Emanet 464 Bölüm Fragmanı 23 Kasım Çarşamba – Nana’nın Kimliği Ortaya Çıkacak!

emanet 464

Emanet 464.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 464.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 464.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın başına gelenler Yaman’ı harekete geçirdi. Ancak bu durum Nana’nın pek hoşuna gitti diyemeyiz. Çünkü Yaman eğer olayların arka planını çözerse Nana ile ilgili gerçeği öğrenebilir. Bu da Nana’nın gerçek kimliğinin ortaya çıkması demek. Peki gelecek bölüm neler olacak? 

Nana diken üstünde! Yaman’ın haydutların peşine düşmesi Nana’yı tedirgin ettiği gibi Topal’ı da paniğe sürükledi. Topal, Nana’yı hedefe almışken Yaman’ın karşısına çıkmasını hiç ama hiç istemiyor.

Yaman olaylardan habersizken Nana’nın işimi bitirmek isteyen Topal’ın tek hedefi miras. Nana’ya kalan yüklü miktardaki paraya konarak bu işi temiz bir şekilde çözmek istiyor. Ancak Topal’ın tüm planı elinde patlayacak. Yaman Nana’ya yönelik tüm saldırı girişimlerini alt edecek. Topal her defasında hüsrana uğrayacak.

Yaman’ın şüpheleri! Nana için hayatının Yaman’ın güvencesinde olması elbette çok ama çok güzel bir durum. Ancak Yaman Kırımlı tuttuğunu asla bırakmaz. 

Yaman’ın bu yönünü düşünürsek er ya da geç Nana ile ilgili gerçeği öğrenecektir. Bu gerçeğin ortaya çıkışı dizide tüm dengeleri değiştirecek. Özellikle Yaman eğer Topal ve Nana arasında bir bağlantı fark ederse dizi yangın yeri desek az. Ancak ne olursa olsun aşk her zaman kazanacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir