Emanet 423 Bölüm Fragmanı 27 Eylül Salı

Emanet 423

Nana’nın Kimliği Ortaya Çıkacak!

Emanet 423 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 423.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 423.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet Dizisi heyecan dolu yeni sezonu tüm hızlıyla devam ediyor. Topal’ın sabırsızlığı Nana’nın sonu mu oluyor? Yaman tüm gerçekleri öğrendi mi? Hepsi ve daha fazlası özetimiz de…

Topal ifşa olacak! Yaman’ın Nana konusunda kafasında oluşan soru işaretleri giderek artıyor. Önce Yusuf’un Nana’yı Yaman’ın odasında gördüğünü söylemesi. Hemen ardından ise telefonda Topal’ın Nana’yı araması!

Bu iki büyük ipucu adeta Nana’nın fişini çekecek cinsten. Yaman bu iki gerçekle Nana’yı doğduğuna pişman edebilir. Ancak bir önceki özetimizde bahsettiğimiz konu gerçek olabilir. Hatırlarsak Yaman’ın zamanla Seher’in etkisinde kaldığını ve onun alışkanlıklarını kazandığını söylemiştik. Bunlardan biri ise gözünün önündeki gerçekleri bir türlü görememesi. Yaman yine bu tarz bir durum ile Nana’nın gerçek yüzünü görmeyebilir.

Topal tüm işi mahvetti! Her iki senaryoda da işler çıkmaza girecek. Yaman şimdi ya da daha sonra Nana’nın gerçek yüzünü görecek. Ancak asıl durum bundan çok daha başka. 

Nana’nın konakta kalması ve giderek Yaman’ı tanıması onun duygularını değiştirecek. İleride Yaman’ın masum olduğunu öğrenmesi ise intikam için çıktığı bu yolda affetmek için çabalayacağı bir sürece dönebilir. Kısaca toparlarsak Nana maşa olarak kullanıldığını öğrenince büyük bir pişmanlık yaşayacak. Ve bizleri gelecekte bambaşka bir senaryo bekleyecek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir