Kara Sevdam 7 Bölüm Özeti – 25 Kasım Cuma – Ishani, Chirag’la Evlenmeyi Kabul Etti!

Kara Sevdam 7

Gerçeği Gören Ranvir Şimdi Ishani’yi Vazgeçirmeye Mi Çalışacak!

Kara Sevdam 7 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 7.bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Kasım Cuma günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 7.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 7 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 7.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 7.bölüm özetinde Ishani için süre dolar ve aile üyelerine artık Chirag ile ilgili kararını açıklaması beklenir. Ishani’nin kararı olumludur. Chirag ile evlenmek istediğini söyler. Kara Sevdam 7.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 7.bölümde Ishani heyecanlı bir şekilde sınava girer. Ranvir de Ishani’den gelecek haberi beklemeye koyulur. Ishani’nin sınavı iyi geçmiştir. Şimdi sınav sonuçlarının açıklanmasını bekler. Ishani Ranvir’i arar. Sonuçların panoya asıldığını bakmaya gittiğini söyler. Disha’da Ranvir’in dikkatini dağıtır. Ranvir, Disha yüzünden telefonu kapatır. Ishani ise sonuçları görüp sınavı geçtiğini söyler. Ama Ranvir telefou kapatmıştır. Ishani tekrar aradığında Ranvir açamaz. Ishani bozulur. O da bu haberi paylaşmak için Chirag’ı arar. Chirag Ishani’yi tebrik eder.

Ranvir’e bu haberi veren ise Chirag olur. Ranvir, Ishani’nin ilk Chirag’ı aramasına şaşırmıştır.

Ishani eve döndüğünde herkese müjdeyi verir. Büyükanne ise Falguni’yi gazladığı için Falguni bu habere sevinemez. Hatta herkesin içinde Ishani’nin moralini bozar. Ishani bu evlilik meselesi yüzünden iyice sıkışmış hisseder. Ranvir’le dertleşirler.

Gauri ve Romil ev meselesi yüzünden dava açmaya hazırlanırlar. Sharman onlara destek olacağını açıklar. Ranvir de sarhoş olup Romil’in ailesinin evine gider. Onlara Gauri ve Romil’i evlerine almaları için oyuncak bıçakla tehdit eder. Ranvir’i ikna edip gönderirler. Ardından polise ve büyükanneye haber verirler.

Ranvir Zor Durumda! Ranvir polislerden dayak yiyerek tutuklanır. Büyükanne sorumluluğun kendisinde olmadığını söyleyerek Ranvir’i elleriyle teslim eder. Üstüne üstlük onu dövmeleri içinde emir verir. Ranvir hücreye atılır. Anne ve babası ağlar. Yardım bulmaya çalışırlar ama Harshad yine evde olmadığı için yardım isteyebilecek kimse yoktur. Gece yarısı olduğu için Ishani’de ne olduğunu anlayamamıştır.

Ranvir’in babası Ishani’den yardım istemeyi düşünür. Ishani olanları öğrenince herkes gibi o da büyükanneye gidip ağlar. Kadın kimseyi takmayan acımasız biridir. Harshad’ın kulağına da bir şey gitmemesi için tembihler.

Kara Sevdam 7 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Chirag Ranvir’i Kurtarır! Çaresiz kalan Ishani Chirag’tan yardım ister. Chirag hemen kefalet belgelerini hazırlatır. Ranvir dışarı çıkarken topallıyordur. Her yeri yara bere içinde kafası sargılıdır. Bir tokatta Ishani’den gelir. Biraz kendisini düşünmesini ister.

Büyükanne Ranvir’in çıkmasına şaşkındır. Chirag’ın onu çıkardığını duyunca Ishani’nin Chirag’ı iyice kullandığını düşünür. Falguni’de kızını sıkıştırmaya devam eder.

İshani’nin Kararı! 1 ay süre sonunda Ishani çağırılır. Artık kararını açıklaması beklenir. Herkes heyecanla Ishani’den gelecek cevabı beklemektedir. Büyükanne kararın olumsuz olacağını düşünür. Ranvir de ne cevap vereceğini kestiremiyordur.

Ishani kararını açıklamadan Chirag söze başlar. Ishani’nin 4 yıl ABD’ye gidip eğitimini tamamlamasını onu bekleyeceğini ifade eder. Ishani ise buna gerek kalmadığını ekler. Eğitimine Hindistan’da yapacağını evliliğe de ikna olduğunu söyler. Büyükanne ve Ranvir harici herkes sevinmeye başlar.

Herkes Ishani’yi tebrik ederken Ishani’nin gözleri Ranvir’i arar. Ranvir ise annesinin kucağında ağlamakla meşguldür. Oysaki herkes Ranvir’in derdine düşmüştür. Evdekiler nişan hazırlığını da Ranvir’in üstüne yıkmaya çalışır. Disha’da Ranvir’in yanına giderek ona yardımcı olacağını açıklar. Büyükanne Disha’nın neden böyle davrandığını anlamaya çalışır.

Gauri ve Romil’in arası yine limonidir. Romil, Gauri’nin kendisini bırakıp Pranav’la mutlu mesut yaşayabileceğini söyler. Pranav’ın onun için yaptığı fedakarlığı haber verir. Ranvir herkesin ikinci bir şansı olmayabilir der. Chirag ise Romil’i destekler. Gauri Romil’i seçip sonsuza kadar onunla olacağını söyler.

Ranvir, Chirag’ın şoförüne rastlar. Adam dilenmeye başlamıştır. Ranvir, Chirag’ın ona tazminat ve iki kat maaş verip çıkardığını hatırlatır. Adam normalde bile maaşını alamadığını neden işten çıktıktan sonra para vereceğini sorar. Ranvir Chirag’ın oyun oynadığını anlar.

Falguni ise Ranvir’in yaptıklarından sonra onun para istemediğini bu yüzden annesi Amba’ya pahalı bir kolye takacağını söyler. Amba mutlu olur. Büyükanne ise bu evde hizmetçilerin böyle pahalı kolye takamayacağını söyler ve kolyeyi geri ister. Amba vermek istemediğini bunu satıp borçlarını kapayacağını söyler. Büyükanne kadını boğmaya başlar. Boynuna ütü basıp kolyeyi çekip çıkarır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir