Düşman Başına 91. Bölüm Özeti – 8 Eylül Perşembe

Düşman Başına 89

Shanti, Sanyasi Oldu!

Düşman Başına 91.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 91.bölümde Shanti herkesi şaşırtan bir karara imza atar. Eve Sanyasi olarak geri döner. Mohit ise Preeti’i bırakmıyor! Sarla ve Pari’nin Preeti ile ilgili planı ne? Düşman Başına 91.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 91.bölüm özetinde pandit Shanti’den Ganga nehri yakınına gitmesini, suların sesini dinleyip anlamasını ister.  Shanti bunu yapmayı kabul eder ve gider. Sarla, Ashok’u uyandırır ve Shanti’nin evi terk ettiğini, Riya o eve geldiğinden beri kadını delirttiğini söyler. Ashok, Shanti’yi kısa sürede bulacağını söyleyip çıkar. Sarla annesinin kimseye haber vermeden gitmesine herkesi huzursuz ettiği için kızar.

Kaushalya, Shanti’nin bir an önce dönmesi için dua eder. Shivam ve Riya her yerde Shanti’yi arar. Shanti’nin fotoğrafını gösterip insanlara sorarlar. Sarla, Shanti’yi sormak için akrabalarını arar. Shivam ve Riya eve geri döner ve Shanti’yi bulamadıklarını söyler. Kaushalya endişelenir. Sarla, Shanti Sadan’a gelir ve ağlar. Kaushalya, Sarla’yı sakinleştirir. Sarla diğer akrabalarını arar ve Shanti onlara gelirse kendisini aramalarını ister.

Shanti Sanyasi Oldu! Evde endişeli bekleyiş sürer. Herkes sessizce Shanti’nin dönmesini bekler. Kimse uyuyamaz. Shanti panditlerle birlikte eve gelir. Sarla ve herkes ona koşar. Shanti onlara durmaları için işaret eder. Pandit, Shanti’den oturmasını ister. Sarla bütün bunlar ne, ne yapıyorsun diye sorar. Panditler eşyalarını alır ve pujayı başlatır. Pandit Shanti’ye ailesinden ayrılacağını ve Sanyasi olacağını söylüyor. Hepsi şok olur. Pandit, bugünden itibaren bu aileyle hiçbir ilişkinin ve görevin olmayacağını söyler. Bütün görevler aile fertlerinize gidecek der, bunu kabul ediyor musunuz diye sorar. Shanti kabul ettiğini söyler. Hepsi Shanti’ye ne yaptığını sorar.

Shanti Saçlarını Kesti! Shanti keskin bir bıçak istiyor. Kaushalya nedenini sorar. Onlardan hiçbir şey sormamalarını ve söyleneni yapmalarını ister. Kaushalya bıçak getirir. Shanti bıçağı alır. Pandit üzerine su döker. Shanti, Riya ile ilk kez tanıştığını ve Shanti Sadan’da kaldığını hatırlıyor. Chanakya’nın intikamını aldıktan sonra saçını açıp bağladığı gibi saçlarını kesiyor. Herkes Shanti’ye bağırır ve ondan durmasını ister. Hepsi şoke olur. Shanti, Riya’yı kovana kadar saçını bağlamayacağını söyler. 

Pari, Sharmili’yi etkilemeye çalışır ve Sarla’nın ona güzel bir bahşiş verdiğini söyler. Sharmili, Pari’nin verdiği sariyi giymez. Pari toz almak için kullanacağını söyler.

Düşman Başına 91. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Riya, Shivam’dan bir şeyler yapmasını ister. Böceklerden rahatsız olduğunu düşünerek mobilyalarını aldığını ve ilaçlattığını anlatmaya çalışıyordur. Shanti artık önemli olmadığını söyler. Törenle artık sanyasi olmuş tüm haklarından feragat etmiş dünya yaşamından vazgeçmiştir. Sarla her şey için Riya’yı suçlamaya başlar. Shanti herkesten gitmesini ister. Onlarla bir bağını kalmadığını açıklar.

Sarla ve Shanti odaya geçince fısır fısır konuşmaya devam eder. Sarla annesinden kendisini bu evden uzaklaştırmamasını olanı biteni izlemek istediğini söyler. Shanti şimdi Kuşya ve kızlarının akıbetini merak ettiğini Riya’nın elinde kaybolup gideceklerini söyler. Yanında durmadıkları için onlara da öfkelidir.

Shanti kıyafetlerini değiştirir ve Sanyasi’nin kıyafetlerini giyer. Hepsi şoke olur.  Shivam, Shanti’den bunu yapmamasını ister. Preeti ve Nimmi özür diler ve Shanti’den gitmemesini isterler. Shanti herkesi terk edeceğini söyler.

Raghav Eve Döndü! Shanti yüksek sese dramasına başlar. Herkesin eğlenmesini ister. Her zamanki gibi Kuşya gözyaşları eşliğinde ondan durmasını ister. Riya Shanti’yi durdurmaya çalışırken Raghav eve gelir. Annesinin odasının neden boş olduğunu sorar.

Ashok ise Shanti’yi bulamadığını söyleyerek yakınır. Nirmala ona masaj yapmaya çalışır. Ardından zencefil çayı getireceğini söyleyerek gider.

Raghav bütün bu saçmalığın ne olduğunu sorar. Annesinin bu kıyafetler içinde ne yaptığını sorar. Shanti, evden ayrıldıktan sonra ev halkına sormasını ister. Shanti kendisine ihtiyaç duyulmayan yerde ne yapacağını sorar. Komşular seslere toplaşmaya başlar. Shanti ile alay ederler . Nimmi adamı azarlar. Raghav, insanların konuşmaya başladığını artık içeri girip neler olup bittiğini kendisine anlatılmasını ister.

Raghav annesinin evden gitmesini istemeini engellemek için önüne yatar. Kendisini çiğneyip çıkmasını ister. Shanti Raghav’ın üzerine basamaz. Raghav panditten izin alıp annesinin görevlerini evde yerine getirip getiremeyeceğini sorar. Kuşya ve kızlar ağlayıp onu ikna etmeye çalışır.

Shanti eve girer ve Riya’ya bakar. Riya Raghav’a açıklamasını yapar. Shanti’nin odasını böceklerden rahatsız olmaması için ilaçlattığını onun yanlış anladığını söyler. Raghav bu yüzden Riya’ya kızamayacağını Shanti’in iyiliği için uğraştığını söyler. Shanti bir gün Riya’nın, Kuşya ve Raghav’ı da evden atacağını söyler.

Sarla endişeli ve yoldadır. Pari onu arar ve neden Preeti’nin Vyom’un evliliği için resmini gönderdiğini sorar. Sarla bu konuda iyi düşündüğünü söylüyor. Preeti’yi orada evlendirecektir. Preeti’nin kekelediği için Pari’den korkacağını düşünüyor. Pari bu fikri beğenir. Sarla, Pari’ye Preeti’nin aldığı her şeyi alabileceğini söyler.  

Mohit’in Planı! Mohit gece Shanti Sadan’a girer.  Preeti’nin odasına gider. Nimmi, Shivam’dan Riya’yı yönetmesini ister. Raghav herkesten akşam yemeği yemesini ister ve o da oğlunun görevini yerine getirir. Preeti aç olmadığını söyleyerek odasına gider.

Vyom, Sharmili’ye gelir ve para ister. Onu azarlar ve geleceğini evlenerek kurmasını ister. Onu Sujeev’den para almayacakları konusunda uyarır. Vyom zengin aile kızıyla evlenmek ister.Sharmili Preeti’nin fotoğrafını gösterir. Vyom’un hoşuna gider. 

Preeti odaya gelir ve çiçekleri, resimlerini ve seni seviyorum dekorasyonlarını görünce şok olur. Vyom onu ​​bir yerde gördüğünü söyleyerek düşünmeye başlar. Sharmili ondan bu kızı bulmasını ve bu resmi Pari’den saklamasını ister. 

Preeti her şeyi görünce ağlıyor. Mohit gelir ve onunla konuşmaya çalışır. Burada ne işi olduğunu sorar. Mohit’in davranışları Preeti’nin hoşuna gitmez. Onu engellemeye çalışır. Mohit ise Preeti’ye sindur sürmeye çalışıyordur. Preeti bağırmaya başlar. Ev halkı odaya koşmaya çalışır. Hepsi Mohit ve Preeti’yi görünce şok olurlar. Shanti öfkesini kontrol eder.

Preeti kendini aklmaya çalışarak Mohit’i çağırmadığını anlatmaya çalışır. Shivam, Mohit’i azarlar. Mohit elini kaldırıyor ve Preeti’yi çok sevdiğini söylüyor. Raghav, Shivam’dan durmasını ister. Shivam dışarı koşar ve Mohit’i dövmeye başlar. Preeti ağlar. Raghav, Shivam’ı durdururken Nandu Mohit’i dövmeye devam eder. Nandu bunun aşk olmadığını söyler. Gizlice odaya girip tüm bunları yapmanın çok kötü bir şey olduğunu, bu ailenin peşini bırakmasını ister. Mohit’i azarlar ve polisi aramadan önce gitmesini ister. Raghav, Shanti’ye Mohit için bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler, Preeti’yi rahatsız ediyordur. Kaushalya, Shanti’ye Preeti’yi Renu’nun yanına bırakayım mı diye sorar. Shanti ise buna Riya’nın karar vermesini ister.

Shanti evden çıkıp Amit’i arar. Onunla bir an önce buluşmak istediğini söyler.

Shanti ve Amit, Mohit’in evine gider. Mohit onlardan bağırmamalarını ister. Shanti ona tokat atar. Shanti onu ve ailesini azarlar. Mohit ağlar ve ailesinden özür diler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.
 • Aşk Yakar 109.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Salı
  Svetlana Belası Dönüyor! Aşk Yakar 109.bölüm özetinde neler olacak? Aşk Yakar 109.bölüm özetinde Mehek, Shaurya’yı hapisten kurtarmak için planını ilmek ilmek işliyor. Mehek ve ekibi Anjali’yi hapse yollamayı başarırken daha büyük bir felaketi uyandırdıklarının farkında …
 • Aşk Yakar 108.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Pazartesi
  Mehek Hamile! Aşk Yakar 108.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 108.bölüm özetinde Mehek Shaurya’yla kavga eder ve evden ayrılır. Anjali, Mehek’in başını belaya sokar. Mehek’in imdadına Shaurya koşar. Mehek’in hamile olduğu ortaya çıkar. Aşk Yakar 108.bölüm …
 • Aşk Yakar 107.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazar
  Mehek Anjali’yi Kaçırdı! Aşk Yakar 107.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 107.bölüm özetinde Karuna tüm mal varlığını Anjali’nin üstüne devredecek. Mehek ise Anjali’yi kaçırıp bu duruma engel olmaya çalışacak! Aşk Yakar 107.bölüm özeti devam ediyor. Aşk …
 • Aşk Yakar 106.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Cuma
  Shaurya ve Mehek Evden Atıldı! Aşk Yakar 106.bölümde neler olacak? Aşk Yakar 106.bölüm özetinde Karua Shaurya ve Mehek’i evden yolluyor. Shaurya cüzdanına kadar her şeyi evde bırakıp ayrılır. Shaurya ve Mehek’i hangi zorluklar bekliyor? Aşk …
 • Aşk Yakar 105.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Perşembe
  Aşk Yakar 105. bölüm özetinde Anjali evlendirileceğini öğrendiğinde olay çıkarır. Anjali Karuna ve Mehek’in arasını bozdu. Aşk Yakar 105 bölüm özeti devam ediyor. Aşk Yakar 105. bölüm özetinde ev halkı Anjali’nin evlendirilmesine karar vermişti. Karuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir