Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacıların Burçları Ne?

Kısmetse Olur burçları

Kısmetse Olur Yarışmacılarının Burçları

Kısmetse Olur yarışmacılarının burçları ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Youtube platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur yarışmacılarının yaşları ve burçları merak ediliyor. Kısmetse Olur Aybüke burcu ne? Kısmetse Olur Erhan burcu, Kısmetse Olur Yaren burcu, Kısmetse Olur Tolga burcu, Kısmetse Olur Simge burcu, Kısmetse Olur Şeydanur burcu, Kısmetse Olur Bilek burcu, Kısmetse Olur Erol burcu, Kısmetse Olur Cansel burcu, Kısmetse Olur Sedat burcu

Kısmetse Olur Yarışmacıları Kaç Yaşında Ne İş Yapıyorlar?

Kısmetse Olur Yeliz Açıkel Queen Yelizabeth 24 yaşında güzellik uzmanı. Erkek dediğin çirkin olmalı kadın dediğin güzel olmalı yani benim gibi sözleriyle dikkat çekmişti. Balık burcu.

Kısmetse Olur Erhan Saffar 31 yaşında mücevher tasarımıyla uğraşıyor. Beni ben olduğum için sevsin maddiyata önem vermesin demişti. Balık burcu, yükseleni yengeç, ay burcu akrep…

Kısmetse Olur Yaren Dağ 24 yaşında hemşire saygılı vicdanlı güçlü bir erkek arıyor. Parasız saadete inanmıyor. Anne ve babanı seçemezsin ama kayınpederini seçebilirsin sözleriyle dikkat çekmişti. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Tolga Kandemir 24 yaşında. Modellik yapıyor. Güvensizlik çok sinirlendiriyor ve kıskançlığa gelemiyor. Yay burcu.

Kısmetse Olur Simge Nur Erkoç 25 yaşında modelleme uzmanı. Aşka inanmıyor. Flörtöz bir insan. Terazi burcu.

Kısmetse Olur Bilek Orundaş 26 yaşında ticaret ve lojistik işi yapıyor. Aşk adamı ve aşkın gücüne inanıyor. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Şeydanur Tunç 24 yaşında ve işletme sahibi. Mizah seviyesi yüksek birlikte yaşlanabileceği birini arıyor. Kova burcu.

Kısmetse Olur Erol Yıldırım 37 yaşında stil danışmanı. Sivaslı. Uzun ve ciddi ilişkisi hiç olmadı. O bir Kova erkeği ve yükseleni ikizler.

Kısmetse Olur Cansel Ayanoğlu 25 yaşında Estetisyen. Maddiyat onun için önemli. Sahiplenen erkek arıyor. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Sedat Polat 24 yaşında ve Rapçi. Mahalle kültüründen geldiğini söylüyor. Hayatı paylaşacağı ve kendisini destekleyecek bir kadın arıyor. Burçlara inanmıyorum söylemekte istemiyorum çıkışıyla dikkat çekti. Daha sonra Twitter’dan koç burcu olduğunu yazmıştır.

Kısmetse Olur Zeyd Gümüştutan 25 yaşında ve uluslararası ilişkiler okuyor. Aşka tarif yazdırmaya geldiğini söylüyor. Whatsaapta görüldü yapıp cevap vermeyen kızları sevmiyor. Boğa burcu.

Kısmetse Olur Ayşenur İnam 27 yaşında ve özel koruma. Almanya’dan Türkiye’ye aşkı bulmaya geldi. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Serdar Aycan 27 yaşında ve Diyetisyen. Hayatındaki kadın annesi gibi olmalıymış dürüst, güvenilir ve fedakar … İlişkideki tek kırmızı çizgisi yalan… Boğa burcu.

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna 25 yaşındaki Tuğçe Aleyna 26 Nisan 1997 yılında dünyaya geldi. Boğa burcu olan Tuğçe’nin yazılım bölümünden mezun olduğu biliniyor. Profesyonel olarak DJ’lik yapan Tuğçe Aleyna’nın bir de giyim markası bulunuyor.

Kısmetse Olur Aybüke Çangal 21 yaşında ve sosyal medya fenomeni. Aybüke’nin yanındaki erkek ortamdaki en ilgi çekici bir erkek olmalıymış. Akrep burcu.

Kısmetse Olur Oğulcan Yılmaz 26 yaşında kuyumcu. Oturmasını kalkmasını bilen bir hanımefendi arayışında. Yengeç burcu.

Kısmetse Olur Bilgehan Zeray 24 yaşında İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyor. Lisans mezunu Bilgehan şimdilerde tekstil ile uğraşan babasının yanında iş öğreniyor. 16 Ekim doğumlu terazi burcu

Kısmetse Olur Elif Nur Elif 19 yaşında ve henüz öğrenci. İletişim okuyor. Evin en genç üyesi… Burcu akrep yükseleni koç.

Kısmetse Olur Çağrı Özer Çağrı 25 yaşında İşletmeci, model ve Nişantaşı’nda yaşıyor. AnkaraIı. Sensiz Kaldım Ya isimli single çalışması var. Yay burcu, yükseleni yengeç.

Kısmetse Olur Batuhan 23 yaşında model müzisyen aynı zamanda taşımacılıkla uğraşan bir firmada çalışıyor. Ankaralı. Güneş burcu da yükseleni de terazi.

Kısmetse Olur Ozan Yakın 29 yaşında. Kendisini kimya mühendisi olarak tanıtıyor. Özel bir laboratuvarda çalıştığını ifade ediyor. Ayrıca aile şirketi olduğundan da bahsediyor. Ozan’ın yükseleni akrep.

Kısmetse Olur Buse Doğan 22 yaşında. Sarıyer’de oturuyor ve babasıyla yaşıyor. Sahne sanatları okuyor fakat dondurmuş. Buse Sivas Divriğili. Kısmetse Olur Buse boğa burcu yükseleni aslan.

Kısmetse Olur Rotinda: Rotinda Diyarbakırlı. 18 yaşında. Böylece Elif’i de geçerek evin en küçük yarışmacısı oluyor. Rotinda 1.72 boyunda. Güzellik uzmanı.

Kısmetse Olur Berat Aksal: Kısmetse Olur Berat 24 yaşında 1.91 boyunda. Modellik ve yüzme eğitmenliği yapıyor. Aynı zamanda ticaretle uğraşıyor. Aslen Mardin’li ama doğma büyüme İstanbul’lu. Ailesiyle birlikte Zeytinburnu’nda yaşıyor ve 9 kardeşler. Kısmetse Olur Berat ikizler burcu yükselenini bilmiyor.

Kısmetse Olur Onur Alp Çam 24 yaşında. Romanyalı ve model. İspanyolca, İngilizce biliyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdi. 8 Ekim doğumlu terazi burcu.

Kısmetse Olur Buse Korkmaz 21 yaşında. Erzurumlu. Kendisi bir youtuber. Buse Korkmaz oğlak burcu.

Kısmetse Olur Luca 24 yaşında. Annesi İtalyan babası Mardinli. İstanbul’da yaşıyor. Akrep burcu yükseleni yay.

Kısmetse Olur Sıla Sıla 20 yaşında öğrenci, Beykent Üniversitesi’nde moda tasarımı okuyor. Erzincanlı ve doğma büyüme İstanbullu. Sıla balık burcu yükseleni ikizler.

Kısmetse Olur Burak 24 yaşında ve Karslı. Gece kulübünde bodyguard. Aslan burcu.

Kısmetse Olur Lina 24 yaşında. Doğa büyüme Ankaralı. Kısa sürede tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran yeni yarışmacı Lina Koru şu an intörn doktorluk yaptığını söyledi. Lina Rize’de bir devlet hastanesinde çalışıyor. İkizler burcu. Yükseleni yengeç.

Kısmetse Olur Burak Doğan 27 yaşında. Bağdat caddesinde bir işletmenin müdürlüğünü yapıyor. Sivaslı, İstanbul’da doğup büyüdü. 5 mart doğumlu balık burcu, yükseleni akrep.

Kısmetse Olur Büşra Çiftçi İzmit’te ikamet ediyor. Aslen Kastamonulu olan güzel yarışmacı İstanbul’da Tv Sinema okuyor ve boş zamanlarında modellik yapıyor.

Kısmetse Olur Sibel Serbest Dijital İçerik Üreticidir. Aynı zamanda perakende giyim satış işiyle de uğraşıyor.

Kısmetse Olur Kerem Cem Acar ticaretle uğraştığını, aynı zamanda modellik ve oyunculuk yapıyor.

Kısmetse Olur Yarımacıları Kimler?

Kısmetse Olur Kadın Adayların İsimleri : Yeliz Açıkel (diskalifiye) Aybüke Çangal (diskalifiye), Yaren Dağ, Simge Nur Erkoç ( diskalifiye), Ayşenur İnam, Elif Nur Yel, Şeyda Nur Tunç, Tuğçe Aleyna, Cansel Ayanoğlu, Merve Demirbilek, Eslem Sena, Rotinda Kılıç, Buse Korkmaz, Buse Doğan, Sıla, Lina, Büşra Çiftçi,Sibel Serbest. 

Kısmetse Olur Erkek Adayların İsimleri: Erol Yıldırım (diskalifiye), Tolga Kandemir(diskalifiye) Erhan Saffar, Oğulcan Yılmaz, Sedat Polat, Bilek Orundaş, Batuhan, Zeyd Gümüştutan, Serdar Aycan, Kaan Seyhan, Bilgehan Zeray, Çağrı Özer, Batuhan, Ozan Yakın, Berat Aksal, Onur Alp Çam, Emir Luca Koçhisarlı, Burak Genç, Burak Doğan, Kerem Cem Acar.

Kısmetse Olur Lina Kimdir?

Kısmetse Olur Rotinda Kim?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın