Düşman Başına 197. Bölüm Özeti – 10 Ocak Salı

Düşman Başına 197

Riya ve Shivam AYRILDI!

Düşman Başına 197. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 197. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ocak Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 197. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 197.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 197.bölümde neler olacak? Düşman Başına 197. bölüm özetinde Kuşya Shivam’ın vurulduğunu öğrenir! Yapacakları ilk iş Riya’yı suçlamak olur. Düşman Başına 197.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 197.bölümde Kuşya, Prasad’ı evden kovduktan sonra gidip Raghav’ı iplerinden kurtarır. Sarla ise Pramod’un döndüğünü Shanti ve Pari’nin nerede olduğunu merak eder. Raghav, Pramod’a sormaya gider. Prasant ve Pramod’un ayrıldığını öğrenir.

Shivam’ın durumu ağırdır. Doktor uyansa da bile Shivam’ın felç kalabileceğini söyler. Riya şok olur. Shanti, Riya’ya ne olduğunu, doktorun ne dediğini sorar. Riya ağlamaya devam eder. Söze Pari girer ve Shivam’ın durumunu anlatır. Shanti de buna çok üzülür. Shanti, Riya’yı azarlar ve tüm bunlar için onu suçlar.

Kuşya neler olduğunu bilmeden içine bir şeyler doğar. Shivam’ın kendisine ihtiyacı olduğunu hisseder. Nimmi, Pari’yi arar. Konuşma yarım kesilir. Evdekiler Shiva ve Shanti’nin birlikte olduğunu anlar.

Pari daha sonra tekrar döner. Aileye kötü haberi verir. Raghav ve Kuşya, Shivam’a bakmak için Bangkok’a gitmek ister. Shanti Sara’yı arayarak abisine para vermesini ister. Bu zamana kadar on yardım ettiklerini şimdi yardım etme sırasının Sarla’da olduğunu söyler. Sarla’nın morali bozulur.

Müfettiş gelir ve Riya’dan tanık olmasını ister. ancak Shivam’ın kavgaya katılarak yasaları çiğnediğini, cezalandırılacağını söyler. Nimmi, müfettişin söylediklerini herkese anlatır. Riya, Shivam’ın bir kaplanla savaşacağının farkında olmadığını söyler. Müfettiş, Shivam’ın rıza sözleşmesini imzaladığını ve her şeyi bildiğini söylüyor. Riya ve Raghav sözleşmeyi kontrol eder. Yalnız sözleşmede Riya’nın da imzası vardır. Riya bunu kabul etmez. Kuşya ise bu fırsatı kaçırmaz. Parayı çok sevdiğini ve oğlunun hayatını riske attığı için onu suçlar. Kuşya, Riya’nın Shivam’ın hayatından çıkıp gitmesini ister.

Düşman Başına 197. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 10 Ocak Salı

Shivam’ın ameliyatı için para yatırılması gereklidir. Sarla bunu fırsata çevirmek ister. Shivam’ın masrafını Riya onu terk ederse ödeyeceğini söyler. Riya baskılara dayanamayıp gözyaşları içinde orayı terk eder.

Sarla ailenin önünde konuşması için bazı şeyler tembihler. Pari’ye de bu sözleri kaydettirir. Aradan günler geçer. Shivam tökezleyerek yürümeye başlar. Shivam ve Riya birbirini hatırlayarak ağlamaya başlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir