Giy! Krishna bu havada eve gidemeyeceğini Pallavi’nin de kendi evine gelmesini ister. Böylece Pallavi, Krishna’nın evine gider. Krishna’nın annesi Pallaviye mesafeli duruşu dikkat çeker. Kızlar ıslandığı için onlara yeni sare getirir. Pallavi’ye beyaz sare getirir. Pallavi’ye dul olduğunu hatırlatır. Onun renkli kıyafetler giymesini geleneklerine baş kaldırış olarak görür.

Krishna çok mahcup olur. Pallavi’ye annesi adına özür diler. Pallavi ise büyüklerin kendileri için en doğruyu düşündüklerini söyleyip aslında Pallavi’nin ne kadar yumuşak başlı bir karakter olduğunu gözler önüne serer.

Kaderin İlk Cilvesi! Pallavi beyaz saresiyle birlikte yollara düşer. Küçük sokak satıcısı kız sindoor satıyordur. Heyecanla Pallavi’ye yaklaşır ama onun bir dul olduğunu fark eder. Üzülerek yanlarında duran arabaya koşar. Arabadan Raghav iner. Raghav küçük kızı kıramaz ve ondan sindooru alıp fırlatır. Sindoor Pallavi’nin beyaz saresini bulanır. Raghav arabasına atlayıp gider.

Raghav’ında ne kadar asi ,kavgacı ve arabasına aldığı kadınlarla dalga geçen bir tip olarak görüyoruz.

Pallavi eve varır. Sessizce odasına gitmeye çalışırken Sharda’ya yakalanır. Sharda geç kaldığı için Pallavi’yi azarlar. Daha sonra üzerindeki sindooru ve neden beyaz sare girdiğini sorgular. Sharda Pallavi’nin asla beyaz sare giymesini istemiyordur. İnsanların ona bunu dayatmasından nefret eder.

Sharda aslında Pallavi’nin kayınvalidesidir. Sharda Pallavi’yi çok seviyor kendi kızı gibi görüyordur. Pallavi kocasını evlendiği gece kaybetmiştir. Ayrıca Pallavi yetimdir.

Sabah Pallavi müzik açmıştır. Sabah yürüyüşte dönen baba Sharda ile birlikte dans etmeye başlar. Mutlu bir aile imajı vardır.

Seninle Yeniden 1 Bölüm Özeti Devam Ediyor

İlk Telefon Konuşması! Raghav yemek masasında bilgisayarında tasarımlara göz atıyordur. Tasarımları beğenmediğini söyleyerek telefon eder. Telefonu Pallavi açar. Raghav’ı tesisatçı sanıp onu azarlamaya başlar. Pallavi daha sonra yanlış numara olduğunu fark edip utanarak hızlıca telefonu kapatır.

Sharda, Pallavi’nin yalnız bir ömür sürmesini istemez. Bu yüzden onu evlendirmeye karar verir. Köy meydanında dua edilecektir. Vijay bu kez Pallavi’nin duayı başlatmasını ister. Soluchana buna karşı çıkar. Soluchana Vijay’ın kız kardeşidir. Pallavi’nin ve ailenin kötü niyetli kişisinin Soluchana olduğun görüyoruz. Soluchana tören yerinden kovulur. Soluchana parmak sallayarak bunu Pallavi’nin yanına bırakmayacağını söyler.

Sharda tören esnasında panditten Pallavi için dua etmesini karşısına iyi bir damat adayının çıkmasını ister. Pandit yakında Pallavi’nin hayatını değiştireceğine ve hayatına birinin gireceğini söyler. Pallavi her ne kadar hayatında birini istemediğini söylese de pandit bunun kendi elinde olmadığını söyler.

Kim Bu Kirti? Gece yarısı Kirti’yi takip eden serseriler görünür. Raghav onu kurtarır. Ertesi gün adamına Kirti’yi takip etmesi talimatını verir. Adam Kirti’nin gözüne soka soka onu takip eder ve kız korkar. Kirti, Pallavi’nin muhasebecisidir. Pallavi olaya el atar ve adamı kameraya alarak tehdit eder. Bu durum Raghav’ı sinirlendirir. Arabasına atlayıp Pallavi’nin sare mağazasına gelir.

Pallavi Görücüleri Kovar! Pallavi ise eve gitmiştir. Sharda onun için görücüler bulmuştur. Burada da Soluchana oyun oynar. Görücülerden Pallavi’nin ilk evliliğini saklamış ve daha sonrasında canını acıtmak için uğraşır. Raghav da oraya doğru geliyordur.

Pallavi gelen görücüleri evden kovar. Kapı çalar. Pallavi kapıyı açmaya giderken Amruta engel olup kapıyı kaçar. Amruta Raghav Rao hayranıdır. Karşısında onu görünce şaşkınlığa bürünür. O ne sorarsa evet der. Raghav sare mağazasının sahibinin Amruta olduğunu zanneder. İşine engel olmamasını söyleyerek arabasına biner.

Raghav, Kriti’den Ne İstiyor? Kirti gece yarısı telefonu çalar ve endişelenir. Annesine peşine adamların takıldığını söyler. Telefonu Kirti’nin annesi açar. Raghav’ı azarlamaya başlar. Pallavi’nin mağazasının mali durumu kötüdür. Babasına bu durumu çaktırmaz. Mağazanın son umudu teslimatları yetiştirmeye çalışır. Karşısına Raghav engeli çıkar. Raghav arabasıyla Pallavi’ye çarpar. Pallavi ve Raghav kavga eder. Raghav’ın adamı ona engel olan kadının Pallavi olduğunu söyler. Raghav tüm sareleri yakmaya başlar.

Pallavi adeta küllerinden yeniden doğar. Kocasının fotoğrafına bakıp yeniden cesaretlenir. Pallavi karakola gider. Polisler ondan kaçar. Çünkü Pallavi kocasının öldürüldüğünü düşünüyordur. Gece gündüz karakoldadır. Polis ondan çok sıkılmıştır. Pallavi bu sefer Raghav’ı şikayet etmeye geldiğini söyler. Polis ise para karşılığında susmayı tercih eder. Pallavi ise mağazasına gelen dükkan sahibinden biraz daha süre ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir