Düşman Başına 233. Bölüm Özeti – 10 Mart Cuma

Düşman Başına 233

Aarti ve Shivam’ın Dedikodusu Çıktı!

Düşman Başına 233. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 233. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 233. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 233.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 233.bölümde neler olacak? Düşman Başına 233. bölüm özetinde Anneler günü için evde hazırlık vardır. Ailenin Shivam protestosunu Aarti engelleyecek. Düşman Başına 233. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına 233.bölüm özetinde Amit hediyeleri ilk maaşıyla aldığını, polis arkadaşlarının da yanında olduğunu söyler. Shanti gerilmemesini sarilerin hoşuna gittiğini söyler. Pari, Amit’ten bir dahaki sefere iyi bir hediye almasını ister.

Anneler günü gelmiştir. Shivam ve Raghav anneleri için mutfağa girip kheer hazırlar. Shanti kimseden yardım almamalarını ister. Aarti ise onları izler. Birkaç tüyo verir. Shiva ise Aarti’yi pencereden elini tutarak mutafağa sokar. Aarti ve Shivam birlikte kheer yapar. Bazen yaralanır bazen kayarlar. Kheerin olmasına yakın Aarti yeniden pencereden Shivam’ın yardımıyla ayrılır.

Shivam ve Raghav, kheeri getirir. Herkes kheeri çok beğenir. Anneler için güzel sözler söylenir ve herkes duygulanır. Kuşya, kheerden torununa da yedirmeye götürür. Bebeğin beşiğinde Riya’nın fotoğrafını görür. Bunu kimin koyduğunu merak eder.

Aarti, bebeğin annesini unutmaması için resmini yanında tuttuğunu belirtir. Shanti ve Kuşya bunun çok doğru bir hareket olduğun vurgular. Kuşya, Riya’nın resmine sarılıp ağlar. Bebekte kaşığı iterek kheerin Riya’nın fotoğrafına düşmesini sağlar. Kuşya bebeğin annesinin anneler gününü kutladığını söyler.

Shivam ilk maaşıyla herkese hediyeler almıştır. Aarti’yi de unutmamıştır. Shivam, Shanti’den sariyi Aarti’ye vermesini ister. Arti ise gerek olmadığını söylese de Shanti’nin ısrarıyla alır. Aarti, Shivam’a bebeğe ne aldığını sorar. Shivam unuttuğunu söyler.

Düşman Başına 233. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 10 Mart Cuma

Herkes Shivam’a tepkisini göstererek hediyelerini geri verir. Shanti bir süre dışarı çıkacağımı söylüyor, Pari benimle gel. Kaushalya, Shivam’a ne yaptığını sorar. Aarti, Shivam’a onu aşağılamak istemediğini bebek için bir şeyin olduğunu gerçekten hissettiğini söylüyor.

Aarti para dolabından bir miktar para alıp dışarı çıkar. Shanti sabah yerdeki hediyelere bakar. Kuşya’dan her şeyi tapınağa göndermesini ister. Shanti tüm hediyeleri çantaya doldurur. Shivam bu durumu görünce üzülür. Kuşya bebek için bir hediye bulur. Bebek halhalı görür. Shivam tarafından alındığını söyler ve Shanti’ye gösterir. Aarti onları görünce gülümser. gülümser. Kaushalya,” geceden beri endişeliyim, şimdi endişelenmiyorum, halhal taktın ve her şeyin yoluna gireceğini kanıtladın “diyor.

Shivam, Aarti’yi durdurur ve “neden hediye aldığını sorar. Bir şeyi unutma, aileme boş yere umut vermene gerek yok, o kızı düşünmüyorum “diyor. Shivam bebeğin yüzünü görünce Riya’nın ölümünü gördüğünü kendisini çaresiz hissettiğini söyler. Öfkeyle Aarti’nin kolunu tutar. İkilinin konuşmalarını duyan bir kadın Aarti’nin Shivam’ı tuzağa düşürmeyi başardığını şimdi bunu herkese yayacağını söyler.

Kadının koşa koşa Shanti Sadan’a gelir. Shivam ve Aarti’yi birlikte gördüğünü ikiliyi evlendirmelerini ister. Kuşya, Aarti’yi bebeğe bakmaları için tuttuğunu söyler. Shanti ve Kuşya’nın aklı karışır.

Kuşya, Shivam’ı yeniden evlendirme fikrini ortaya atar. Shanti şok olur. Shanti koca ölürse ya da ayrılırsa ikinci bir evliliğin gerçekleşemeyeceğini kendi geleneklerine aykırı olduğunu söyler. Shanti nedense Shivam’ı daha önce Riya’dan ayırıp başkasıyla evlendirmeyi düşünmüyordu sanki. Pari ve Preeti içinde hiç böyle tepkili sesini çıkarmamıştı.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın