Düşman Başına 232. Bölüm Özeti – 9 Mart Perşembe

Düşman Başına 232

Shanti Evin Yönetimini Aarti’ye Verir!

Düşman Başına 232. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 232. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 232. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 232.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 232.bölümde neler olacak? Düşman Başına 232. bölüm özetinde Shanti,Kuşya’ya olan güvenin boşa çıkmasından sonra Aarti’ye evin yönetimini verir. Düşman Başına 232. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Shanti Sadan evinde maaş günüdür. Hesap defterleri ortaya dökülür. Yapılan birikimler Kuşya yüzünden sıfırlanmıştır. Shanti bugün kimlerin maaşlarını getireceğini düşünür. Pari, Sarla’nın yokluğunu devir almış gibi kimsenin ona harçlık vermediğinden yakınır.

Shivam ve Kavita eğitimlerine devam ediyor. Shivam baskın çıkar ve Kavita’ya ağır dersler verir. Raghav, Sinha’nın mutlu olmasından dolayı eve şekerle gelip müjde verir.

İlk maaşını alanlardan biri de Amit’tir. O da Shanti’yi etkilemek için ilk maaşını ona getirir. Shanti Amit’i överek değerlerine bağlı olduğunu gösterir. Amit’in gözü ise Aarti’dedir. Aarti’de Amit’in iyi bir insan olduğunu düşünüyordur.

Shanti’nin aklı ise Shivam’dadır. Shivam’da ilk maaşını alacaktır. Maaşını ona getirip getirmeyeceğini merak eder. Shivam babaannesine gelip ilk maaşını verir. Shanti tam parayı getirip getirmediğini merak eder. Shivam ise artık içmemek için babasına söz verdiğini belirtir.

Shanti herkese harçlıklarını dağıttıktan sonra yeni kararını açıklar. Bu kararı Raghav’da destekler. Shanti, Kuşya’nın artık yorulduğunu eve yetişemediğini hesap ve ev yönetme işini Aarti’ye verdiğini söyler. Herkes şoke tabi.

Kuşya bu karara karşı çıkar. Ev yönetme hakkının kendisinin olduğunu mutluluğu ev işlerinden aldığını söyler. Shanti, Aarti’yi eğiteceğini söyler.

Kuşya ise ağlayarak odasına gider. Raghav ise Kuşya’nın yaşlandığını yorulduğunu bu durumun iyi geleceği torunuyla oynamasını nasihat eder. Kuşya ise kimsenin kendisini anlamadığını Shanti’nin taraf tuttuğunu en büyük düşmanının Aarti’yi eve getiren Raghav olduğunu söyler.

Amit, Rani’ye Aarti’yle evlenme fikrinden bahseder. Pari ise Aarti’nin Rani’de daha düşük konumda olduğunu hizmetçi olduğunu söyler. Ait ise Shanti’nin Riya’dan bile çok Aarti’ye değer verdiğini söyler. Böylece Shanti her şeyi Aarti’ye verecektir. Pari bu fikri düşüneceğini söyler.

Düşman Başına 232. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 9 Mart Perşembe

Pari, Aarti hakkında Kuşya’yı doldurmaya başlar. Kuşya, Aarti’nin büyü, sihir işleriyle uğraştığını Shanti’yi öyle etkilediğini düşünür. Nimmi endişelenmemesini Riya’nın bile bu evi yönetemediğini Aarti’nin de yönetemeyeceğini söyler.

Aarti ise bu zamana kadar saygı görmemiş şimdi gördüğü saygıdan dolayı gözleri dolmuştur. Shanti’yi mahcup etmemek için çok çalışacağını söyler. Amit ilk maaşıyla herkese hediye aldığını söyler. Shanti ve Kuşya’ya sari almıştır. Kuşya kendisine alınan sarinin geçen yıl indirimden aldıkları sariye çok benzediğini söyler. Nimmi ise o sari olduğun belirtir. Sarla’nın sarileri aldığı ortaya çıkar. Pari ve Amit endişelenir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi
  Kara Sevdam 90 Bölüm Özeti – 22 Nisan Cumartesi Ishani’yi Öldüremeye Çalışıyorlar! Kara Sevdam 90. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 22 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 90. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani’nin peşine adamlar takılmış ve onu öldürmeye çalışıyorlardır. Kara Sevdam 90 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma
  Kara Sevdam 89 Bölüm Özeti – 21 Nisan Cuma Ishani Yine Aksiyon Peşinde! Kara Sevdam 89. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 21 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 89. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 89 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe
  Kara Sevdam 88 Bölüm Özeti – 20 Nisan Perşembe Shekar, Ishani’ye İnandı! Ranvir ise Evlilik Hazırlıklarını Hızlandırdı! Kara Sevdam 88. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 20 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 88. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’nin gerçek yüzünü açığa çıkarmak için her yolu deniyor. Ranvir’in tek yaptığı Ishani’nin başını belaya sokmaktan öteye geçemiyor.. Kara Sevdam 88 bölüm özeti devam ediyor.
 • Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi
  Kara Sevdam 85 Bölüm Özeti – 17 Nisan Pazartesi Ranvir Özür Dilemek Zorunda Kaldı!Kara Sevdam 85 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 85. bölümü Kanal 7 ekranlarında 17 Nisan Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 85. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 85 bölüm Full İzle.
 • Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba
  Kara Sevdam 87 Bölüm Özeti – 19 Nisan Çarşamba Ishani’ye İftira Atıldı! Ahh Ranvir!Kara Sevdam 87 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 87. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 87. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 87 bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın